HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 207 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Autor Správa

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2006
Príspevky: 606
Body: 48
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
a ja ze koho mi ta Bellatrix pripomina a trosku hladania a zistujem ze je to baba do ktorej som sa zalubil pri FightClube hehe :)))


Helen Bonham Carter 8) taky ji miluju (a to jsem snad o žádné herečce nikdy neřekl)

a Alan Rickman je skvělý herec, ve Sweeney Toddovi to dokazuje znovu :ikonka19: přál bych si ho vidět v divadle

_________________
dharmovej tulák / psí voják


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prave som sa vratil z HP6 a mam v ustach celkom dobru chut :)

Snad prvy krat som mal pri HP pocit, ze som pozeral normalny film ktory nebol natoceny len ako nastroj na zmykanie poslednych fanusikovskych centov. Konecne mal poriadnu dlzku (ironicky to bol prave ten film, ktoreho predloha bola na dej z celej serie asi najskupejsia) a uz mi to nepripadalo ako narychlo polepene postrihane cosi. Normalne to malo konzistenciu a tak :)
Dej filmu sa drzal knihy relativne dobre, takmer vsetky podstatne okamihy tam boli. Sklamali ma vynechane 2 spomienky a posledny suboj so smrtozrutmi. To druhe si asi chcu nechat na siedmy film, o to vacsie budu moje ocakavania. Hlavne ale vynechali Dumbledorov pohreb. Pevne verim ze si to nechavaju na siedmy film, inac im to neodpustim.
Neviem sa na to celkom dobre pozriet z pohladu cloveka, ktory kniznu predlohu nepozna, nie som si vsak celkom isty, ci sa divaka dotkne Dumbledorova smrt tak ako cloveka, ktory cital knihu. V predchadzajucich filmoch nemal prilis velku ulohu (vacsinou sa zmohol tak na pokec na zaciatku, na konci, snad nieco medzi tym) a prave siesta kniha sluzila na to, aby sa citatelovi postava Dumbledora priblizila co najviac (kedze konecny ciel boli potoky slz na konci knihy). V siedmej knihe je o Dumbledorovi velmi, velmi vela reci a hlavne Harryho pochybnosti o Dumbledorovej osobe. Neviem celkom co bude v siedmom filme (filmoch), kedze pochybovat neni moc o com pac divak Dumbledora skoro vobec nepozna.

Velmi cudne a zbytocne posobila scena kde Bellatrix a Fenrir Greyback zautocia na Brloh. Nemala vobec ziadnu pointu.

Cely film sa dost silno sustredil na vztahy. 90% vsetkych takych scien bolo napisanych strasne mrte zle. Nastastie su aj Emma Watson (Hermiona) aj Bonnie Wright (Ginny) imho brutalne hawt, tak aspon na polovicu platna sa da pozerat.
Herecky kedysi jedenastrocne hviezdy celkom slusne vyrastli (hlavne Ron bol uzasny, scena po uziti elixiru lasky je nezabudnutelna), aj ked mi dost vadi ta Radcliffova divna mimika, zatinanie zubov a obcasne sekave pohyby. Pravdepodobne to je jeho zlozvyk a este ho celkom neodstranil lebo toho bolo o poznanie menej, kazdopadne ma to desne irituje :lol:

Takto to mozno znie ako dost zly film, ale vyzdvihol som len najvacsie negativa, zvysok si pozrite v kine :P


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Velmi cudne a zbytocne posobila scena kde Bellatrix a Fenrir Greyback zautocia na Brloh. Nemala vobec ziadnu pointu.

:lol: Asi si chceli kúpiť Sapkowskeho.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som zhliadla vcera vecer a dost sa mi pacil.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
z kazdej strany sa na to hrnie kritika len tuto ludia jasaju :D
thuriasz poviem ti ako sa na to pozera clovek co necital knizky (navsteva kina bola prozaicky kamaratka... a skoror lutujem ze som za to vyhodil tie peniaze... )
z celeho filmu ktory ma nieco cez 2 hodiny ( 2:20 v kine aj s reklamami a pukancami a bludmi) mi prisla podstatna pre dej akurat tak pol hodinka nahodne roztrusena po celom filme
cele to na mna posobilo dojmom *teens comedy* kde sa pariky hladaju 2 hodiny v style * ma hebku plet... asi nezaspim* ..
dialogy boli plytke a povrchne .. dej veskery zadny ... a spad mal akurat tak trailer :D

mno ale to je subjektivny dojem ktory predsa len mohol byt pokazeny tym ze z lava mi sepkala a nadavala kamoska jak to je vsetko nie podla knihy a z prava sa 6 rocne dietatko pytalo mamicky na ocividny zmysel kazdej sceny (pochopitelne... ocividny pre starsich ludi... )
... zlate domace kino ...

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som z toho mal rovnaky pocit ako z knihy, teda dejove intermezzo akysi zlepenec pretoze na zaciatku bolo povedane, ze kniziek bude sedem. Zachranoval to hlavne vizual a Quidditch tema z patky.
Este k tomu z toho malo co si z knihy pamatam mam pocit, ze dej celkom prehadzali a viacero veci (napr. ten utok na Brloh) zostalo iba ako kratke pribehy vsunute do celku.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dnes som prave docital po niekolky krat sedmicku a napadli ma 2 zasadne veci ktore netusim ako vyriesia kvoli vynechaniu scen v 6ke.
Prva vec je spojitost toho ozivovacieho kamena (druhy dar smrti) so spomienkou z domu Gauntovcov, kde ho Harry videl (a aj vdaka tomu celu zalezitost okolo darov smrti vyriesil)
Druha je este zasadnejsia, kedze sa tyka horcruxu (konkretne diademu), na ktory si Harry nahodou spomenul ze ho videl v nudzovej miestnosti ked tam siel skryt ucebnicu elixirov. Vo filme to spravila Ginny vo vynimocne zlej scene.

Inak ako, viazanie snurok na topanke, what the feck :lol: :lol: :lol:
Najsexy scena celeho filmu

Celkom fajn ze dievcence uz pomaly prestavaju pripominat jailbait :)


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Celkom fajn ze dievcence uz pomaly prestavaju pripominat jailbait :)


to uz davno :D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Siedmy film bude rozdeleny na dve casti (oh ano) takze pravdepodobne tam taketo veci nacpu.

Co sa bab tyka mam k tomu jediny koment, Ginny je malo zrzava! :P

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ked sa spatne nad tym zamyslam, tak som mal pocit, ze dejovo sa tam udialo strasne strasne malo a v tych dramatickych chvilach bol HP len taky "idem okolo, lebo ma zavolali, ze tam mam ist". Na druhej strane to bolo zase vypchate scenami, ktore tam "podla fanusikov museli byt" ale v globale zaberali dost casu, ktory bol k dejovej linke zbytocny:
Spoiler! :
Scena s pavukom napr, ktora sa mi pacila preto, ze tam bol kus britskeho uleteneho humoru (smutocny prejav nad pavukom!) ale to je takmer sebaparodia.

Hlavna postava ma byt hlavna postava a nie Dr. Watson. Modry filter je sice ultra kool, ale ked je nim spraveny cely film, tak to vyzera no... az vizualne nekreativne. (HP je temny lebo ma modry filter). Navyse opozerane prvky temnoty v duchu Mordor-Pan prstenov-velka brada-ba-dokonca-Glumovia su natolko omlete, ze az hanba.

Slovensky dabing je miestami ultra katastrofa, najma Ronov vykon je na hranici amaterskeho dabingu Troch orieskov pre Popolusku.

Neviem, uvazujem, co bol taky pamatihodny moment z celeho filmu a mam velky problem nieco najst, resp. to co si pamatam, nesuvisi s fenomenom ani scenarom.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze som si to stiahla a pozrela. Podla mojho nazoru najhorsi film. Niektore sceny tak vobec nemuseli byt. Naopak chybal mi tam ten boj so smrtozrutmi na konci na ktory som sa tesila cely film {"sak prezijem tu nudu, na konci to bude lepsie"}, to s tym Malfoyom a zabitim Dumledora malo tak 5min a okrem toho to bolo dost nudne, dalo by sa to spravit ovela lepsie. Skoncilo sa to dost debilne, kedze za tou scenkou na vezi mohol ist kludne ten pohreb {ktory by mozno trosku napravil skazeny film}. Tento film ma sklamal zo vsetkych HP filmov najviac. Dufam ze takto nezvrzaju aj 7. :)


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ten film bol strasny. Cely cas som sa citil, ako by som pozeral na nejaku teenage komediu alebo co...a slovenky dabing to uz uplne [vymazané]... Na druhu stranu to malo pekne efekty a female teen postavy :)

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pohreb vystrihli, lebo by museli zaplatit a naobsadit a dat na hromadu tonu postav, ktore by sa len mihli a nic nepovedali (Miranda Richardson), ale siria sa myty, ze mozno nim zacne dalsi diel.

Megasuboj na konci nebol preto, ze nechceli konkurovat megasuboju na konci sedmicky,

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Pohreb vystrihli, lebo by museli zaplatit a naobsadit a dat na hromadu tonu postav, ktore by sa len mihli a nic nepovedali (Miranda Richardson), ale siria sa myty, ze mozno nim zacne dalsi diel.

Megasuboj na konci nebol preto, ze nechceli konkurovat megasuboju na konci sedmicky,


To so subojom mi pride skor ako excuse na peniaze, vela nic nehovoriacich postav bolo aj v scene s mrakom. Jediny poriadny suboj bol v patke a sedmicka bude ajtak rozdelena na dva filmy cize megasuboj bude technicky az v osmicke :)

A este jedna pripomienka ma teraz napadla, Narcissu (Drakovu mamu) som z knihy pochopil ako ovela krajsiu. Tuna sice mala byt nestastna ale na krase jej to ubrat nemalo.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
alef0 napísal:
Pohreb vystrihli, lebo by museli zaplatit a naobsadit a dat na hromadu tonu postav, ktore by sa len mihli a nic nepovedali (Miranda Richardson), ale siria sa myty, ze mozno nim zacne dalsi diel.

Megasuboj na konci nebol preto, ze nechceli konkurovat megasuboju na konci sedmicky,


To so subojom mi pride skor ako excuse na peniaze, vela nic nehovoriacich postav bolo aj v scene s mrakom. Jediny poriadny suboj bol v patke a sedmicka bude ajtak rozdelena na dva filmy cize megasuboj bude technicky az v osmicke :)

A este jedna pripomienka ma teraz napadla, Narcissu (Drakovu mamu) som z knihy pochopil ako ovela krajsiu. Tuna sice mala byt nestastna ale na krase jej to ubrat nemalo.


narcissa aj je ovela krajsia, nenechaj si pokazit predstavy debilnym filmom :P

jedineho HP som videl jednotku a uz ta mi rozbila cele iluzie o knizke, takze dalsie som nevidel ani neplanujem...

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 207 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun