HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 645 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preco si myslis, ze Wiki by generoval velky traffic (slov. prepis: trefik!)? Moja wiki vcelku zije, preprava nie je podla mna donebavolajuca, dokonca aj s vandalmi sa viem vysporiadat -- naozaj nevidim pricinu tohto vyhlasenia :-)


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono vec sa má totiž tak, že ja živorím s 5 giga na mesiac a pri tomto vývoji to prekonám tak o dva mesiace, takže sa mi nechce veľmi prihadzovať oheň do ohňa (áno, oheň. nie drevo. oheň. som zvláštny človek)

Toť ale dobre teda. Otázka ďalšia: wiki je systém, ktorý poskytuje možnosť veľkému množstvu ľudí publikovať svoje názory (viď Wikipedia) a zároveň ich je schopný organizovať (a poskytuje možnosť moderácie). Ergo je to taký kríženec fór a bloggeru (taký môj názor). Prečo niečo také potrebujem?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Anonymný napísal:
ale najviac treba: chut do takeho dacoho ist

Nu, keďže:

a) o phpBB viem toho stále viac a viac, zatiaľ čo o SMF viem prd
b) si sa mi neozval odkedy sme sa dohodli, že pošleš návrh na nový skin
c) stále na prechod nevidím žiaden väčší dôvod
d) nik sa momentálne nesťažuje a až na pár blbostí, ktoré sa dajú spraviť aj tu, nikomu zatiaľ ani nič nechýba (nik = väčšina registrovaných užívateľov, asi 99,9%)

tá moja chuť naozaj nie je bohvie aká.


a) php/MSF sme uz riesili .. fakt zabava :D
b) sorry ale net som nemal viac nez dva tyzdne a do prace som nechodil (a este stale nechodim - dovolenka)
c) jasne
d) len ja sprdavam co sa da ......... to si nevsimaj :D , ale ty si admin, ja ne (nastastie), takze zalezi len a len od teba

no a este trocha k b) - mam mensie problemy s xyz - proste neviem ci to je v browseroch (akoze skusal som pat browserov a vsade to iste ...) alebo je to v zlom kode ......... celkovo v kompe (sice uz som stihol x-ty krat sformatovat system HDD + nahodit vsetko odznova - teda vsetko co predtym na HDD bolo - cca 80GB ......) alebo nevim v com ........ pytal som sa takmer kazdeho schopneho a zatim nic .. problem trva ....... (problem - attacmenty na jednom smf akosi idu/nejdu - random .... ale ine smf fora su vpohode=ziaden problem) ........ sice admin tvrdil ze to neni urcite v smf ale ........... proste najprv si polamem hlavu nad tymto "zakysom" ........... (ten zakys uz ale trva neprijemne dlho - viac nez tyzden!)


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Anonymous napísal:
a) php/MSF sme uz riesili .. fakt zabava :D

Tu nehovorím o funkciách či zábave, tu hovorím o kóde. Kódu phpBB začínam stále viac a viac rozumieť, čo v praxi znamená, že pre mňa časom bude jednoduchšie, pridávať tu nové veci aj z vlastnej hlavy (nie MODy) a tak. Zatiaľ by som si ešte na to netrúfal (security really is an issue), ale časom...

SMF by pre mňa v tomto bol úplne iný svet.
Anonymous napísal:
b) sorry ale net som nemal viac nez dva tyzdne a do prace som nechodil (a este stale nechodim - dovolenka)

Anonymous napísal:
d) len ja sprdavam co sa da ......... to si nevsimaj :D , ale ty si admin, ja ne (nastastie), takze zalezi len a len od teba

Presne. A keďže nie si zaregistrovaný a si zúfalo sám, máš zatiaľ smolu, obávam sa. :)

A držím prst s tým zákysom teda.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
Hele jakým způsobem si naimportuju vlastní obrázek :)


Ani ja to neviem. Intuitívny postup (Nastavenia - zobraziť galériu postavičiek - Zvoľte obrázok) mi nastavý portrét ale ten saneyobrayí pri príspevku a aj y nastavení ymiyne hneˇako sa prepnem do fór. Čo s tým?

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Twoflower napísal:
Ani ja to neviem. Intuitívny postup (Nastavenia - zobraziť galériu postavičiek - Zvoľte obrázok) mi nastavý portrét ale ten saneyobrayí pri príspevku a aj y nastavení ymiyne hneˇako sa prepnem do fór. Čo s tým?

Ja tvoj portrét normálne vidím (Haer'dalis), takže sa obávam, že chyba bude niekde u teba.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Už sa mi to podarilo. Neviem čo som robil zle ale už to funguje.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ako som si vsimol - fora funguji na EXO Tech. - je to tak ? (len sa chcem utvrdit)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun, nedal by sa sprevádzkovať zoznam užívateľov podľa najčastejších prispievateľov? Ten čo tam je je iba Top 10 v počte príspevkov, Mňa by zaujímalo kto má najviac príspevkov denne - a rebríček podľa príspevkov za deň. Je to možné?

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Twoflower napísal:
Annun, nedal by sa sprevádzkovať zoznam užívateľov podľa najčastejších prispievateľov? Ten čo tam je je iba Top 10 v počte príspevkov, Mňa by zaujímalo kto má najviac príspevkov denne - a rebríček podľa príspevkov za deň. Je to možné?

je mozne, len kto to napise? alebo ukradne z ineho fora? :D

SMF to ma standartne (+plno inych statistik)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak načo tam je zoradiť podľa najčastejších príspevkov?

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Horus napísal:
no ako som si vsimol - fora funguji na EXO Tech. - je to tak ? (len sa chcem utvrdit)

Netuším, o čom hovoríš. :?
Twoflower napísal:
Annun, nedal by sa sprevádzkovať zoznam užívateľov podľa najčastejších prispievateľov? Ten čo tam je je iba Top 10 v počte príspevkov, Mňa by zaujímalo kto má najviac príspevkov denne - a rebríček podľa príspevkov za deň. Je to možné?

Rebríček podľa počtu príspevkov tu existuje, stačí si dať zoznam užívateľov tak zoradiť (tie roletky hore). Rebríček podľa počtu príspevkov za deň (teda podľa "aktivity") tu chýba, no nemal by byť problém to dorobiť. Skúsim na to hodiť kuk, kebyže sa dlho nič nedeje, drbni do mňa (bez hanby) emailom alebo PMkou.
Horus napísal:
je mozne, len kto to napise? alebo ukradne z ineho fora?

SMF to ma standartne (+plno inych statistik)

To je úplne skvelé. :roll:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Horus napísal:
no ako som si vsimol - fora funguji na EXO Tech. - je to tak ? (len sa chcem utvrdit)

Netuším, o čom hovoríš. :?

uz som zistil - toto si nevsimaj :wink:

Annun napísal:
Horus napísal:
je mozne, len kto to napise? alebo ukradne z ineho fora?
SMF to ma standartne (+plno inych statistik)

To je úplne skvelé. :roll:

tiež si myslím :lol:

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ó, Annun :ikonka19: , to zobrazovanie podľa najčastejšieho prispievania stále nefunguje.

A druhá pripomienka. Označenie neprečítaných tém funguje, len kým som on-line. Medzi prihláseniami sa nezaznamenáva = keď sa prihlásim je všetko označené ako videné. Dá sa s tým niečo robiť?

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Twoflower napísal:
Ó, Annun :ikonka19: , to zobrazovanie podľa najčastejšieho prispievania stále nefunguje.

A druhá pripomienka. Označenie neprečítaných tém funguje, len kým som on-line. Medzi prihláseniami sa nezaznamenáva = keď sa prihlásim je všetko označené ako videné. Dá sa s tým niečo robiť?

Pche. Sedem dní je "dlho"? :) Dlho je mesiac. Tak tíško. Musím viesť aj nejaký život. :)

Značenie prečítaných tém tak v skutku naozaj funguje no osobne mi to napríklad celkom vyhovuje, pretože inak by aj jeden neprečítaný príspevok pri stole znamenal, že ti to bude nahnedo svietiť do konca vekov, čo v prípade, že nemáš záujem každý deň čítať celé fóra, nie je bohvie čo. Takže toto ostane po starom, obávam sa.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 645 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun