HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 116 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Aky hostinec chcete?
Chcem sa vratit ku korenom - sci-fi, fantasy a pribuzne! 12%  12%  [ 5 ]
Nie som scifista, ale kontrola tem sa mi paci viac, nez chaos 14%  14%  [ 6 ]
Chcem volnu atmosferu - nech sa keca o vsetkom! 19%  19%  [ 8 ]
Toto mi vyhovuje. Nechcem ani narvaty Azet, ani mrtvu cajovnu. 56%  56%  [ 24 ]
Celkový počet hlasov : 43
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja si tak vecer dojdem utahany domov a vy tu toto?
dve veci ale k teme nazvite ma cvicenym psom, tema s peknymi xichtikmy  sa mi pacila vzdy som sa rad kukol na nove objavy nepostoval som lebo ziadne objavy nemam a ak mam tak si nepamatam

johnny depp mi lezie na nervy, vie to warrior vedia  to kamosi a kde kdo,, on by bol tak neskutocny herec keby ho  vsade nerozmazavali jak da vinciho kod, nie len na fore ale aj v skole vsade

moje dva gastrocenty

viem ze nemam moc pravo sa tu rozhukovat a nie je to moj spor ale zrudoch  ma raz za cas aj pravdu aj ked boli, je mi jedno kde je tema o xichtoch, ak sa zmaze budem rad ak ju zbadam zase

ak aktivite na forach, je leto ludia robia alebo sablaznia po vonku dostanem sa sem len v noci alebo skoro rano pred odchodom z domu, neznamena to ze ludia proste seru na forum, jednoducho neni tolko casu a energie

edit:  musim vam poslat zakusok alebo zmrzku za co nove u wizardov, je pravda ze to moc nekomentujem (vobec), ale ked to takto alef0 uzasne spracuje tak premozem aj svoju lenivost a precitam si tie clanky u lizardov

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Post od Numen som vymazal. Nechcem, aby sa to tu zvrhlo na čisto osobné útoky.
farar_metod napísal:
ja si tak vecer dojdem utahany domov a vy tu toto?
dve veci ale k teme nazvite ma cvicenym psom, tema s peknymi xichtikmy  sa mi pacila vzdy som sa rad kukol na nove objavy nepostoval som lebo ziadne objavy nemam a ak mam tak si nepamatam

Téma o ksichtíkoch sa nezrušila, téma o ksichtíkoch sa presunula.

Toť vsjo.
farar_metod napísal:
johnny depp mi lezie na nervy, vie to warrior vedia  to kamosi a kde kdo,, on by bol tak neskutocny herec keby ho  vsade nerozmazavali jak da vinciho kod, nie len na fore ale aj v skole vsade

Johny Depp nie je problém tohoto fóra tak ho prosím problémom nerobte.

Neviem o tom, že by sa nejako prehnane rozoberal, okrem tém o filmoch, kde hral, a tam to je dúfam pochopiteľné.
farar_metod napísal:
viem ze nemam moc pravo sa tu rozhukovat a nie je to moj spor ale zrudoch  ma raz za cas aj pravdu aj ked boli, je mi jedno kde je tema o xichtoch, ak sa zmaze budem rad ak ju zbadam zase

Nikde som nepoval, že je tá téma tabu, ani nič podobné.

Ja som ju len presunul.

To je všetko.

Ani som ju nehanil, ani som sa nad ňou nepoburoval, ani som nevypisoval manifesty o tom, aká je zvrátena. Len som ju presunul. Navážať som sa do nej začal až keď sa zruda začala oháňať tým, ako tu chce mať fóra umelecké a vyspelé a pod.

Ak si zrudi myslí, že to bola chyba, ten presun, fajn, ja si to nemyslím a on tu zatiaľ nepovedal nič, čím by svoje stanovisko podporil.

V čom inom môže mať ešte zrudi pravdu, to neviem, keďže mi stále nevysvetlil, čo to tu vlastne riešime a čo po mne chce.
farar_metod napísal:
ak aktivite na forach, je leto ludia robia alebo sablaznia po vonku dostanem sa sem len v noci alebo skoro rano pred odchodom z domu, neznamena to ze ludia proste seru na forum, jednoducho neni tolko casu a energie

No jo, v lete vždy klesne aktivita i návštevnosť, to je normálne.
farar_metod napísal:
edit:  musim vam poslat zakusok alebo zmrzku za co nove u wizardov, je pravda ze to moc nekomentujem (vobec), ale ked to takto alef0 uzasne spracuje tak premozem aj svoju lenivost a precitam si tie clanky u lizardov

V mene odcestovaného Alefa ti ďakujem.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nesnazil som sa hrat nijakeho obhajcu chapem tvoje dovody a plne ich akceptujem

k deppovi : nejde len o konkretne fora ale teraz je taka doba minimalne v blave ze kazdy na okoli musi mat rad  deppa lebo to je spravne alternativne a cool,, a cas od casu sa vyskytne taky jedno slovny vykrik aj tu (och depp je taky super), tymto nenarazam na ziadne temy o deppovi ani ich nechcem vymazat nic, ale len ze po case to leze na nervy, hoci len v keksoch

ale toto ide v podstate naozaj mimo fora

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
nesnazil som sa hrat nijakeho obhajcu chapem tvoje dovody a plne ich akceptujem

To je v poriadku, veď ja som sa s tebou ani nehádal. :)
farar_metod napísal:
k deppovi : nejde len o konkretne fora ale teraz je taka doba minimalne v blave ze kazdy na okoli musi mat rad  deppa lebo to je spravne alternativne a cool,, a cas od casu sa vyskytne taky jedno slovny vykrik aj tu (och depp je taky super), tymto nenarazam na ziadne temy o deppovi ani ich nechcem vymazat nic, ale len ze po case to leze na nervy, hoci len v keksoch

ale toto ide v podstate naozaj mimo fora

To beriem. No, ale keďže toto teda naozaj nie je vec týchto fór, prestaňme ho teda zaťahovať aj sem (keď už je všade).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
skoda ze neviem co pekne mi pisala mila numen...

inak  :ikonka32:

moj povodnz post bol skorej zamyslenie...

oco mi ide? aby sa kazda tema {fiiha a moja?} necapla hned na dvor so smiesnym odvovodenim podla ktoreho moze na dvor putovat minimalne stvrtina fora

hapes? nie? nevadi...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Postujem mierne osekanú formu svojej odpovede aj sem na verejnosť, možno bude lepšie pokračovať tu, nech je vidno, o čo ide.
Warrior napísal:
2.  mna sa dotyka presuvanie tém na ktorých sa participujem do Dvora. Isto iste nie všetky a je dosť tém za ktorých existenciu na všeobecnom pokecy som ti vďačný

Ale prečo vnímaš presun témy na dvor ako niečo také negatívne? Preto, že sa tam veci odmazávajú, ak sú neaktívne?

Veď to ti nebráni založiť si prípadne tú tému znova. A ja si naozaj nemyslím, že by hostinec utrpel, ak sa stratí zopár obrázkov krásavíc.

A nikdy som tam témy nepresúval preto, že si ty ich autor.

Poznámka na okraj: je dosť možné, že na postupnom miznutí starých tém do archívu bude onedlho fungovať celé fórum.
Warrior napísal:
3. práve temou čisto o fotkach som chcel dať priestor ludim kochať sa na annun.sk aj niečim iným ako zdĺhavými a častokrát nudnými experimentami literárnej (aj mojej) tvorby alebo inych záživných tém. Snažil som sa trošku oživiť annun.sk a skusiť niektorých ludí akosi navnadiť na prispievanie. plus som sa chcel s ľudom podeliť o to, čo ja považujem za peknú babu. a na záver, chcel som zasa niečo iné na annun.sk (ak namietneš že to nemá nič s SF/F tak nejmaš pravdu, lebo prave prva cica bola z filmu nirvana, podareneho to cyberpunku :D)

Ale veď to stále môžeš, tú možnosť ti nik nevzal, ja som to ani nezamkol, ale nezmazal, ani nezakázal, ani nič. Len som to presunul k inému stolu.
Warrior napísal:
Ide mi čisto o to, prečo sa niektoré temy dostávaju na dvor a ine nie, pritom by tam s plnym vedomim, svedomim a usmevom patriť maly.. jedna sa namatkovo o temy Necronomicon (čože? očom je ta tema?) Demokracia (od Slotu po novotomizmus je dlha cesta, ale my sme ju zvladli  :lol: ) a dalšie iné perly karibiku ehm hostinca.
Argument: lebo ja som muhehe citronik a diktatura už podla mna neobstoja... na to je na annune celkom dosť ludi. čo takto si sadkať dakde a zamyslieť sa nad ráznym JEDNYM metrom pre všetky temy... nie typu: hen warrior niečo zadrel, šup dvor (zveličujem ja viem)
Taktiež neviem prečo si proti vymazaniu neaktývnych členov annun.sk, no s radosťou pár obrazkou šupneš na dvor.

Skúsim teda napísať moje kritéria a podmienky, podľa ktorých presúvam témy na dvor (nie je to vtesané do kameňa, ale tak asi rozmýšľam).
1. má téma potenciál na normálnu debatu?
2. vyžaduje si téma zamyslenie od posterov?
3. je téma o sfaf, alebo príbuznej oblasti? (toto samozrejme nie je podmienka pri všeobecnom pokeci)
4. rieši sa v téme niečo?
5. je téma náchylná na OT, alebo chat?

Téma o demokracii je výnimka. Keď sa debatovalo o tom, ako sa bude pristupovať k dvoru a všeobecnému, bol silný tlak zo strany ostatných modov zrušiť politické debaty na hostinci. Ja som bol proti tomu a nakoniec sme sa dohodli tak, že sa o politike nechá len jedna téma, v ktorej sa bude riešiť všetko. Demokracia bola vtedy jediná, ktorá existovala, tak sme to nechali na ňu. Keď veľmi narastie, zrejme sa odmaže a založí sa nová (tentokrát už s lepším menom a prvým postom).

S témou o Necronomicone nevidím žiaden problém.
Warrior napísal:
6. nebudeme si nič klamať, skutočne ma nasral tvoj pristup a sice že si už dalšiu moju temu šupol na dvor... nebudem ani spominať temu o tej filozfii ktora sa na dvor dostala... to som myslel že ma porazi
ak som na teba nahodou zvalil aj to, čo spravili iny modi, sorry :lol:

Na tému o filozofii si nespomínam, tak neviem.
Warrior napísal:
7. ece furt ta mam za kamoša a tvojich, alefovich a goginych nazorov si mrte važim... fkt moc... preto mi je luto že sa pochytime na kravinach...

Aj mne. Fakt sorry, že som včera to kusa nevykryl.
Warrior napísal:
8. čo sa týka mojich pripomienok ohladm vymazavania mojich prispevkov... už osm si zvykol že sa strácajú... proste mi ich nejaky kdejaky dobrak odstreli do preč, lebo sa mu napačia... nehrajme sa na to, že to tak nieje...

Osobne to už je celkom dlho, čo som vymazal tvoj post. Pár krát zrejme nejaké tvoje padli, ale len ako súčasť väčšieho premazania. Inak neviem.

Všeobecná politika je taká, že sa bez upozornenia mažú tapety (len smajlíky, jednoslovné posty a podobne). Môže sa stať, že tebe niekto odmaže bez upozornenia aj niečo iné (vyrývanie, OT a tak), keďže si tu už dlho a možno sa predpokladá, že ti dôjde aj samému, ale ako vravím, osobne o tom neviem.

Môžem sa spýtať.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
*tichy vykrik z utesu...*

Citácia:
Práve preto, že to je téma obrázková a nie diskusná, nevidím dôvod, prečo by mala byť vo Všeobecnom pokeci. Toto sú fóra, nie galéria, plus, ak mi chýbajú pekné ženy, zabrúsim si do googlu a nie sem.

A to nehovorím o tom, že téma nezdochla len kvôli tomu, že si do nej prispieval de facto len ty.

Annun myslim ze o tom istom ej aj tema Thinking forward... tiez je len o obrazkoch a tiez do nej prispievalo strasne malo ludi... a je v Pokeci :wink: ... ja len provokujem

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
cica nerieš, to len ja možem trieskať hlavu o mur.. mňa to bavi :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord: ale think forward má myšlienku a núti ľudí myslieť aj napriek tomu, že je len obrázkový (alebo skoro).

Nedá sa porovnať s obrázkami krásavíc a nehovor mi, že áno.

A taktiež som tam zatiaľ (ja) nemusel odmazávať rozvíjajúcu sa debatu o ženských prednostiach plnú inteligetných 'lol' a tak podobne.

Nie je to to isté.

Ale áno, aj Think Forward je trochu na hrane. Ale určite nie toľko, koľko tá druhá spomínaná téma.

EDIT: aby som to ešte klarifikoval - mne teoreticky nevadia obrázkové témy - pod podmienkou, že sú aj o niečom inom, ako LEN o tých obrázkoch. Ak majú nejaký rozumný podmaz.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Davano: defaultne neviditelne poprosím

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 16.08.2004
Príspevky: 413
Body: 5
Bydlisko: taká útulná tôňka vo Fangorne
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmmmpf myslim ze s hostincom to naozaj ide dolu vodou a riadne z kopca... coz je dost smola...  :?

_________________
I will not move, yet
I'll stand still instead

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to hovoris ked hostinec sa zlepsuje ?

_________________
Blep


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
jj hostinec chytil druhy dych podla mna


Hore
   

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
podľa mňa sa nejak veľmi nezhoršil, ale zase o druhom dychu by som nehovorila..


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Premazané.

K téme len toľko: ak niekoho natoľko dráždi oranžová ikonka pri stole Davano, že tam musí silou - mocou liezť a rýpať do tamojších užívateľov (z akýchkoľvek dôvodov), nepomôže mu programátor, ale psychiater.

Môže sa vám to zdať neviem aké neuveriteľné, ale ani ja, ani Alef nevenujeme hostincu náš život, máme aj iné problémy a povinnosti a nemáme čas drbať sa s kódom len preto, LEBO VÁM TAM SVIETI ORANŽOVÁ.

Ako nič v zlom, ale zdravíčko slúži?

...

V Davane je bordel, áno.

Davano na druhú stranu hrajú poväčšine tí neskôr narodení a celkom prekrapivo možno používajú viac smajlíkov, ako je zdravé, no navzájom si rozumejú a väčšinou naozaj riešia veci ohľadne Davana.

Ak sa vám nepáči spôsob ich komunikácie, fajn. Buďte dospelí a nechajte ich žiť.

A nech vás ani nenapadne hádať sa so mnou. Som nasratý, mám stres, nejem, nespím a keď do mňa budete drbať, máte ban.

Volajte ma Hitler, I don't care.

EDIT: a ak tu ešte niekedy niekto spomenie 'programátorské prstíky', dám mu zožrať vlastné cohones. S horčicou.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 116 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun