HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 9 ] 
Autor Správa

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem, ci je to iba mnou, ale mam trochu problem s viditelnostou linkov v OldElf skine. Konkretne, farba linku v texte (asi takto) je relativne nekontrastna v porovnani s farbou normalneho textu... myslim, ze linku nie je vobec problem prehliadnut. Problem (teda aspon pre mna) nastava pri vsetkych prispevkoch, aj ked pri neparnych (tmavsie zeleny podklad) je to trochu horsie.

Ak je to iba mnou, tak povedzte a nahodim si iny skin, ale myslim, ze je to skoda, lebo defaultny je inac velmi dobry.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem do akej miery je to otazka zvyku. Mne osobne farba linkov farba vcelku vyhovuje a ani na tuto temu neboli nejake staznosti.

Ako by si si predstavoval farbu linkov? (Podotykam, ze je treba zvazit to, ze rovnaka farebna schema je aj na hlavnej stranke.). Nepomohol by ti pouzivatelsky CSS stylopis v Opere / Firefoxe?

Inak momentalne je v uvahach presun fora na novu verziu PHPBB, a zmeny v aktualnej verzii sa snazime drzat na minime (a co budeme zatlkat, Davano ma vacsiu prioritu ;-))

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prave naopak, farbu linku si neviem predstavit inak

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem, osobne mi to nikdy nevadilo (si prvy clovek, ktory na to upozornil).

Osobne mam radsej, ak linky prilis nebiju do oci (a vobec dizajn ako taky), nemam velmi rad agresivne posobiace stranky.

Ja by som to nemenil.

EDIT: inak iny skin si nenahodis. :( Mame tu skinovu diktaturu - je tu relativne dost kadejakych modov a nikomu sa nechce upravovat kazdy jeden skin kvoli kompatibilite, takze sme vsetkym nanutili tento.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, v pohode... pouzijem greasemonkey skript, ktory to prefarbi na bledofialovo... snad to potom moje ubohe, rokmi pozerania do monitorov utrapene oci spozoruju.

Move along, nothing to see here :)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na novom monitore som si vsimol, ze mi tiez nejak splyvaju jednotlive prispevky a tak... najme ked niekto citoval, nebolo vidno, kde citat este je a kde uz nie... trochu som sa pohral s nastaveniami LCD a teraz maju fora pekny kontrast, na aky som bol zvyknuty...  :ikonka34:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 07.02.2007
Príspevky: 22
Body: 5
Bydlisko: Sigil
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
EDIT: inak iny skin si nenahodis. :( Mame tu skinovu diktaturu - je tu relativne dost kadejakych modov a nikomu sa nechce upravovat kazdy jeden skin kvoli kompatibilite, takze sme vsetkym nanutili tento.

Je to jen na vás, ale možná byste mohli nahodit aspoň prosilver. Totiž vaše současné schéma je postavené na subsilveru2, jehož kód je hodně zastaralý a vzhledem k tomu, že jsem phpbb3 sledoval od nějakých prvních betaverzí, vím, že phpBB na něj při vývoji dost kašlali, právě co se týče implementace různých featur - tj. drtivá většina asi funguje, ovšem "jen tak", aby se neřeklo a dost možná subsilver2 v budoucnu (snad) přestanou podporovat úplně.

Je to každopádně strašný kód ;-).


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mas nejake konkretne podnety na vylepsenie vzhladu, ktore su v prosilveri a tuto nie su?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 07.02.2007
Príspevky: 22
Body: 5
Bydlisko: Sigil
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0: obávám se, že nic konkrétního asi nemám, moc jsem subsilver2 nezkoumal. Asi takhle - při vývoji phpBB3 se od prvních betaverzí po finální release v prosilveru změnila téměř s každou novou verzí spousta věcí - zkrátka se styl vylepšoval, jak jen to šlo. V subsilveru2 bylo upravováno vždy jen to nejnutnější. Mám pocit, že se do vydání dostal nakonec spíše z nostalgie, koneckonců při výchozí instalaci ani není zanutý, pokud vím.

Navíc se zdá, že s předělávkou stylu dle vlastních požadavků nemáte větší problémy, takže byste si dokázali poradit i s takovými fines, jako je třeba uživatelský sloupec klasicky vlevo (pokud je pravá strana příliš kontroverzní ;-)). Navíc i na tohle existuje mod. A řekl bych taky, že pokud nějak styl preferují mody více, tak je to právě prosilver. Z uživatelského hlediska má navíc příjemnější rozhraní - třeba tabové rozhraní v uživatelských panelech i jinde. Z těchto důvodů bych možná do budoucna alespoň o možnosti přepnutí na prosilver uvažoval. Kvůli mě to samozřejmě dělat nemusíte, já tu jsem jednou za čas, jen jsem chtěl upozornit na ty negativní technické stránky ss2.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun