HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 15 ] 
Autor Správa

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Práve pozerám akúsik sračku na prime čo sa tvári byť Traja Muškatieri. taku idiotinu som v živote nevidel a tom sa teda už díval na všeličo... ale takuto XXXXXXX ešte nie...
no hrúza...

ktorá z verzií Troch Mušketierov je vašim srdciam najbližšia?

u mňa jasne vyhráva postarší dvojdielny film s Oliverom Reedom, Claudiou Cardinale, Mia Farrow, Michaelom Yorkom a celou plejádou (nemýliť s Plejáďanmi :lol: )skvelých a vynikajúcich hercov. to spracovanie je pre mňa uplne božie a žiadne ine naň nema...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 235
Body: 5
Bydlisko: Jižní čtvrtka
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Taky jsem to vzdala po scéně kdy roztomilý Gaskoněc pádloval až do Anglie ve člunu....

Tak tohle zpracování se hodně nepovedlo.


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Asi tá verzia, ktorá sa volá Traja mušketieri. Nedávno to išlo na Markíze. Akurát hlúpe bolo, že d'Artagnan bol úplne trápny a primladý.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nege: to si mi objasnila... a kto tam hral?

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Rytier

Založený: 07.04.2005
Príspevky: 371
Body: 9

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ja mam doma jednu verziu kde hra heno. mozno poznate. ale je to nejake kungfu akrizene s  musketiermi. najlepsia je tastara verzia.


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 10.01.2006
Príspevky: 106
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zrudi and bublimuf: suhlasim s vami najlepsia je ta stara verzia  :wink:

zrudi: nage ma na mysli tu verziu co som sa na nej tak smial (hra tam charlie sheen) ze sice je velmi zlae ale tie texty su vesele alebo ze by som sa mylil a ma na mysli tu verziu kde hr tlustonos ;) (cize depardie)

bublimuf: to myslis vazne ze heno tocil musketierov a je to rezane aj kungfu? to chcem vidiet
btw: myslim ze u vas doma je jedno promo cd jednej holky co toci s retazami co som doniesol ked sme sli na silvestrovsku ohnofu pls najdi ho a dones dakujem  :wink:


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Asi tá verzia, ktorá sa volá Traja mušketieri. Nedávno to išlo na Markíze. Akurát hlúpe bolo, že d'Artagnan bol úplne trápny a primladý.
]

Myslis tu verziu, kde okrem mien nemaju nic spolocne s knihou, musketieri strielaju na velke dialky presne s pistolou a pokojne aj dva krat za sebou bez nabitia a pod?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
nage napísal:
Asi tá verzia, ktorá sa volá Traja mušketieri. Nedávno to išlo na Markíze. Akurát hlúpe bolo, že d'Artagnan bol úplne trápny a primladý.
]

Myslis tu verziu, kde okrem mien nemaju nic spolocne s knihou, musketieri strielaju na velke dialky presne s pistolou a pokojne aj dva krat za sebou bez nabitia a pod?


jo,myslim, ze prave to mala na mysli...Inak, na tomto filme s Ch. Sheenom a K. Sutherlandom sa sa celkom dobre zasmial...TO je skor parodia na musketierov, nez nejake seriozne spracovanie. Ked to clovek neberie prilis vazne, tak je to fajn film :lol:

Inak suhlasim,najlepsi boli stari Musketieri

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak bacha, su aj starší než ten s Michaelom Yorkom a ty su dost že sračka

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak len aby ste mali trochu prehľad:

Traja mušketieri (The Three Musketeers, 1921, r. Fred Niblo, h. Douglas Fairbanks, Léon Bary, George Siegmann, Eugene Pallette), - nemý.

Železná maska (The Iron Mask, 1929, r. Allan Dwan, h. Douglas Fairbanks, Léon Bary, Tiny Sandford, Gino Corrado)

Traja mušketieri (The Three Musketeers, 1935, r. Rowland V. Lee, h. Walter Abel, Paul Lukas, Moroni Olsen, Onslow Stevens)

Traja mušketieri (The Three Musketeers, 1948, r. George Sidney, h. Gene Kelly, Van Heflin, Gig Young, Robert Coote),

Traja mušketieri (Les trois mousquetaires/ Fate largo ai moschettieri, 1953, r. André Hunebelle, h. Georges Marchal, Jean Martinell, Gino Cervi, Jacques Francois)

Traja mušketieri I. Šperky Kráľovnej,  II. Pomsta Mylady (Les trois mousquetaires: I. Les Ferrets de la Reine,  II. Vengance de Mylady, 1961, r. Bernard Borderie, h. Gérard Barray, Georges Descrieres, Bernard Woinger, Jacques Toja)

Železná maska (Le masque de fer, 1962, r. Henri Decoin, h. Jeam Marais, Sylvia Koscinaová, Enrico Salerno)

Traja mušketieri (The Three Musketeers, 1973, r. Richard Lester, h. Michael York, Oliver Reed, Frank Finalay, Richard Chamberlain, Raquel Welchová, Geraldine Chaplinová, Faye Dunawayová, Charlton Heston)

Traja mušketieri II. (The Four Musketeers, 1974, , r. Richard Lester, h. Michael York, Oliver Reed, Frank Finalay, Richard Chamberlain)

Železná maska (The Fifth Musketeer/ Behind the Iron Mask, Rakúsko, 1977, r. Ken Annakin, h. Cornel Wilde, José Ferrer, Alan Hale Jr., Lloyd Bridges)

Traja mušketieri (The Three Musketeers, 1993, r. Stephen Herek, h. Chris O´Donnell,
Kiefer Sutherland, Oliver Platt, Charlie Sheen, Rebeca DeMornayová, Tim Curry)

Muž so železnou maskou (The Man in the Iron Mask, 1998, r. Randall Wallace, h. Leonardo DiCaprio, Gabriel Byrne, John Malkovich, Gérard Depardieu, Jeremy Irons)

Nie sú to všetky z toho prostredia, ale je ich dosť.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Traja mušketieri (The Three Musketeers, 1973, r. Richard Lester, h. Michael York, Oliver Reed, Frank Finalay, Richard Chamberlain, Raquel Welchová, Geraldine Chaplinová, Faye Dunawayová, Charlton Heston)

Traja mušketieri II. (The Four Musketeers, 1974, , r. Richard Lester, h. Michael York, Oliver Reed, Frank Finalay, Richard Chamberlain)

8) toto su tí moji favorite

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2005
Príspevky: 491
Body: 5
Bydlisko: Slovnaft Vlčí chrnát

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corwin napísal:



Traja mušketieri (The Three Musketeers, 1973, r. Richard Lester, h. Michael York, Oliver Reed, Frank Finalay, Richard Chamberlain, Raquel Welchová, Geraldine Chaplinová, Faye Dunawayová, Charlton Heston)

.


u mna vedie jednoznacne tento
a ešte sa mi páćil aj muź zo železnou maskou s Di Capriom, celkom ušiel

_________________
Does one ever truly have a choice? One can only match, move by move, the machinations of fate, and thus defy the tyrannous stars.


Hore
 Profil ICQ  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 16.08.2004
Príspevky: 413
Body: 5
Bydlisko: taká útulná tôňka vo Fangorne
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no u mna tiez rozhodne vitazi verzia Michael York and spol.  :ikonka33:
a videla som s nimi i pokracovanie... len netusim presny nazov... knizna vezria je M. po 20tich rokoch... to uz sice nebolo tak dobre ale malo to smrnc :mrgreen:  :wink:

_________________
I will not move, yet
I'll stand still instead

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.08.2004
Príspevky: 103
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ti s Michaelom Yorkom su dobri... dost dobri. Ale s Gerardom Barrayom su the best, jednoznacne. STara klasika, ak si odmyslite dost... vesele... suboje.

_________________
"Lidé se mi svěřují. Rádi si se mnou povídají."


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No tychto filmov som videl nespočet a dva sa mi páčili. Jeden veľmi starý a jeden pomerne mladý. O hereckom obsadení nemam šajn.  :)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 15 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 57 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun