HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 23 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuz co povedat o tomto filme - dobry. Jednoznacne sa dal pozerat (len ci ten pocit nevychadza z nedostatku akejkolvek novej filmovej sci-fi :-) ). Na druhej strane, tento film mal istotne vacsi potencial, nez ukazal. Pravda je aj to, ze stoji a pada na postave hlaskujuceho Riddicka.

Co sa tyka efektov, kazdy hovori, ze za tie peniaze su miestami o nicom a pod. Nuz moj nazor je taky, ze zrejme je to pravda, ale na mna triky vo filme neposobili vobec rusivo alebo ako sa hovori - ako pest na oko (to je veta! :-) ).

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
Nuz co povedat o tomto filme - dobry. Jednoznacne sa dal pozerat (len ci ten pocit nevychadza z nedostatku akejkolvek novej filmovej sci-fi :-) ). Na druhej strane, tento film mal istotne vacsi potencial, nez ukazal. Pravda je aj to, ze stoji a pada na postave hlaskujuceho Riddicka.

Co sa tyka efektov, kazdy hovori, ze za tie peniaze su miestami o nicom a pod. Nuz moj nazor je taky, ze zrejme je to pravda, ale na mna triky vo filme neposobili vobec rusivo alebo ako sa hovori - ako pest na oko (to je veta! :-) ).

Příští týden má u nás KINO start (CD s filmama se z netu nějak vytrácejí, ne?). A fakt se těším!!!!


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 20
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som ten zazracny filmik pozrel vcera a musim povedat ze sa mi to celkom pacilo akurat je ocividne ze ide o prvu cast trilogie .. celkovo vsak posobi ako harmonicky celok :) Vrelo odporucam :)

_________________
All humans will die in an endless torment:)


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Az na tych magorov Necromongerov, ktori vsade pobehovali v brneniach zo stredoveku (toto mi vysvetlite, preco su v poslednom case taki popularni plechaci) to bol celkom fajn film. Kusok bezduchy, ale tak Riddick za to stoji.

Bez neho by to ale zrejme nestalo ani za fajku dymu.

Pitch Black jednoznacne vedie.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Az na tych magorov Necromongerov, ktori vsade pobehovali v brneniach zo stredoveku (toto mi vysvetlite, preco su v poslednom case taki popularni plechaci) to bol celkom fajn film. Kusok bezduchy, ale tak Riddick za to stoji.

Bez neho by to ale zrejme nestalo ani za fajku dymu.

Pitch Black jednoznacne vedie.

TY MUSÍŠ BEJT FURT V OPOZICI!


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
TY MUSÍŠ BEJT FURT V OPOZICI!

Samozrejme, som hostinský. :ikonka16:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 20
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nahodou co mate proti plechacom?:) Ved to celkom pekne vyzeralo.. a ako sa plech leskne na slnku aaaaaaaaaa:D

A Annun <bratislavsky sefe> zeby Ty si nehundral sakrys:)

_________________
All humans will die in an endless torment:)


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Plechaci su v pohode.
Ozaj, co keby niekto sfilmoval nejaky masaker a la Warhammer 40k. Taky marinaci su dost cool. Alebo postavicky z Doomtroopera, tiez neboli od veci. Otazka je, o com by to bolo - o jednej velkej masovej bitke :-)

Inak mam este v plane pozerat Hellboya, I robot a zhanam AvP - a to uz za chvilu vraj zacne skola, sakra!

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
Plechaci su v pohode.
Ozaj, co keby niekto sfilmoval nejaky masaker a la Warhammer 40k. Taky marinaci su dost cool. Alebo postavicky z Doomtroopera, tiez neboli od veci. Otazka je, o com by to bolo - o jednej velkej masovej bitke :-)

Inak mam este v plane pozerat Hellboya, I robot a zhanam AvP - a to uz za chvilu vraj zacne skola, sakra!

Warhammer 40 000 by šel, takovej Hvězdnej vlk, nebo Ragnars´Claw. Vidět Space Wolves, nebo Ultramarines v akci!

Sláva císaři a Russovi.

Už se těším na PC Gamesu Warhammer 40.000 The Dawn of War na MP za Ultramarines, Darka Angels, nebo Space Wolves!


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
NO tak chronicles sa mi pacilo ale Pitch black bolo vazne lepsie. Ale aj tak.....zacinam mat dojem ze pojdem na vsetko kde sa spomenie meno Riddick. Hlavna postava - masovy vrah ma pre mna viac ako iste caro. A inak aj ked pribehom bolo chronicles mozno inovativnejsie ako pitch tak pitch mal samotny pribeh ovela lepsi. A ten koniec stal za to....


No nic....proste a jednoducho stoji za to to vidiet.

Cuss

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pitch Black bol original, ale nedali sa zahanbit ani pokracovanim. Sice to stoji viac-menej na typickom Riddickovom imidzi holohlaveho zabijaka, ale na utiahnutie tohto filmu to stacilo. /asi mam pre takych typkov slabost :) / Pokial to cele nechceme brat prilis vazne a zachadzat do logickych detailov, bol to fajn film.
A este sa mi pacila veta cca o tom, ze v normalnych casoch by dobro zvitazilo nad zlom. Ale v sucasnosti zlo moze byt porazene iba inym druhom zla.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa len pytam ci sa bavime o tom istom filme Chr. of ..R...
Ved ten film je po pravde nic viac ako kopia vsetkych scifi filmov co som videl do teraz.

Mozno priniesol nieco nove ale mam pocit ze co priniesol bol asi len pribeh..efekty sice usli ale aj tak to nebolo nic moc.. Riddic je druhy Rambo.. Co prezije vsetko...Trocha divne nemyslite.?? :?: :?:

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
SylwerDragon napísal:
Mozno priniesol nieco nove ale mam pocit ze co priniesol bol asi len pribeh..efekty sice usli ale aj tak to nebolo nic moc.. Riddic je druhy Rambo.. Co prezije vsetko...Trocha divne nemyslite.?? :?: :?:


Mozno to chce jeden maly detail - Riddick, na rozdiel od Ramba, nie je clovek :)

A inac, originalny byt nemusi, hlavne ze sa na to da pozerat, a to sa podla mna da. Musis si este uvedomit jednu vec, toto bol poriadny sci-fi film po dost dlhej dobe.

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podľa mňa bol Riddick nesmierne charizmatický a v rámci možností aj značne originálny hrdina (predsa len, bol to masový egoistický vrah, ktorý tak nejako náhodou páchal dobro :) ). Rambo je minimálne o tri priečky nižšie.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Super film, a hrdina bol fakt originalny, a kto striela na vrtulnik z luku to je tiez originalny hrdina. :lol:
A pre Riddicka plati : It´s good to be bad :twisted:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 23 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun