HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 207 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalšia
Autor Správa

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Harry Potter and the Goblet of Fire

Jak se vám líbil novej Potěr. Já jsem zklamaný i potěšený v jednom. Zklamaný že jsem po oslavných recenzích a vyjádřeních o strašidelnosti čekal trochu více. A zklamaný ze strašlivé ořezanosti. Ten kdo knihu nečetl bude chvilku zamtený jako Goro bílý pes před Tokiem. Brumbálem Michaela Gambona

Potěšený celým filmem, Hermionou a Ginny, jak nám hezky rostou....
Režií a vtipem, představitelem hlavní role, který už dokonce umí hrát! Brenadem Gleesonem jako Pošukem Moodym.
Skvělou hudbou (kterou už nedělal John Williams.
Už se těším na 5!


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ješte sem neviděl, ale v pondělí bych to měl mít ( těšim se na Hermionu :P :lol: )

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
ja sa na to brutalne tesiiiiiiiiiiiim!!! hlavne na metlobal :) (famfrpal)
a ako spravili voldemorta?vyzeral akcne? :)


Hore
   

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Oh, sakra, už to chcem vidieť!!!!!!!  :D Sa na to tešíííííííííííííííííííím ako malééééé dieťáááá!! *ona JE malé dieťa!*

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pozrel som to minuly tyzden na pc... bolo to dobre:) pacil sa mi velmi prichod ostatnych carodejnickych skol do siene.. dobre efekty atd..

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.11.2005
Príspevky: 41
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Som úprimne zvedavý na to ako to bude zvládnuté... dalo by sa dokonca povedať, že sa teším.Totiž, podľa môjho názoru, film od filmu sa kvalita zvyšuje, takže... nechám sa prekvapiť, hlavne ma zaujíma ako svoje charaktery zvládnu dospievajúci herci.

_________________
Contra vim mortis non est medicamen in hortis...


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no, pred chvilou som sa vratil z kina, kde som(aj ked nie celkom dobrovolne) ten film zhliadol...Vzhladom na to, ze to bol okrem jednej starej hry jedina vec, co som o HP videl/pocul/cital, tak sa k obsahu ani deju filmu nebudem vyjadrovat, kazdopadne niektore sceny boli celkom podarene, ani humor tomu nechybal.

Podla mna to bolo celkom slusne vizualne spracovane, aj zvuk bol dobry...Akurat som sa nevedel zdrzat smiechu pri slovicku "mysľomisa" a niektorych dalsich prekladoch, ale to je uz ina kapitola...
Celkovo si myslim, ze pre fanusikov je ten film nutnost(vzhladom na reakcie osoby vedla mna, ktora je dost fanusikom HP), a kedze som to vydrzal celkom bezbolestne dopozerat aj ja(a to som inak dost silny "anti-Potterista"), tak to nie je ziadna filmova katastrofa

Spoiler ohladne Voldemorta: Neviem si pomoct, ale pripominal mi Jacksonovych skretov krizenych s Glummom. Akurat sa viac leskol :lol:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran napísal:
Akurat som sa nevedel zdrzat smiechu pri slovicku "mysľomisa" a niektorych dalsich prekladoch, ale to je uz ina kapitola...

Oh, buď rád, že nepoznáš český preklad. To by si sa zvýjal v kŕčoch od smiechu! :mrgreen:

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm... prave som dopozeral tuto zalezitost. Ako clovek doteraz Potterom neposkvrneny som bol vcelku prekvapeny (i.e. nebolo to ani zdaleka take zle ako som cakal... teda nebolo to zle vobec... ehm). Zaujali ma najma dve veci, a to menovec (ci menovkyna?) Nage a potom to, ako film postupom casu potemnel a bol akysi serioznejsi...

Kazdopadne to vysoko prevysilo moje ocakavania - 8.5/10... may god have mercy on my soul.  :shock:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Stejně sem plánoval se na to mrknout anglicky ... tohle mě ještrě utvrdilo :lol:

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Voldemort byl divnej - ne divne zahranej, to ne  kdybych nekde potka R. Fienese v temne ulicce ak utikam, ale Voldemorta si pripominam jako raitlina z Dragonlance - zli je v jeho pritomnosti, v tom jak je chladny  a chladnokrevny ve zpusobu vyjadrovani a ne jako hyperaktivni expesivni silenec, ale i tak byl hodne zlej - hlavne zaverec souboj na hulky!!!! :)


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
juj dnes na to idem! a kolko sa tam venuju metlobalu?


Hore
   

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
15 vteřin

Mimochodem tato recenze skutečně vystihuje jak jsem Harryho viděl já a co mi tam nejvíce chybělo: Emoce! http://www.moviezone.cz/movies/harry4/reviews


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Aldebaran napísal:
Akurat som sa nevedel zdrzat smiechu pri slovicku "mysľomisa" a niektorych dalsich prekladoch, ale to je uz ina kapitola...

Oh, buď rád, že nepoznáš český preklad. To by si sa zvýjal v kŕčoch od smiechu! :mrgreen:


Tomu som naozaj velmi nachylny uverit :)
Ale hlavne, ze bola sranda, no  :uc:

Geralt: Ked ti ide o metlobal, tak ani nemusis pozerat. Presne 15 sekund, aj to bez samotnej hry, takze tak...Ale inak to bol celkom fajn film(a ked uz aj Silverbow to pochvalil, tak to uz je nieco :P )

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran napísal:
Presne 15 sekund, aj to bez samotnej hry, takze tak.

:shock: Niéééééééééééééééééé!!! Ááááááááááááááááááá!!  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Ja som si myslela, že keď bol v knihe ten Metlobalový pohár tak krásne rozpísaný, bude aj dobre spracovaný vo filme. Asi som sa mýlila. Sviňa hnusná, ktorý parchant to natočil? Vykrútim mu krk!!!! Keby tam ostal Chris Columbus, určite by to bolo lepšie!  :? Sa tí režiséri sdtriedajú ako najatí.. Cvoci. Nemohol všetko natočiť jeden? Columbus bol podľa mňa zatiaľ najlepší - prvé dva filmy. Trojka bola strašný shut, lebo zrazu bol hrad na dákom debilnom kopci a jazero bolo úplne mimo v keli.... A Hagridova chalupa bola tiež dakde neviem kde.. Proste otras a hrôza. A metlobal nikde. Ani v trojke a ani v štvorke. Svine hnusné. A metlobal je pritom úplne úžasná hra!!! Gŕŕŕrŕŕŕrŕrrr!!!!!!!!  :evil:

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 207 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun