HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 18 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Dobrodruh

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 54
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak ma napadlo dať do pľacu top topic, ktorý ma už dlhšie zaujíma :) ... Prečo sa tu v hostinci tak málo komentujú dielka??? Uznávam, že ja tiež niesom žiadna svetlá výnimka :P , ja tu stíham čítať možno tak básne a sem tam keď ma nejaká zaujme, tak jej priklepnem dobré hodnotenie.. Okrem toho Hostinec prevetrám pri každej príležitosti, ale stránka na ktorej fungujem tak poriadne je trochu iná... A na tej sa komentuje raketovým spôsobom všetko :) , potom je tam tak akosi živšie a veselšie ako tu... Tož mi to tu trochu chýba a možno by to stránke dodalo trochu energie... (Tá posledná veta bola hodná guruho nejakej šialenej sekty :) )...


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Donar Tyr napísal:
Tak ma napadlo dať do pľacu top topic, ktorý ma už dlhšie zaujíma :) ... Prečo sa tu v hostinci tak málo komentujú dielka??? Uznávam, že ja tiež niesom žiadna svetlá výnimka :P , ja tu stíham čítať možno tak básne a sem tam keď ma nejaká zaujme, tak jej priklepnem dobré hodnotenie.. Okrem toho Hostinec prevetrám pri každej príležitosti, ale stránka na ktorej fungujem tak poriadne je trochu iná... A na tej sa komentuje raketovým spôsobom všetko :) , potom je tam tak akosi živšie a veselšie ako tu... Tož mi to tu trochu chýba a možno by to stránke dodalo trochu energie... (Tá posledná veta bola hodná guruho nejakej šialenej sekty :) )...


Ta vieš, to je takto. Niekto napíše nejaký pekný článok, Annun o tom dá vedieť na fórach aj na hlavnej stránke. Nieje tu veľa (česť výnimkám) ktorí si článok aj prečitajú. Buď ich úplne nezaujíma alebo sa im nechce. A s komentármi to je už úplne inak. Málo ľudí komentuje, buď nemajú čo povedať alebo sa im nechce. :P Ale možno sa mýlim a toto je skrytá kamera a Annun čo sa na mňa je prezlečený Pročko. :P

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 54
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No neviem, ako som povedala, ja čítam čo príde hlavne na nokturne a sem chodím kukať len tak pre zaujímavosť, preto tu ani veľmi nestíham moc komentovať. Ale také recenzie a básne ešte zvládam a aj poviedky- teda tie ktoré niesú veľmi dlhé na prečítanie v počítači... A, že sa tu nájdu skvosty :wink: ... Hoci na absurdity od Chlív outa tu zatiaľ nemalo nič :) . .. Ja neviem, ale z nokturna mám absolútny návyk komentovať a cez komentáre sa dá všeličo- prídu mi dosť užitočné, tu keď sa za dva dni objaví jeden komentár tak je dobre. Len mi to príde dosť škoda... Tí ľudia čo sem dávajú veci, z toho tak nič nemajú a to sa tu nájdu fakt dobrí autori, ktorí na sebe aj pracujú. Nemyslím seba- ja som strašná lemra :twisted: , ale napr. taký Jiří Hons- toho človeka poznám z nokturna, takže môžem nezaujato povedať, že píše dobre :) ...


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
K tomutoi sa da povedat len tolko, ze mas bohuzial pravdu :(

Ale nemozes nikoho nutit, nieco citat- ono to zaberie obcas dost casu...a vacsina z nas sme lenivi jak psy :P

Ja osobne komentujem dost malo, nemam cas. Budeme sa asi musiet uspokojit s tym, ze ak to Annun uverejni, asi to nebude uplne zla vec :lol:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano, málo komentujete :cry: a mne je potom smutno. hehe

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 54
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tož tu asi nemá zmysel sa nad tým zamýšlať.. Aj errolek bol z toho komentovania tu dosť nešťastný, ale to preto, že tu toho musel moc povypĺňať aby vôbec mohol hodiť komentár- ale to bude tým, že komentoval errol poprvé :) ... Ja to tu vzdávam- ja si pokomentujem na nokturne :P ... Tu mi asi tento spôsob spätnej väzby autor- čítajúci aj tak bude chýbať... :cry: Tak čuzte všetci :) !


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja osobne nekomentujem preto, lebo sa necitim dost ehm erudovany, najma v pripadoch, ked je komentar negativny.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ja osobne nekomentujem preto, lebo sa necitim dost ehm erudovany, najma v pripadoch, ked je komentar negativny.


Ale pri svojích článkoch pochvalami neplytváš, že? :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ja osobne nekomentujem preto, lebo sa necitim dost ehm erudovany, najma v pripadoch, ked je komentar negativny.


oto lepšie ked je negativny... hehe... napísať, aj ked sa necítiš k tomu povolaný... hehe...
hlas ľudu

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono správnou formou podaný názor upozorňujúci na nedostatky pomáha, aby sa ich autor nabudúce vyvaroval. Zvlášť, pokiaľ píše častejšie. Pokiaľ ide o subjektívny nesúhlas s celkovým štýlom a obsahom, s tým sa neda nič robiť a pokiaľ ide o súhlas, autora to poteší.


Hore
 Profil  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
podla mna inteligentny a normalny komentar nemoze uskodit,ci uz ide o subjektivny nazor alebo o cokolvek ine.
samozrejme, pokial je to len seria nadavok a nic nehovoiaceho textu, tak tu nie je o com...

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Galthea napísal:
...samozrejme, pokial je to len seria nadavok a nic nehovoiaceho textu, tak tu nie je o com...

No ono sa často nájdu práve takí ľudia a nezostáva nič iné, len aby sa to človek naučil ignorovať.


Hore
 Profil  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v tom pripade bud len teda ignorovat, premazavat prispevky alebo ich poslat do hostinskeho banhally...

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nemyslel som tu v hostinci. Zatiaľ sa mi zdá, že je to to celkom milá spoločnosť. :)
Ale súhlasím.


Hore
 Profil  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
teda, ty si zlaty :) :oops: :)

(ehm...udrz si tento nazor pokial sa da, casom zistis ze sme vlastne len blazni:))

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 18 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun