HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 207 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Autor Správa

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak bacha, na jednotku som bol v kine a to bolo svinsky davno.(a je pravda, ze vtedy som nadaval) Dvojku som zhliadol nahodu ked ju bratranec pozeral u seba doma, trojky som sa radsej ani nedotkol (jedine co som chcel vediet ako vyzeraju vo filme dementori ale na to staci google), zo stvorky som videl asi tak 10 minut ako sa dusiaci, zvyjajuci a hlavne priserne xitiaci Pootter vysypal do vody z mostika. Tot cely vycet mojich zazitkov s filmami HP a vzdy to bolo zle. A co spravia z hentoho? No thriller pre deti. Bude sa to akoze tvarit dospelo, ale aj tak tomu nebudu moct dat dole nalepku rozpravky vzhladom na nizky vek fanusikov, ktori na to pojdu do kina. A posledna vec je taka, ze vypustia polovicu knihy aby film skratili na hodinu 20 minut aby sa deti pri tom nezacali moc nudit.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
A co spravia z hentoho? No thriller pre deti.Bude sa to akoze tvarit dospelo, ale aj tak tomu nebudu moct dat dole nalepku rozpravky vzhladom na nizky vek fanusikov


och chudatka z vasej vaznej knihy pre dospelych urobia rozpravku. to je otrasne! :lol:

btw prave pozeram vsetkych pottrov. zatial som tusim na trojke. podla mna su to celkom dobre detske dobrodruzne filmy. knihu som cital len prvu a viac som uz nemal chut.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Kňažná
Obrázok používateľa

Založený: 29.09.2007
Príspevky: 326
Body: 5
Bydlisko: ja som vsade
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja mam knihy precitane vsetky, posledne dve v originaly hned jak v UK vysli a filmy ma tiez nesklamali, nevynechali nic dolezite z knih a ani keby ste sa po.... tak tam nenajdete logicku dieru....podla mna je to fajn rozpravka PRE DOSPELYCH od takej trojky stvorky

_________________
Don't let your head rule your heart or vice versa


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
No ja si to urcite pozriem, pretoze aj predosle casti sa mi pacili, absolutne ma netrapi ze strikne sa nedrzali knihy, ze par veci pozmenili, ze herecke obsadenie bolo mozno podla niekoho nanic, pretoze aspon 5ka podla mna osobne mala grady a dokazala vyhecovat publikum a v istych castiach mi aj zimomraivky po chrbte behali.

Neviem naco vy "kritici" chodite do kina, ked potom (niektori este aj pocas filmu samotneho) ten film uplne rozpitvavate a obcas nasilu hladate veci, ktore okydate a vseobecne do filmu rypete. Je nieco tazke na tom, sadnut si do sedadla a pozerat na platno a proste ten film si uzivat? Neviem o nicom v predchadzajucich castiach (teda spon poslednych dvoch-troch) co by vyrazne kazilo filmovy zaitok.

Potemnenie atmosfery sa dalo cakat, sak aj v knihe nastali vyrazne dejove zvraty, ktore to ono stemnenie samotnej serie zapricinili. :)


ano.

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
Citácia:
A co spravia z hentoho? No thriller pre deti.Bude sa to akoze tvarit dospelo, ale aj tak tomu nebudu moct dat dole nalepku rozpravky vzhladom na nizky vek fanusikov


och chudatka z vasej vaznej knihy pre dospelych urobia rozpravku. to je otrasne! :lol:
.

ja som niekde tvrdil, ze je to kniha pre dospelych? o knihe som pokial viem tvrdil presne to iste (pre blbov: ze je to thriller pre deti)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tiež som bol v kine len na jednotke, ale to ma tak sklamalo, že som na ďalšieho pottera nevliezol do kina. Dvojku som videl v telke, keď niekto iný obsadil pc a ja som sa nudil. Trojku som videl z prinútenia ( prázdniny u tety a ich dcére sa to páči ). Zo štvorky som videl len útržky - chvíľu som prespal ( totálne ma to nudilo ) a ostatok som sa venoval iným činnostiam, takže film som pozeral len naoko.
Podľa traileru dávam ďalšiemu filmu nádeje.
Knihy som prečítal všetky, okrem poslednej. Vôbec ma to neláka, možno niekedy, keď budem mať veľmi silnú chuť.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2008
Príspevky: 122
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trailer vyzerá dosť dobre, hlavne sa celkom podarene drží knihy (prosím, nehádzať dlažobné kocky, ale po zhliadnutí päťky /ešte k tomu s katastrofálnym českým dabingom/ začínam byť prudko alergická na voľné variácie na tému ´kniha od JKR´ ).
MiniVoldy mi napriek svojím evil rečiam pripadá vyslovene zlatý :D
S prihliadnutím na existenciu siedmeho dielu možno konečne uvidíme film pochopiteľný bez knižnej predlohy...Režisér minimálne bude vedieť, ktoré detaily si nemôže dovoliť vynechať, či sa podľa toho aj zariadi, je otázne :? Neprekvapilo ma, keby vystrihli kapitolu Spinner´s End (jedinú časť, ktorá sa mi v knihe bez výhrady páčila), etc. ...je tam totiž primálo priestoru pre efekty a priveľa deja :roll:
Zároveň dúfam, že sa už dočkáme aj pekne sfilmovanej smrti,
Spoiler! :
Cedrica zabili nechutne rýchlo (navyše som sa vtedy ešte nepríčetne rehotala na Voldemortovej vizáži) a Sirius skonal tiež veľmi nemastno-neslano
:roll:

_________________
I eat my peas with honey,
I've done so all my life.
It makes the peas taste funny.
But it keeps them on the knife.


Naposledy upravil Nightfall dňa Ne. 07. Sep 2008, 19:28, celkovo upravené 1 krát.
Označený spoiler


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
novy trailer
konecne posobi epic (aspon si to teda myslim)

chceeeem :)


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2008
Príspevky: 122
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:

:shock: už tretí?! :shock:
Chm...vyzerá to lepšie ako päťka.Ale aj reklama na poštové známky vyzerá lepšie ako päťka.
Dumbledore má super hlas, až teraz som si všimla :P Nepôjde aj titulková verzia? :D
Škoda, že v posledných dvoch ukazujú aj nejaké kľúčovejšie scény (jaskyňa etc.).Po prvé, do traileru sa dá napchať efektná vata, po druhé, z toho odkladu premiéry ma jedného krásneho dňa vytne a toto napínanie k tomu prispeje :)
Ale prinajmenšom efekty vyzerajú veľmi dobre.
Btw myslela som si, že Radcliffe už nemôže byť nesympatickejší než v OOTP, zjavne som sa mýlila :ikonka11:
Škoda len, že film sa volá Harry Potter a Polovičný princ a zatiaľ sme videli iba Pottera :ikonka06:
EDIT: Ak ešte raz v živote začujem ,,You´re the chosen one, Harry", tak ma budú musieť hospitalizovať :flame:

_________________
I eat my peas with honey,
I've done so all my life.
It makes the peas taste funny.
But it keeps them on the knife.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len ze finalny trailer je epic


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fiha pekne. Asi si nenecham ujst.. =} {Aj keby to bola najvacsia somarina na svete, kedze na HP som vyrastala od malicka =}}


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2006
Príspevky: 606
Body: 48
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Škoda jen, že většina herců v HP filmech nepodávají nijak převratné výkony. Rozhovory, kterých je tam požehnaně, by rozhodně nebyly tak nudné, kdyby u nich nestáli herci s rukama volně podél těla a s minimálním užíváním mimiky. Stejně se ale těším. Harry Potter je prostě krásná oddechovka od náročnějších věcí, jak kniha, tak film. Doufám v co nejvíc minut na plátně pro Helenu Bonham Carter :twisted:

_________________
dharmovej tulák / psí voják


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to meno mi pripomenulo Gaius Helen Mohiam :D

ale sa tesim na hermionu celkom

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej, kto by sa netesil na jailbait v Harr.... v hocicom

a jo, carterova a alan rickman su uplne top herci vo filme (aj ked Snapa hra dost flegmaticky, ta postava ma nenormalnu charizmu a mrte hlas)
tu sekundovu scenu z traileru kde si Bellatrix vykracuje po stole vo Velkej sieni a vrha zaklinadla som schopny pozerat donekonecna


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a ja ze koho mi ta Bellatrix pripomina a trosku hladania a zistujem ze je to baba do ktorej som sa zalubil pri FightClube hehe :)))

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 207 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun