HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 645 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Anonymous napísal:
jo zatim je vacsina na php/MySQL a pod.  ale ako moznosti SMF nedosahuju .........

Uses PHP and MySQL.

Anonymous napísal:
a strata prispevkov? - nehrozi, jedno forum kde som pred cca troma mesiacmi preslo na SMF (z toho isteho jazyka ako toto forum) a neprislo sa o ziaden prispevok ......... (z cca 47.000 prispevkov)

Tu nejde len o stratu príspevkov, som náchylný veriť, že existuje nejalý rozumný konvertor, tu ide o celkovú prácu z mojej strany, ktorú by si takýto prechod žiadal.
Anonymous napísal:
SMF sa da skinovat (zalezi iba od fantazie, co poviete na dake fajn fantasy skiny?)

Detto aj tu.
Anonymous napísal:
SMF robi plno statistyk (a ze ich neni malo)

Osobne mi nechýbajú žiadne ďalšie, ale ak na to bude poptávka, porozmýšľam.
Anonymous napísal:
a nic take ze mate do x% zaplnenu schranku ........ co myslim ze na tomto kode, ktory pouziva toto forum  je... ale samo - zalezi od kapacity servera)

To by pre mňa bolo prekliatie, obmedzenie na počet PMiek beriem ako VEĽKÚ výhodu.
Anonymous napísal:
vacsia podpora u net browseroch (myslim napr. Javascript vo Firefoxe)

Osobne používam výhradne Firefox a ešte som tu nespozoroval problém.
Anonymous napísal:
podpora jazykov - kazdy si moze dat aky chce, sice to myslim ze je aj tu, ale .......... ide o podporu

Je to aj tu a jazyková podpora je pre phpBB vďaka obrovskej komunite značne široká.
Anonymous napísal:
moznost vyhladavania na fore

Je to aj tu.

Takto: prečítal som si celý zoznam features SMF a má niektoré zaujímavé inovácie, ale ani jedna z nich sa mi nejaví natoľko zásadná, aby som kvôli tomu prechádzal opäť na nový systém.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
aha jo najprv treba chut admina a potom ten zvysok

viem ake to je:
na to mfore ktore ja priam oblubujem si dal na starost skiny jeden zneuzvatel (inac total manik do SMF) a je  ich celkom dost (od neho, cca 7 za tie tri mesiace)
akurat skoda ze admin fora moc do php zatial nevidi ......... a dokazal to (takmer sam) za jeden vecer - sups zmena :D

statistika na zmenu z toho fora: 85%-uzas z prechodu na SMF (v dobrom), 10% - no jo, doladit a je to , 5% - nooo mne jedno, aj tak tu niesom ...

statistiky - fakt mrte vela statistik, koho nezaujimaju ich ani vidiet nemusi ........

obmedzenie PMiek - nooooo ja som dost lenivy, takze raz za cca pol rok si premazavam ....... visdim to tak ze budem mat 1000PMiek ked sa dostanem k premazaniu :D

ak si teda pozrel co vsetko SMF dokaze, tak urcite ocenis moznosti pre admina a moderatorov

a inac: Karma - co povies na nu? (moja na fore: +110/-154 a som na nu pravom hrdy 8)  )

teraz jak som daval smajlov, tot je tusim klasicky problem tychto systemu, proste smajla hodi na koniec textu ....... v SMF tam kde sa nachadza kurzor (jo viem, prkotina, ale potesi ked davate plno smajlov v nejakom poste)


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Anonymous napísal:
aha jo najprv treba chut admina a potom ten zvysok

Presne. Som všeobecne známy ako lenivý bastard a som na to patrične hrdý. :ikonka16:
Anonymous napísal:
na to mfore ktore ja priam oblubujem si dal na starost skiny jeden zneuzvatel (inac total manik do SMF) a je  ich celkom dost (od neho, cca 7 za tie tri mesiace)
akurat skoda ze admin fora moc do php zatial nevidi ......... a dokazal to (takmer sam) za jeden vecer - sups zmena :D
statistika na zmenu z toho fora: 85%-uzas z prechodu na SMF (v dobrom), 10% - no jo, doladit a je to , 5% - nooo mne jedno, aj tak tu niesom ...

Nerozumieš mi. Ja ti verím, že samotný prechod je jednoduchý. Ak existuje konvertor, ani nevidím dôvod, prečo by nebol. Pre mňa by to ale znamenalo ešte aj kopec prepisovania skriptov na hlavných stránach, vytvorenie novej témy (skinu)  pre tento nový systém, opätovné nakonfigurovanie všetkého a v neposlednej rade aj naučenie sa, o čom ten nový systém vlastne je. A na to momentálne naozaj nemám čas. Momentálne nestíham ani nahadzovať články.
Anonymous napísal:
obmedzenie PMiek - nooooo ja som dost lenivy, takze raz za cca pol rok si premazavam ....... visdim to tak ze budem mat 1000PMiek ked sa dostanem k premazaniu :D

Práve kvôli tomu som zástancom limitu. Naozaj nepotrebujem, aby mi užívatelia žrali miesto na disku svojou lenivosťou nemazať staré a nepotrebné PMky.
Anonymous napísal:
ak si teda pozrel co vsetko SMF dokaze, tak urcite ocenis moznosti pre admina a moderatorov

Viď môj minulý príspevok. Niektoré sú zaujímavé a inovatívne, ale nič také, čo by zásadným spôsobom zatriaslo mojim malým svetom.
Anonymous napísal:
a inac: Karma - co povies na nu? (moja na fore: +110/-154 a som na nu pravom hrdy 8)  )

Mod na Karmu som videl aj pre phpBB, zatiaľ som nad tým nerozmýšľal.
Anonymous napísal:
teraz jak som daval smajlov, tot je tusim klasicky problem tychto systemu, proste smajla hodi na koniec textu ....... v SMF tam kde sa nachadza kurzor (jo viem, prkotina, ale potesi ked davate plno smajlov v nejakom poste)

To je pravda, možno na to aj je nejaký mod (ono cez prijateľnejší JavaScript by to zrejme šlo ošetriť).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Feature list of SMF 1.0
* General
** Uses PHP and MySQL.
------------
Tak neviem :-) (mozno na platforme J2EE bezi PHP servlet :DD)

Bohuzial, stale nevidim prinos...je nejaka ohromna vec, pre ktoru by sa teoreticky oplatilo migrovat? Teda ktora by vyvazila starosti s tym spojene? Zatial o tom nie som presvedceny.

Co sa tyka spominanych veci, na kazdu viem vymysliet protiargument, azda len: co je karma?


Naposledy upravil alef0 dňa Pi. 17. Dec 2004, 14:31, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
dufam ze neberes moj nazor zle ..........

len som sa stal zastancom SMF for :D

(jo aj nas admin je lenivy, jeden smajl kym prida mu trva cca 5 mesiacov :D , a k tomu ani neovlada php - proste blazen, v dobrom)

a nemaj boja, nejake skiny by sa dali poskytnut  :wink:


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Anonymous napísal:
dufam ze neberes moj nazor zle ..........

Ak by som ho bral zle, nedal by som si tú námahu, aby som s tebou debatoval. Každý návrh na zlepšenie je vítaný.
Anonymous napísal:
len som sa stal zastancom SMF for :D

A nech ti to slúži ku cti. :)
Anonymous napísal:
a nemaj boja, nejake skiny by sa dali poskytnut :wink:

Musím sa priznať, že za celú existenciu Hostinca som na internete nenašiel skin na hocičo, ktorý by mi plne vyhovoval. Ale ako nevravím, raz ten deň možno príde.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Pi. 17. Dec 2004, 14:58, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Musím sa priznať, že sa celú existenciu Hostinca som na internete nenašiel skin na hocičo, ktorý by mi plne vyhovoval. Ale ako nevravím, raz ten deň možno príde.


o tak ja by som si ten cas nasiel (bude teraz plno casu) a uz nejake by sa dali poskytnut aj do dna :D len by stacilo poziadat ........... hmmmmmmmm fantasy ..... nema problema :wink:

bolo by nacase sa predstavit, ti tu kecam do remesla ........ mas ma na ICQ a MSN Messengeri :D


Hore
   

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
chcel by som sa spytat,kam mam napisat link co sa nikam nehodi???je totalne OT...do vseobecneho pokecu?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
belial napísal:
chcel by som sa spytat,kam mam napisat link co sa nikam nehodi???je totalne OT...do vseobecneho pokecu?

Yes.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
otaaaazka: preco nikto nepise predmet spravy?

otaaaazka 2 - ta podstatna: hostinsky, da sa tu na forach najak nastavit moznost privatneho fora? alebo ho uzamknut, resp. povolit len pre par uzviatelov? alebo ako to je?
som este nezistovala, takze ak je to primitivne lahke, tak sorry:) ved vies najdrahsi, ze aj tak navzdy zostanes mojim snubencom. aj ked na mna teraz posles smrtiace komando so slovami "tam mas predsa to tlacitko!!!" :P

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  


Odpoveď s citáciou
Galthea napísal:

otaaaazka 2 - ta podstatna: hostinsky, da sa tu na forach najak nastavit moznost privatneho fora? alebo ho uzamknut, resp. povolit len pre par uzviatelov? alebo ako to je?
som este nezistovala, takze ak je to primitivne lahke, tak sorry:) .....


na to tusim treba zvlast novu skupinu, proste ty ktory by tam mohli chodit by boli v jednej a ty ktory nie v druhej ....... ako to je presne tu (php ..) netusila, v SMF by sa dalo velmo rychlo (overene)


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Galthea: práva na takéto zásahy mám de facto len ja a ak by si ma veľmi, veľmi pekne poprosila (a dala naozaj dobrý dôvod, prečo také fórum chcela), vyrobil by som ti ho.

Anonym: php nemá predsa s týmto nič spoločné, php je programovací jazyk. V php je napísané aj SMF.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Navrhujem urobit jednu wiki, nech sa kazdy vyblazni, ako chce. :D

Myslim si, ze uvolnit pravo vyrabat nove stoly pre vsetkych - nie je velmi mudro -- cochvila bude musiet aj hostinsky a obsluha preliezat stoly, aby sa niekam dostali (nehovoriac o zakaznikoch).


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Anonym: php nemá predsa s týmto nič spoločné, php je programovací jazyk. V php je napísané aj SMF.

phpBB , YABSee , proste na tom na com je to teraz ........

ale najviac treba: chut do takeho dacoho ist :D


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Navrhujem urobit jednu wiki, nech sa kazdy vyblazni, ako chce. :D

Wiki je sexi systém, ale ak by sa to tam rozbehlo tak ako tu (čo by sa kľudne mohlo), tak netuším, kto by utiahol ten traffic. Ale ak sa na to cítiš, vybav si niekde hosting, spusti to tam a prepojíme sa. :)
alef0 napísal:
Myslim si, ze uvolnit pravo vyrabat nove stoly pre vsetkych - nie je velmi mudro

Súhlasím. Ak by mal každý právo tvoriť nové stoly, bolo by to VEĽMI zlé. Súkromné sa ešte dajú (ak to ide cezomňa / iného admina), lebo tie sa dajú pre ostatných zneviditeľniť a teda neotravujú, ale inak by to bola katastrofa.,
Anonymný napísal:
ale najviac treba: chut do takeho dacoho ist

Nu, keďže:

a) o phpBB viem toho stále viac a viac, zatiaľ čo o SMF viem prd
b) si sa mi neozval odkedy sme sa dohodli, že pošleš návrh na nový skin
c) stále na prechod nevidím žiaden väčší dôvod
d) nik sa momentálne nesťažuje a až na pár blbostí, ktoré sa dajú spraviť aj tu, nikomu zatiaľ ani nič nechýba (nik = väčšina registrovaných užívateľov, asi 99,9%)

tá moja chuť naozaj nie je bohvie aká.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 645 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun