HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 201 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalšia

Ako vidite sa staviate k perspektive Hostinca?
Je to super, len tak dalej 23%  23%  [ 12 ]
Je mi to jedno, s Hostincom zostanem na vecne casy 48%  48%  [ 25 ]
Je to super, ale pomaly ide do do kelu 13%  13%  [ 7 ]
Hostincu skoncili zlate casy 15%  15%  [ 8 ]
Celkový počet hlasov : 52
Autor Správa

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...toto je ovela lepsie ako pokec. pokec je debilina. nezazivna, nudna...

8)


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar: bol tu pokus o zlucenie s Castlom, ale oni ludia, ktori chodia na tie mensie fora nie su vacsinou moc nadseni z takeho napadu a bez ich vole a suhlasu sa to da robit len tazko. Jedine nejakou agresivnou "reklamnou kampanou"  :P

Alex: prirovnanie s Pokecom je sice trochu prehnane, ale nabera to tu taky smer. Ja osobne by som bol nerad keby sa z Hostinca stalo len dalsie vseobecne forum o vsetkom


Naposledy upravil Nightfall dňa Št. 18. Máj 2006, 15:31, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prave ta reklama, nie nasilne zlucenie
ale sakra musite to riesit teraz cez matury? potom budem annunovi aj nohy umyvat

ono cisto fantasy by toto forum neuzivilo, fakt ze coskoro ta prejdu vsetky temy, skor by to chelo viac velkych stolov, napr vseobecny real life stol / ako je teraz dvor a vseob. pokec, sci fi stol, fantasy stol... takze si tu najde kazdy nieco, a chodil by sem naprijklad pozerat len RPG sekciu,
keby som chcel zvisit navstevnost zrusim slad, a pripojim ho znova k hostincu

ale to su vsetko take teoreticke a napady a hlavne kecanie annunovi do roboty, takze to ostane len pri navrhoch, ja by som napr nemal problemy s "tematickou " reklamou ak by pomohla hostincu

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
, ale nabera to tu taky smer. Ja osobne by som bol nerad keby sa z Hostinca stalo len dalsie vseobecne forum o vsetkom


Nightfall je moj clovek :-)

Pohlcovanie webov je na inu debatu: myslim, ze momentalne neprichadza do uvahy (azda len big bang: odsunutie RPG sekcii do spoluprace s Alnagom, resp. crowenom, ale to by v podstate znamenalo moj odchod z Hostinca).

Castlisti sa nezlucia: oni si rozoberaju, kedy sa stretnu v bratislavskom Lichovi na particke Vampira.

Cajovna.fantastika.sk umrela.

farar_metod napísal:
ale to su vsetko take teoreticke a napady a hlavne kecanie annunovi do roboty, takze to ostane len pri navrhoch, ja by som napr nemal problemy s "tematickou " reklamou ak by pomohla hostincu


Nevnimaj to tak, ze Annun je Boss a co on nepovie sa neuskutocni.

Je tu lud.

A ten si moze povedat, ze co a ako.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
ono cisto fantasy by toto forum neuzivilo, fakt ze coskoro ta prejdu vsetky temy, skor by to chelo viac velkych stolov, napr vseobecny real life stol / ako je teraz dvor a vseob. pokec, sci fi stol, fantasy stol... takze si tu najde kazdy nieco, a chodil by sem naprijklad pozerat len RPG sekciu,


1. Cisto SF&F forum by sa uzivilo. Uz len preto, ze tieto zanre teraz prezivaju boom a na slovenskom internete v tomto neni (skoro) ziadna konkurencia. Len si myslim, ze by sa dost zmenilo zlozenie navstevnikov Hostinca, pretoze co si budeme hovorit, takmer nikto z terajsich hard-core stamgastov neni nejaky ultra fantasy fanusik, ktory by sa dokazal bavit o, povedzme, socialnej situacii v Stredozemi. A taketo specializovane forum by bolo urcene hlavne takymto navstevnikom.

2. Vytvorenie velkych vseobecnych tem je podla mojho nazoru to najhorsie co by sa mohlo urobit. Je to krok smerom k chatu (*odpluva si*). V takychto velkych temach by totiz nebolo mozne udrzat jednu temu debaty. Tie by sa neustale menili, stale by sa odbacalo k inym temam a nakoniec by sa kazda zmenila vo vseobecny pokec.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vseobecne temy nie su na skodu. Ale napr. politika je pre mna osobne ako cervena vlajka pred bykom.

Co sa tyka zlozenia navstevnikov....neviem. Urcite by niektori odisli, ale mozno by niektori priliezli (resp. preliali sa z inych for).

V kazdom pripade davam do diskusie otazku, ze ci by malo vyznam ,,vratit sa" striktnejsie k niekdajsej linii for: teda Fantasy a Sci-fi literatura a hudba, poviedky a stolove hry.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Vseobecne temy nie su na skodu.


Vsak ano, ja sa im nebranim..Na Dvore.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no z praxi viem co sa vseobecneho stola tyka presny opak, , teda pocas svojej hracskej historie som sa stal clenom viacerych for, a nie len hernych a vzdy to bolo tak ze zvlast stol venovany netematickym veciam bol najmenej navstevovany, len u annuna je to inak, ale to je tym zlozenim, ak by bol ten stol moderovany tak ako vseobecny pokec, tak to zostane uplne fajn

ludom sa zaujmy prelinaju takze ak nalakas vela magicovych hracov urcite si pozru aj fantasy sekciu, a naopak, s kazdej skupiny a najdu pocitacovy hracy, takze v podstate by to len chcelo rozsirit a urobit reklamu tak aby si to ludia zo "sceny vsimli"

inak ja som si myslel ze forum prejde takou niakou kataklyzmou ako drevene fora a cize bude nieco ako potopa, novy start a zasa o generaciu lepsie forum

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
inak ja som si myslel ze forum prejde takou niakou kataklyzmou ako drevene fora a cize bude nieco ako potopa, novy start a zasa o generaciu lepsie forum


To je napad!

A nasadime vetvicky, konariky, vybezky, chapadielka, chobotnicky, kyberky... Ehm.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj mne sa ten napad paci.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
V kazdom pripade davam do diskusie otazku, ze ci by malo vyznam ,,vratit sa" striktnejsie k niekdajsej linii for: teda Fantasy a Sci-fi literatura a hudba, poviedky a stolove hry.

Mne sa celkom paci tento napad.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
farar_metod napísal:
inak ja som si myslel ze forum prejde takou niakou kataklyzmou ako drevene fora a cize bude nieco ako potopa, novy start a zasa o generaciu lepsie forum


To je napad!

A nasadime vetvicky, konariky, vybezky, chapadielka, chobotnicky, kyberky... Ehm.


hej ja som nehovoril o technike, dokonca neslo ani o navrh, to bola moja podvedoma predstava o ktorej som nikdy neuvazoval , ale v tejto teme vyplavala na povrch

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jak tak citam ... tak sa bojiim... fantasy mam rad zaujimam sa ale nevyznam sa absolutne donho taze velmi k nemu ani nemam co povedat... ak by sa tu naozaj staal ta Alefova/Nightfallova reforma tak som skoncil... :cry: ale ja vas mam raaaaaaad :oops:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
jak tak citam ... tak sa bojiim... fantasy mam rad zaujimam sa ale nevyznam sa absolutne donho taze velmi k nemu ani nemam co povedat... ak by sa tu naozaj staal ta Alefova/Nightfallova reforma tak som skoncil... :cry: ale ja vas mam raaaaaaad :oops:


moj pripad

8)


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
jak tak citam ... tak sa bojiim... fantasy mam rad zaujimam sa ale nevyznam sa absolutne donho taze velmi k nemu ani nemam co povedat... ak by sa tu naozaj staal ta Alefova/Nightfallova reforma tak som skoncil... :cry: ale ja vas mam raaaaaaad :oops:


Preco by si skoncil? Vyjadri sa!

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 201 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun