HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 23 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Holohlaveho egoistickeho vrahouna fakt najdete v kazdom druhom filme, ale Riddick ma u mna bodik za image. To jeho "bad boy" fluidum film posunulo o par priecok hore. V pripade odhalenia mojej prilisnej naklonnosti k podobnym typkom mi mozete odporovat, ale postava Riddicka bola fakt bohovska.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 17
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je mi to luto ale podla mna bol ten film absolutne hrozny. Pitch Black je moj najolubenejsi film vsetkych cias a dufala som, ze toto "pokracovanie" vo mne vzbudi tie iste pocity ale strasne ma to zklamalo. Na tom filme je strasne vidiet ze povodny tim dostal velku sumu penazi a nebal a ich vyhodit na monumentalne efekty, ktore sice boli moc krasne, ale iba zastierali chabu dejovu liniu. Cele to bola klasicka sci-fi/fantasy zapletka: hrdina, ktory ma zachranit svet ma jediny problem nevie o svojom osude a ked sa ho dozvie razne ho odmieta, nasleduje dlhe presviedcanie, kym sa do toho nezapletie zena a on sa podvoli. A potom ten conanovsky koniec :(. A ani Riddick nie je to, co byval, dobre dajme tomu vyvoj postav, ale to prehnali. No proste a jednoducho oproti Pitch Black to bola mala vinna muska pod nehtom Riddickovho laveho palca. BTW Pitch Black 17.2.2005 STV1


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dnes som to skoro cele dopozeral, este mi zostava asi 20 min. Len by ma zaujimalo ci herec, ktory hral toho Lorda Vaako, ci tak nejak, ci je to ten isty herec co hral Eómera v PP. Alebo sa nanho len tak nehorazne podobal :)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Karl Urban = Eomer = Vaako. Vid imdb.com.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tento film ma celkom prekvapil...celkom pekne rozvinuli ten svet a veci okolo neho....aj ked tam toho bolo dost opajcnute ako som sa docital na fantazia.sk.....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kedze som najprv videla riddicka az potom tmu, tak to bola sranda...neviem, ale podla mna Pitch Black malo napad(i ked kto cital od Clarka noc dvojiho uplnku, tak mi mozno da za pravdu, ze sa to NARAMNE podobalo...)...aj Riddick mal napad, ale ten bol druhotmy, mam pocit, ze tam slo viac o super efekty a kameru ako o ideu...ale je to fajn..


Naposledy upravil andelika dňa So. 05. Mar 2005, 20:05, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak akoze podla mna chcely mat akcne scifi a to aj dosiahli.......mozno tam fakt ide viac o efekty ako o pribeh (bol miestami trochu suchy) ale scifi bez poriadnych efektov je ako gandalf bez palice.....efekty boli nadherne

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No mne sa Riddick teda velmi nepacil. Som sa nudil od zaciatku po koniec. Som cakal, ze aspon suboje budu stat za nieco, ale aj tie boli dost podpriemerne... :roll:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 23 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun