HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Chceme témy podobného typu?
Áno 33%  33%  [ 7 ]
Nie 33%  33%  [ 7 ]
Je mi to fuk 33%  33%  [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 21
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
akoze wtf???!!??
čo práve teraz počúvate?

Toto neni utok ani nic ine na NF, kedze "dohoda s moderatormi"
Nightfall napísal:
Dovody:
- o nicom sa tu nediskutuje, posty nemaju ziadnu myslienku
- aj napriek tomu ju musi niekto kontrolovat, co je pravdupovediac dost velka otrava, kedze sa sem postuje asi s najvacsiou frekvenciou
- je otravna aj pre niektorych hosti, ktorych nezaujima co ostatni pocuvaju (aby som pravdu povedal dost pochybujem, ze niekoho zaujima co prave pocuva niekto iny )


- podsta je myslienka?, ale mas pravdu: nediskutovalo sa tam ........
- vidim to tak ze uspesny topic = otrava = treba locknut (tzv. chora logika :P )
kludne ste to na kontrolu mohli dat dakomu komu by sa to chcelo kontrolovat (bars aj mne? :) ) (ale som rad ze bol "asi" -inymi slovami: urcite- najuspesnejsi :lol: )
- "pre niektorych hosti ..... " he? sem s menami :) dajte dokazi ze to otravovalo aj inych nie len vratka (bo takto to smeruje k: vratko = sef fora = ten s klucom od miesacky/atd. :roll: )
to v zatvorke je len cisto tvoja domienka? Lebo na inych forach som za pomoci takychto topicov spoznal drvivu vacsinu fajn hudby co mam, nebyt takych topicov tak asi pocuvam stale to iste.. )

Nightfall napísal:
Dakujeme za pochopenie, pripadne pripomienky prosim PMkou

PMkou setkym modakom sa mi nechce, radsej otvorme diskusiu, kedze diskusne forum je na diskusiu :) .
A myslim: ze niesom sam koho by zaujimali machinacie za oponou. (nebrat zle, ale chcem dokazi co/ako/kedy/preco?)

a prezatial na zaver:
Tusim som si tymto vysluzil minimalne ban na dva roky, tak sa mi tu vsetci majte Obrázok Obrázok
zvlast pozdravujem ........ no oni myslim vedia ze koho :wink:

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Horus:
- Podstata myslienky je ta, ze Forum je priestor urceny k diskusii. Inkriminovana tema s diskusiou nic spolocne nemala.
- Nejde o to, ze by sa mi nechcelo citat 20 postov denne. Ked tie posty o niecom su nemam problem, ale citat denne 20 nazvov kapiel, to je predsa len otrava.
- Ano, vratko na to upozornil, ale som si isty, ze podobnych ludi sa najde viac. Pamatam si ako mne vadila tema Slovna retaz. A toto je presne ten isty pripad.
- Ano to v zatvorke je cisto len moja domnienka. A myslim si, ze hudobnu inspiraciu mozes najst vo vsetkych temach pri stole o Hudbe, kde su k tomu podla mna lepsie podmienky, pretoze tam mozes o danej kapele aj diskutovat co mna osobne skor inspiruje k tomu, aby som si ju vypocul nez ked si niekde precitam len jej nazov :roll:

- Neviem preco by si sa mal bat banu. Pokial svoj nazor vyjadrujes slusne neni na to dovod. :wink:


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tema presunuta a premenovana


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak sa maj Horus, keď už ti tak srdce tooži po tom bane, nebudeme stáť v ceste. :roll: (fakt, neznášam, keď ľudia potia také kraviny, sa uvedom)

Osobne mi je existencia tejto témy ukradnutá a nebudem sa preto zapájať do debaty, ani nejako obhajovať jej utratenie. Poviem len toľko, že ak by daná téma dosiahla 1000 postov, bol by som ju picol sám a bez opýtania z jednoduchého dôvodu. Bola by hovadsky veľká.

Enyvejs, keďže sa bavíme o dvore, teoreticky vám nič nebráni počkať nejaký ten deň a začať niečo také znova. Alebo niečo podobné / originálnejšie (to už nechám na vás). Predpokladám, že kým to znova nevyrastie do obludných rozmerov, bude to ok. (v tomto by som ale asi poprosil o vyjadrenie aj ostatných modov. Chceme také témy vôbec?)

Alebo, ešte lepšie, spýtam sa všetkých.

Chceme také témy vôbec?

Osobne mi nevadia, kým ich nie je veľa, nie sú priveľké a sú na dvore.

EDIT: pridal som anketu

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
- k tomu prvemu nemam co vytknut, aj pre mna je: Forum=diskusia
- podla mna by mal kazdy citat iba to co sa mu zache (ja tu na fore citam najma kratsie posty, tie dlhe - no ako kedy, vacsinou nie ... a "par" topicov je pre mna total nezajem), hold modaci maju povinnosti navyse, preto sa na niektore topici mozu dat ich zakladatelia ako modaci - samo, musia mat nato byt modakmi.
- vyhlasime patranie po tych co to otravovalo? -spravime anketu, ty a vratko teda ste proti, co ale zvysnych 279 hosti?
RSS a teda freareader je fajn ale na forum sa nehodi, preto ho ja ani nepouzivam - asi by ma smarilo o zem kebych mal dostavat z kazdeho fora kde som nove clanky, najma ked na mnohych forach su taketo "tu neziaduce" topici :P
- ako som uz spomenul - nebavi ma citat dlhe posty .... preto v topicu o hudbe moc toho nenacitam. Radsej spravim kuk a dam si hladat, nesom moc zvedavy na nazory druhych co sa hudby tyka, ja tolerujem ich vkus, oni by mohly moj. A nazor si radsej najprv spravim vlastny a az potom si vypocujem/precitam sihodlhe nazory druhych. A este jeden dovod preco ja radsej kratke posty co sa hudby tyka - ja ked som na nete (a ze toho neni malo :P ) vecne taham nejaku hudbu, za jeden vecer ked mam tak tri albumy ......... vies si predstavit kolko toho ja mam? neni toho malo :P (a uz ani nepozeram co to taham -sak Morwen :) proste dam hladat a najprv stiahnem jeden album od skupiny, ked sa zapaci tak ich kompletku :P )

Ludia teste sa, asi tu zostanem - ziaden ban !! Obrázok Obrázok Obrázok
(minimalne gogo musi mat max. radost Obrázok )

A prepacte ze teraz sam pisem take siahodlhe posty Obrázok

Annun napísal:
Tak sa maj Horus, keď už ti tak srdce tooži po tom bane, nebudeme stáť v ceste. :roll: (fakt, neznášam, keď ľudia potia také kraviny, sa uvedom)

ehm sorry, som tu novacik, a fora su rozne, kym sa plne adaptujem radsej budem pocitat aj so zlymi alternativami (ban-an :P )

Annun napísal:
Alebo, ešte lepšie, spýtam sa všetkých.

Chceme také témy vôbec?

EDIT: pridal som anketu

no hadaj co som dal do ankety ja :lol:

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Naposledy upravil Horus dňa Ut. 14. Jún 2005, 12:29, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. ja ich nechcem a ma 'vyrusuju' NIC som sa tam nedozvedel....nazory toho co kto pocuva ma nijakovsky nedokaze prinutit pocuvat to co iny....keby sa o tom aspon prediskutovalo ze preco je to pekne a pod, ale ja pocuvam XYZ mam v trubke.

2. vratko = sef fora = ten s klucom od miesacky/atd ..... ociernovanie....ja ziaden kluc od miesacky nevlastnim POZOR!!! KLAMARSTVO najhrubsieho oneho... :lol:

3. rss sa hodi velmi - setri mi to kopu casu lebo keby som mal surfovat a nadabit stale na temu co kto kedy a kde....a este by som bol mod tak to zamknem uz pred 100 rokmi....sa uvedom horus - nikto nie je tvoj sluha!!!

EDIT a keby to napisal iba raz ale xmilionvelakrattoistexyx pomooooooooooooooc

_________________
Obrázok


Naposledy upravil vratko dňa Ut. 14. Jún 2005, 12:31, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja osobne o take temy nestojim. Na druhej strane musim pripustit, ze moderator by mal kontrolovat aj temy, ktore jeho osobne nezaujimaju a preto navrhujem pockat na vysledok ankety. Nech rozhodne hlas ludu :)


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hlas ludu je ten najhorsi hlas....

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko napísal:
hlas ludu je ten najhorsi hlas....

LOL, ty si bol modakom na SLADe? panenkoskava, este povedz ze tvojim vzorom je Rodier z DKtechu :lol:

( nastolime monarchiu/komunizmus/diktaru ! )


s tebou sa este pohram (myslim ten predosly post) - len pls neber to ako utok na teba, si bol len ako vzorka (kedze si sa ozval do topicu :) )

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja neviem, ale tiez mam pocit, ze onu temu minimalne ignorujem. Informacne hodnotna nie je, inteligencne este predstihuje slovnu retaz (,,precitaj nadpis v prehravaci") a pomaly sa z nej stava posthunterska tema.

Myslim, ze by mi nechybala.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som tu teraz nenapisal ze som bol modom na slade (zaujimave dovody) - to vobec spolu nesuvisi...a ak tak jedine tak ze viem co je to upratovat po ludoch, ktory nemaju co robit.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko napísal:
ja som tu teraz nenapisal ze som bol modom na slade (zaujimave dovody) - to vobec spolu nesuvisi...a ak tak jedine tak ze viem co je to upratovat po ludoch, ktory nemaju co robit.

nenapisal som ze je to dovod, ale ak si takto uvazoval aj pocas svojej SLADackej kariery modaka ....... no muselo byt minimalne veselo :lol:

upratovat som upratoval aj ja......... ked ma clovek cas tak nevidim problem. Ak modaci nemaju cas ....... treba najst inych, ciastocne riesenie som myslim nacrtol :)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ad horus -
1. ide o tom odkial to mas a naco to tu pchas ze som bol na slade...
2. na slede bolo veselo lebo dakedy robili taky bordel a aj pri najmensom pokuse to upratat taky krik ako deti v skolke. A mal som na to vcelku dost casu ale odmena bola akurat nadavky.....a tvoj postoj mi pripomina mnohe postoje odtamad ked sa buris a bijes za hovno sprepacenim a pes ti knuci pri dverach ze potrebuje ist von....asi tak...

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

el Moderatoro
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2004
Príspevky: 253
Body: 5
Bydlisko: Espana

Neprítomný
Odpoveď s citáciou

Horus, aquí no es la debate sobre Vratko - El Moderador o sobre tú como El Moderador en futuro, pero en los topicos, que tienan casi nada logica....


Nosotros empiezamos no gustar aquellas tópicos.
/

Horus, toto nie je debata o Vratkovi Moderátorovi alebo o tebe ako budúcom moderátorovi, ale o témach, ktoré nemajú takmer žiadnu logiku.

Takéto témy sa nám prestávajú páčiť.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pri vsetkej ucte Horus, ale aky ma vyznam ma tu SLAD?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun