HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 75 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poznáte niekto tento seriál?
Je to o ľuďoch, ktorí majú zvláštne schopnosti - niečo ako x-meni, no má to ďaleko od komiksových superhrdinov. Ide o obyčajných ľudí, ktorí svoje schopnosti práve objavujú a neraz ani nevedia, čo sa s nimi deje a čo s tým majú robiť. Ich osudy, život a vyrovnávanie sa s tým. No a samozrejme dej v pozadí - nejaké to tajomno.

Je to celkom zaujímavý myteriózny seriál.


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 23.12.2006
Príspevky: 84
Body: 5
Bydlisko: Sedlácka Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poznam, no velmi ma to neoslovilo...trochu slabe


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corwin napísal:
Poznáte niekto tento seriál?
Je to o ľuďoch, ktorí majú zvláštne schopnosti - niečo ako x-meni, no má to ďaleko od komiksových superhrdinov. Ide o obyčajných ľudí, ktorí svoje schopnosti práve objavujú a neraz ani nevedia, čo sa s nimi deje a čo s tým majú robiť. Ich osudy, život a vyrovnávanie sa s tým. No a samozrejme dej v pozadí - nejaké to tajomno.

Je to celkom zaujímavý myteriózny seriál.


..... Príbeh je taký starý a tak veľakrát použitý, že už ani netreba o tom tu písať... a aspoň ten názov.... super.... ďalšia kravina ako Čarodejnice, Star Gate seriál a pod....


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune: čarodejnice sa mi nepáčili a ani stargate ma neoslovil, aj keď je veľmi populárny. Ak sa ti ten seriál nepáči, v pohode, ale z tvojho príspevku mám poci, te ži si ho nevidel a teda - súdiš knihu podľa obalu.

Má to zatiaľ len 11 častí a môže sa stať, že sa to zvrhne na nejakú blbosť. No zatiaľ sa mi to páči. Rozhodne viac, než stý komisár rex a nemocničný team, ktoré zahlcujú naše televízie, kde sa sci-fi a mystery mihne len náhodou.


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som zacal pozerat 4400 co ma dost podobny namet... ale prestal som .. nejak ma to nechytilo a nepacili sa mi hlavne postavy. a tak kukam este furt desperate housewives  :lol:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corwin napísal:
E´lune: čarodejnice sa mi nepáčili a ani stargate ma neoslovil, aj keď je veľmi populárny. Ak sa ti ten seriál nepáči, v pohode, ale z tvojho príspevku mám poci, te ži si ho nevidel a teda - súdiš knihu podľa obalu.

Má to zatiaľ len 11 častí a môže sa stať, že sa to zvrhne na nejakú blbosť. No zatiaľ sa mi to páči. Rozhodne viac, než stý komisár rex a nemocničný team, ktoré zahlcujú naše televízie, kde sa sci-fi a mystery mihne len náhodou.


Trocha hej, ale musím povedať, že ........ proste to je kravina.... Celé si to ani nepozriem... nemám záujem o stále prefilmovavanie tej istej zápletky... radšej si prečítam Zaklínača...


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej 4400 som tiez prestal pozerat po par dieloch. Ale Heroes mam v zozname toho co chcem pozriet a som celkom zvedavy. Teraz mam rozpozeranu Invasion.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune: ak si to videl a nepáči sa ti to, tak som nič nepovedal.  :wink:
Akurát neviem, čo ti to pripomína. Mne sa s touto témou vybavuje jedine mutant x (alebo tak nejak sa to volalo), čo bola hrozná kravina. Na iné seriály si nespomínam.

4400 som videl pár častí a tiež ma to nejak nepritiahlo. Možno by sa to zmenilo, no pokračovania na jojke mi ušli a nechcelo sa mi to zháňať.
Takže momentálne sledujem len Heroes, Prison Break a chystam sa pozrieť si Battlestar Galactica.


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Asi pred týždňom v piatok mi kamoš doniesol prvých 6 častí a v nedeľu som už mal pozretých všetkých doterajších 11. Teraz už len čakám na 22.1   :)
Námet síce nie je nič priekopnícke, ale svojim spracovaním ma to dosť zaujalo. Jóóó a Hiro je strašnýýý týpek   :lol:


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no nieje to imho najhorsie ale radsej si pustim stargate  :P

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak a E12 je už stiahnutá. Inak vraj sa plánuje nielen druhá, ale aj tretia séria. Len dúfam, že to nebude typický príklad keď kvantita víťazí nad kvalitou  :(


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som zatiaľ počul len o druhej sérii. Ale ak bude sledovanosť, môže sa to naťahovať. To čo už zatiaľ načrtli, dáva ohromné množstvo možností s ktorými môžu pracovať, takže je možné, že sa to bude naťahovať, čím to stratí na kvalite. No mohli by to aspoň uzatvárať ako isté kapitoly.
Inak táto dvanástka dej nejak výrazne neposunula.


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No to máš pravdu veľmi sa to neposunulo, ale zjavil sa ten Invisible man a navyše sa dačo črtá s tým černochom čo robí pre otca roztlieskvačky.


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
ja som zacal pozerat 4400 co ma dost podobny namet... ale prestal som .. nejak ma to nechytilo a nepacili sa mi hlavne postavy. a tak kukam este furt desperate housewives  :lol:



hmm mas pravdu vela postav je tam o nicom , sem tam to zahliadnem ked ide reklama inde , teda ak som doma, ale v podstate to kazdy kuka len preto aby zistili kto ake ma schopnosti , to uz ty Xmeni boli lepsi  :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Corvus napísal:
ja som zacal pozerat 4400 co ma dost podobny namet... ale prestal som .. nejak ma to nechytilo a nepacili sa mi hlavne postavy. a tak kukam este furt desperate housewives  :lol:



hmm mas pravdu vela postav je tam o nicom , sem tam to zahliadnem ked ide reklama inde , teda ak som doma, ale v podstate to kazdy kuka len preto aby zistili kto ake ma schopnosti , to uz ty Xmeni boli lepsi  :)


To boli.... heroes je len ďalšia nepodarená kópia stále toho istého príbehu... že to ešte tých chudákov baví robiť....


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 75 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun