HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 35 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak 2hodky by mali stacit :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
belial napísal:
ja som pocul v TV,ze Jackson sa po uspechu LOTRA xce dat aj na Hobbita :?:


A ja som počul že si chce oddýchnuť a v dohľadnej dobe Hobita tičiť nebude.
Ale ak sa nemýlim animovaný Hobit už existuje. Videl som obrázky trpaslíkov a vyzterali skoro presne ako tý í zo Snehulienky. A Glum bol ešte škaredší ako v komoxe (a to som si myslel že je nemožné).

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ved aj kresleny PP bol uz natoceny. Som videl niekde DvD predavat a pamatam si ze to bolo dost davno nakrutene(podla roku na obale) :D

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iliathan napísal:
Vsetko sa da, aj natocit Silmarilion. Dokonca si myslim , ze by som to aj natocil , ale chcel by som si zahrat Berena. A hrat a rezirovat naraz to by som nezvladol.
Co sa tyka Hobita, ja som niekde cital , ze prava boli kupene na vsetky Tolkienove diela , ale ako tak citam vase prispevky , tak to asi je novinarska kacica. Ach jo, no co uz.


podla mna by bolo asi lepsie natocit silmarillion ako serial alebo viac dielny film s volnou navaznastou.....asi by bolo tashke zhrnut niekolko tisic rokov do 2 1/2 hodinoweho filmu :ikonka44: :ikonka47:

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som niekde vydel ze bol natoceny film Hobitt ale tusim ze z neakych 60-tych rokov
ale neviem co to bolo zac

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Twoflower napísal:
A ja som počul že si chce oddýchnuť a v dohľadnej dobe Hobita tičiť nebude.
Ale ak sa nemýlim animovaný Hobit už existuje. Videl som obrázky trpaslíkov a vyzterali skoro presne ako tý í zo Snehulienky. A Glum bol ešte škaredší ako v komoxe (a to som si myslel že je nemožné).


Ospravedlňujem sa ak som niekoho uviedol do omylu. Znovu som si prečítal staršie Fantázie a tam sa píše, že vraj Hobita Peter točiť bude napriek tomu , že to predtým odmietol.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a v ktorej Fantazii si to nasiel


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
31 alebo 32. Skôr v 32.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 11.02.2005
Príspevky: 4
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hobit sa uz myslim nataca.V pevnosti to najdete.Su tam vsetky filmove novinky.


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hobit bol natoceny, to viem naisto. NEviem ze ci nie dokonca dva krat. Ale myslim ze v sucastnosti sa Hobit netoci.


Kto cital Sillmarilion my myslim da za pravdu ze natocit podla toho celovecerny film nie je moc realne. Ak by to niekto spravil tak to skonci absolutnym fiaskom. Mozno sa im podari urobit bitky, mozno sa im podari urobit berenovu lovestory alebo pribeh Hurinovych deti ale budme uprimny, do jedneho celku to nenarvu a ak hej tak bude grc. NEviem o reziserovi co by vedel naozaj sfilmovat Sillmarillion.

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Akurat v aprili minuleho roka (presnejsie prveho) vysiel pekny hoax o Jacksonovi planujucom natacat Hobita :-)

A Silmarillion.....hmmmm, kandidat na najnudnejsi film roka? To by si pozreli asi len hardcore fanusikovia.


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vid. predosle posty - Silmarillion ako celovecerny film by stal urcite za velke... ale ako seriu filmov alebo ako filmovy serial by som si to aj vedel predstavit... Mozno nieoc na sposob Bratstva neohrozenych, akurat by to bolo asi o dost dlhsie... Ale ako taky az nie velmi komercny projekt by to nebolo mozno az take zle...

Jacskon a Hobit - no on sam sa tomu neskor nebranil, tak uvidime ako to dopadne...

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, viete si predstavit LOTRa bez CGI farmy a uzasnych efektov (a teda ton vopchanych penazi. Ako vedlajsi efekt by bol nekomercny Silmarillion asi robeny manuskami namiesto CGI (a Eru by bol velky plysovy medved) a aj tak mam pocit, ze Fanusikovia s velkym F by fucali s velkym F a ostatni by sa divali cudnym pohladom.


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No to je pravda, ze dnes efekty a aka taka vizualna stranka ide ruka v ruke s komerciou.... :( Takze by to bolo asi tazko mozne, ael ak by sa nasiel nejaky producent - fanaticky fanusik a zohnal by potrebny financny obnos, tak... Ale to je asi len moja utopisticka vizia :cry:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a potom to aj pozeral len ten fanaticky fanusik...lebo keby to malo mat komercny pribeh, tak z Berena by urobili bojovnika typu Herkula a podobne...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 35 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun