HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 164 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Najobľúbenejšia séria
The Original Series 7%  7%  [ 2 ]
Next Generation 59%  59%  [ 16 ]
Deep Space 9 19%  19%  [ 5 ]
Voyager 15%  15%  [ 4 ]
Celkový počet hlasov : 27
Autor Správa

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
asi sa jasne nevyjadrujem. cela moja poznamka bola o tom ze tam nechcem ist s tym ze cakam star trek tak ako ho chcem a poznam ale s otvorenou hlavou ako by to bol hociaky iny film. (a scifi na zelenej luke je kopec hoci prave teraz sa dost casto stavia na istotu franchise)


(a alef moj ,star trek je o deji a zapletkach, ktore si cela seria drzi dlhodobo na vysokej urovni tak sa do neho nenavazaj :twisted: )

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nebolo to zle.


alef0 napísal:
No, hlaska
Spoiler! :
I am not your father!

nas poslala do kolien.


tak tieto spoilery som necital... a venus moze dosvecit ze som zadrel prakticky toto iste len neviem ci pri rovnakej scene :D ...a btw smrdelo to sw niekedy az moc aj estetikou a (niekedy fakt zbytocnou) akciou a aj par priamimi podobnostami

Spoiler! :
dozrala ma najviac sekvencia zo sw 1: hrdinu nahana prisera a zrazu pride druha vacsia prisera ktora tu prvu zozere. to bol fakt ze trapas



zajtra dodam podrobnejsie dojmy

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vas fakt trapia [vymazané] na tych filmoch.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to su [vymazané] ktore kazia inak dobry dojem...

este vytknem to ze zase niekto dal kameramanovi nieco tvrde vypit a tak sa mu triasli ruky a strihac by mal dva krat merat a raz strihat aby bolo [vymazané] z tych akcnych zaberov v malych priestoroch aj nieco vidiet.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ked je to to jedine co ta stve, si blahoslaveny v nevedomosti :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no zase supernerdovske fan veci neriesim ak myslis toto. povodny serial nemam moc napozerany... to keby mi niekto siahal na Picarda to by bolo ine :D

inak tiez mam dojem ze ten film niekto dost radikalne zostrihal a extended verzia bude mat o polhodinu viac. co mi vadilo boli zbytocne jasne nasilu strcene akcne sekvencie (napr. bitka na mece(!) na plosine)

btw co mi nakoniec nevadilo je herecke obsadenie... aj ten americky humor ma pobavil..

a opakujem ako samostatny film to nebolo zle.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Radsej takto to napisem.

Spoiler! :
No mna teda rozpolilo, ze sa jedna bez okolkov o paralelny vesmir. Prekusnem Vulkan a vsetko ale toto dost zabednili. Teraz tam moze priliet Picard a povedat, nic toho sa nestalo, chapes. Nechysta sa ziadny serial (aspon na ofic stranke nic nieje), 12. film bude kto vie kedy a kto vie o com. Taky restart je na prd.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja myslim ze serial do polroka bude. podla mna cakaju ze ako budu uspesni a nechcu to zbytocne unahlit. zober si uz len aki herci tam hraju: serialovi a druholigovi.. podla mna boli najati s opciou na serial.

Spoiler! :
inak ja som polku filmu rozmyslal ze ako to uhraju aby zostala povodna casova linia zachovana....

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
boli tam strasne nezrovnalosti vo fluffe? neco uplne rozhodene oproti povodnemu juniverzu?
ked, tak dajte do spojleru nech si precitam :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
no je to alternativna linia, cestovanie v case urobilo velke veci. ak bude serial tak to bude v paralelnom vesmire s povodnym.
Uhura chodi so Spockom1!!1!!

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
jezisi neee :shock:
nist sa neda dosrat viac nez ked sa niekde zjavi pararelny vesmir. uhura bola aspon nice? :)))


btw: jaka je tam zapletka? najeky plotspojler. ze proti komu bojuju alebo aspon volaco

inak nekere sceny z trajleru (na tom lietajucom bazmeku nad planetov jak sa bili a padali dolu) mi pripominali final fantazy :lol:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
uhura bola na cernosku very nice. no islo o to ze sa z buducnosti dovalili nejaki romulania (nespoznal som ich. uplne im zmenili vyzaz.) a prisli sa pomstit spockovi tym ze znicia vulkan lebo omylom znicil romulus.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tam bolo velmi vela scen, ktore pripominali ine zanre -- Star Wars, Eragon, ktovieco este.

Spoiler! :
Zapletka je totalne restartujuca. Planeta Vulkan neexistuje, pretoze ju odpalila romulanska lod, co sa prifazla z buducnosti a vytvorila paradox. Vo filme existuju dvaja Spockovia: jeden zo stareho franchisu a jeden z noveho. Ziadne intergalakticke boje sa nedeju, ta lod je tam primarny enemy.

EPIC MEGA SPOILAZ.
Long long time ago leti Kirkov otec na lodi, ktoru zozerie nieco velke (vyzera to ako turbochobotnica). V strasnom klise sa narodi dieta, ktore, surprisingly, sa vola Kirk. Ta lod je romulanska lod, ktora sa sem prifazla z buducnosti, aby casovym paradoxom umoznila rebootnut franchise.
25 rokov neskor sa mlady Kirk, Spock, Uhura, Chekov (!) vedno stretnu na mladej a nevinnej Enteprise. Idu na rutinnu misiu ku Vulkanu, lenze ukaze sa, ze to je presne deja vu spred 25 rokov - zjavi sa turbochobotnica a chce ich zozrat. Chobotnica odpali Alderaan, pardon Vulkan (ano, Vulkan tuto neexistuje), vsetci su smutni. Kirk ma prieky s Spockom, Uhura utesuje Spocka vo vytahu, Kirk deportuju na ladovu planetu. Tam uteka pred medvedom, pardon niecim velkym, skryje sa do jaskyne a tam sedi Leonard Nimoy, ktory mu vysvetli, ze je Spock z buducnosti, v ktorej romulanska planeta neexistuje, pretoze ju Spock-buduci nechtiac odpalil. Romulanci sa chceli vratit v case, zabranit zniceniu planety a na oplatku znicit Vulkan.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
este vytknem to ze zase niekto dal kameramanovi nieco tvrde vypit a tak sa mu triasli ruky a strihac by mal dva krat merat a raz strihat aby bolo [vymazané] z tych akcnych zaberov v malych priestoroch aj nieco vidiet.

Ta rucna kamera je v poslednom case dost folklor, uz predtym som pisal, ze Battlestar je (podla vysekov) toho plny. Detto myslim posledny Bourne. Ono niektorym ludom to prudko vadi, niekedy sa na to da zvyknut, hoci niekedy to vyzera, ze ju just postavili na nejake jojo, aby sa kyvala.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus>
Spoiler! :
Toz boli to nejaky mineri nie military Romulani takze velki a potetovani :D


Alef>

Spoiler! :
Co je BTW najvacsia prasacina toho celeho, standardne sa v ST naprava skakanim v case tak, ze zabranis povodnej udalosti. Inac povedane v serialy by sa turbochobotnica vlozila do zachrany Romulusu a Spockovi pomohla :) Ale to ja len tak :D


Roztrasena kamera je bohuzial standard, niektorym akcnym scenam to dodava smrc niektorym nie. Som ale preto aj celkom rad, ze pri beznom pobehovani po chodbach Abrams voli radsej zmenu uhlu nez epilepsiu.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 164 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun