HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 134 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalšia

najlepsia cast LOTR??? (film)
splocenstvo prstena 39%  39%  [ 32 ]
dve veze 22%  22%  [ 18 ]
navrat krala 39%  39%  [ 32 ]
Celkový počet hlasov : 82
Autor Správa

Cestovateľ

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 27
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
podla vas ktory z filmov LOTR bol najlepsi
ja davam hlas navratu krala...tomu sa nic nevyrovna :wink:

_________________
I'm the air, the wind and the breeze
I'm the one, the bringer of ease
I lead your soul to eternity
I set your spirit free


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.08.2004
Príspevky: 103
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja osobne si myslim, ze carovnu atmosferu spolocenstva uz nedobehla ani jedna zo zvysnych dvoch casti... Predsa len, bola to jednotka, bolo to nieco nove a uchvatne... Zvysne diely boli skvele, ale nedosiahli to, co spolocenstvo... 8)

_________________
"Lidé se mi svěřují. Rádi si se mnou povídají."


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hadajte sa kolko so mnou chcete, ale aj po siestom-siedmom zhliadnuti boja o helmov zlab mi po chrbte behaju zimomriavky... A preto jednoznacne dve veze :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shadow: No hej ale jedna bitka cely film z biedy nevytrhne :ikonka20:

Podla mna najcelistvejsi pribeh a akusi "poetiku" malo Spolocenstvo prstena. Dalsie dve casti uz boli len prehliadkou specialnych efektov :?


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 3
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ajajajaaaaaj.... Stara dobra tema... No, mne sa najviac pacil Navrat krala... osobne dovody, ktore tu nebudem rozvadzat, ale Jednotka si zasluzi asi najviac. A bola asi najvernejsim zobrazenim knihy.


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31.07.2004
Príspevky: 46
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne sa na návrate krála nepáčila tá armáda nemŕtvych. Predastavoval som si ich trochu inak a v minas Tirithe nemali bojovať vôbec. Chápem že to museli nejako skrátiť ale aj tak. posledná vec čo sa mi n Návrate nepáčila, bolo ako sa rozborila brána, ale hlavne ako sa všetci škreti prepadli do zeme-asi najblbšia časť filmu.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.08.2004
Príspevky: 103
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No je pravda, ze keby skreti poskakali medzi Gondorskych, tak sa musia zakonite prepadnut vsetci, heh

_________________
"Lidé se mi svěřují. Rádi si se mnou povídají."


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak co sa tyka pribehu a atmosfery bola asi najlepsia cast prva. Tolko z pohladu nestranneho. Ja osobne mam najradsej Two Towers.....ta bitka je nieco co si pozriem vzdy rad. Nemozem si pomoct ale je to prosto nieco uzasne.....bitka z pana trojky na to nema ani najmenej.

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne na celom filme vadila jedna vec...ze tam neboli Mohylove Prisery...na tie som sa tesil najviac zo vsetkych

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
belial: mne tam zas chybal Bombadil :cry: Ale ten by si hadam zasluzil aj vlastny film..podla mna najzaujimavejsia postava v celom pribehu...skoda ze ho Tolkien trochu viac nerozpracoval


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 3
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je velmi vela veci, co chybali vo filme, ale zas na druhej strane... pre ludi, ktori pridu do kina z cisto "zabijaniavecerovychafantasynezainteresovanych" dovodov, tak to bolo dobre spracovane... keby vo fime bolo vsetko, boli by to dalsie dlhe a dlhe hodiny. mne osobne by to sice nijako nevadilo, prave naopak, ale pre tych par zvysnych miliard by to bolo asi dost zdlhave...


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hehe,Nightfall..neviem..kazdy ho ma rad ale mna uz zmienka o nom v knihe strasne iritovala...zvlastne pre mna pochopit,ze nejaky vesely chlap so pobieha po lese,vyspevuje si a cely les ho poslucha :D
a tak mohli spravit vsetky tri LOTRy 2nd edition,kde by bolo vsetko a bolo by to len pre hardcore LOTR fandov :D

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Belial: cool napad ale kto by to vsetko zaplatil?? :P

Nightfall: hej mne tam tiez strasne chybal. Uz len ked si vezmes jeho postavu v celej knihe. Vzdy ked uz len bola spomenuta. Heh inak aky mate nazor, ze co vlastne je Tom Bombadil?? Ja osobne si myslim ze je to niektory z Ainur/jeden z najvyssich maia alebo snad na urovni niektoreho valu/.

Je to trosku off topic ale dost ma zaujima vas nazor. Snad nejaky mate :twisted:

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Selar: tak tie sceny co tam chybali by uz az tak nakladne neboli, hlavne ked uz mali vsetko pripravene..ked tak o tom teraz premyslam tak to naozaj mohli urobit atk ako hovori belial :roll:

ad Bombadil: no niekde (myslim ze v Nedokoncenych pribehoch) som cital, ze by mohol byt jednym z Maiar (nizsie bozstva). Valar asi nie pretoze tych bolo len 14.

belial: prave ta jeho moc ma fascinuje. Ved islo pravdepodobne o najmocnejsiu bytost v Stredozemi. Keby Frodo nechal prsten u neho, ani Sauron by nan nemohol :ikonka16:


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall: myslim ze to tam bolo spominane az na to ze tam bolo mam dojem povedane ze je jeden z Ainur. Bolo mnozstvo ainur ktory do deja knih nezasiahli a boli omnoho silnejsi ako Sauron ci Gandalf. Valar ako takych viem ze bolo len 14 ale ak si spomenies tak valar su len preto ze si ich maiar ako najvacsich zvlili za akesi sefstvo. Alebo to len tak vyplinulo kedze mali v oblastiach najvacsiu moc. Mas to nieco ako gildy a majstrov :twisted: . A jak som nad tym tak uvazoval tak on je nieco medzi maja a vala. Lebo on mam dojem vlastne nepodliehal snad pod nikoho. Ale keby sme ho mali silou mocou zaradit tak to vidim jednoznacne.

Yavanin maia /jeden z naozaj mocnych/, ktory po dobudovani vardy opustil svojich spolocnikov a usidlil sa v stredozemi. Ostatne ako par inych dalsich z tohto radu / nazvi to ako chces toto mi prilieha najviac/ zostal v Stredozemi snad az do konca vekov.

No a dost bolo off topic. Annuna prosim aby to tu chvilu nechal/cca takych 10 dni/ a potom to moze pokojne zmazat. Ked uz sme sa k tejto teme dostali by som rad poznal jak to kto vidi. Moj nazor tu je a ja idem konecne precitat este par poviedok z novej Pevnosti a hura spat.

Bru noc vsetkym a Ja sa lucim.

Selar Ar-Agarwaen

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 134 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun