HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 48 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.sme.sk/c/4850618/markiza-spu ... -zeny.html

toto uz bude epicke... ach, to je narod az TAK sprosty?
potom bud hrdy na to ze si slovak/rumun/whatever, ked TOTO si ziada vacsina...

lol nazifail

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Akože máme na Slovensku s päť a pol obyvateľmi cca. 6 staníc a chcú robiť ďalšie. :roll: Už ani nemajú čo dávať na tých starých a tak radšej urobia nové. To čo za systém toto? Ja mám obvykle také veci v paži, ale toto je už aj na mňa veľa.
Za necelé štyri hodiny dajú na JOJ a Markíze dva krát spravodajský blok, každý mesiac sa točí nový slovenský seriál, púšťajú sa reprízy staré desať rokov, ktorých práva na vysielanie by som možno mohol kúpiť aj ja.
A teraz ešte toto :x

Ale aby som nebol úplne OT:

Chuck Norris zabehne dvanásťminútovku za jedenásť minút.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Bezpečnostná manažérka sociálnych zariadení
Obrázok používateľa

Založený: 21.03.2007
Príspevky: 595
Body: 26
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neeeh prosim! dost ze namiesto filmboxu mame teraz doma stv3, este by mohli pribudnut nejake telenovelove programy, aby som mala pricom zehlit ked svoje tri deti ulozim spat.. :ikonka23:

_________________
Here am I sitting in a tin can far above the world
Planet Earth is blue and there's nothing I can do


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm, mne sa páči, že ženy v produktívnom veku jednoducho degradovali a uložili do škatulky divačiek telenoviel.

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Ehm, mne sa páči, že ženy v produktívnom veku jednoducho degradovali a uložili do škatulky divačiek telenoviel.

a slovenskych serialov....

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A vsak neviem co sa poburujete, vsak vas nik nenuti to pozerat. Kym im to vynasa, nech si robia aj celodenne vysielanie o pareni sa slimakov.

A inak narod si to neziada, to je vymena priciny s nasledkom.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
A vsak neviem co sa poburujete, vsak vas nik nenuti to pozerat. Kym im to vynasa, nech si robia aj celodenne vysielanie o pareni sa slimakov.


ZRudi napísal:
to je narod az TAK sprosty?
potom bud hrdy na to ze si slovak/rumun/whatever, ked TOTO si ziada vacsina...


alef0 napísal:
A inak narod si to neziada, to je vymena priciny s nasledkom.

to je hovadina imo. keby si to neziadal, nejni Novy Cas najpredavanejsi casopis etc...
zaklad ekonomiky. nepredavas nieco, co sa neda predat. predavas to, o co je zaujem.
ci mylim sa, thera?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale mnohokrat je to o tom, ze ty do Naroda natlacis veci, o ktorych on ani nevie, ze ich chce a ked ti ich Narod vo svojej prostote zozerie, vyhlasis, ze Narod to chcel.

To sa tyka hlavne nizkych veci typu bulvar / telenovely / mainstream v hudbe / cervena kniznica, ktore nevyzaduju mozeg.

Bulvar preto, ze kazdy je skodoradostny, telenovely preto, ze kazdy chce vypnut mozeg a nepozerat balet, mainstream kvoli tomu, ze Prokofiev ani Cad je prilis extremny pre prosteho sedliaka.

Chciet u mna znamena "aktivne chciet", ale telenovela je chcena len pasivne - zozerie ju kazdy, urazi sa len inteleguan, lenze v prostej mase Narod nad inteleguanmi vyhrava uz len prostym poctom. Cim nizsie naroky mas na konzumenta, tym lahsie ho uspokojis a tym lepsie mozes operovat vykonstruovanym argumentom, ze "divaci to chcu". Keby si kazdy tyzden tancoval polonahy na Kollarku, iste by sa zbehla kopa ludi z cirej zvedavosti. Lenze znamenalo by to, ze divaci chcu vidiet tancujucu Warrioru?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ale mnohokrat je to o tom, ze ty do Naroda natlacis veci, o ktorych on ani nevie, ze ich chce a ked ti ich Narod vo svojej prostote zozerie, vyhlasis, ze Narod to chcel.

To sa tyka hlavne nizkych veci typu bulvar / telenovely / mainstream v hudbe / cervena kniznica, ktore nevyzaduju mozeg.

Bulvar preto, ze kazdy je skodoradostny, telenovely preto, ze kazdy chce vypnut mozeg a nepozerat balet, mainstream kvoli tomu, ze Prokofiev ani Cad je prilis extremny pre prosteho sedliaka.

Chciet u mna znamena "aktivne chciet", ale telenovela je chcena len pasivne - zozerie ju kazdy, urazi sa len inteleguan, lenze v prostej mase Narod nad inteleguanmi vyhrava uz len prostym poctom.


ked nieco zozeries, nemozes sa tvarit ze ty si to nechcel. najma ked v tom zrani pokracujes dalej.
povedzme ze hej, skusim kuknut jednoduchu mariu. je to sracka, nekukam.
lenze z marie&company sa stal kult (a zjedol uhorku sam) a nikto nepracuje na odkultovani, iba sa dalej do toho leju peniaze a maria sa vysiela.

nevyzaduju mozog. rovnako ako volby do parlamentu :D ked nevyzaduju mozog a zere to vacsina naroda, znamena to, ze vacsina naroda nema mozog? ppr nechce ho pouzivat? mam byt na taky narod hrdy? (to posledne je otazka na pripadnych par narodne uvedomelych spoluobcanov a spoluobcaniek)

chcena len pasivne. no nevim karle, ze by bola nutnost cumet na telenovelu, ked mas hafo inych veci kde sa pohybuju obrazky a nepotrebujes pri tom myslet... whatever :)

Citácia:
Keby si kazdy tyzden tancoval polonahy na Kollarku, iste by sa zbehla kopa ludi z cirej zvedavosti. Lenze znamenalo by to, ze divaci chcu vidiet tancujucu Warrioru?

obavam sa, ze pocet zvedavcov by neprekrocil nejaky nebezpecny limit, ani by sa z toho nestal kult, ani by moje sexualne a ine eskapady spolu so znackou auta na ktorom jazdim nezdobili prve stranky bulvaru.
nahu warrioru nemozes porovnavat s biznisom. naha ci polonaha tancujuca warriora by nasla uplatnenie v striptizovom klabbe, ktory ma svoju klientelu, svoj dopyt etc... rovnako ako telenovely, mal by kupcov. avsak nestala by sa z neho masova zalezitost. reku

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Naposledy upravil Warrior dňa St. 20. Máj 2009, 10:26, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
teraz sa trochu mylis Alefko
keby som tancoval nahy v strede Bratislavy tak sa pridu ludia na mna pozriet, povedia si, ze som debil a zas pojdu. Ako si Ty povedal, je to cisto zo zvedavosti.
Ale to, ze divaci pozeraju crapy uz nie je jednorazova zalezitost ale tak trochu ukazka kultury na Slovensku. A tvrdit, ze veta "narod to chcel" je vykonstruovana veta je blbost. Narod to skutocne aj chce. Az bude narod chciet Čad a Prokofieva tak Markiza spravi stanicu s Čadom a Prokofievom. Ale kym narod tuzi pozerat telenovely tak im ich proste daju, je jedno aka je pricina. Ci pozeraju/poucvaju to co pozeraju/pocuvaju len preto, ze kazdy to pozera/pocuva. Po com je dopyt to musis ponuknut, co myslis, preco telky preberali svojho casu Big brothera, vyvolenych a podobne sracky? Pretoze ine narody to chceli tak sa dalo cakat, ze ten nas malomestiacky nebude predsa pozadu. Preco teraz davaju debilne serialy a kvazi sitcomy? Pretoze Jano z Vysnych Vani so zenou to zeru. A az to Jana z Vysnych Vani prestane bavit ponuknu 10 roznych novych relacii a ta co sa najviac uchyti bude nasledne 300krat skopirovana kym neprestane narod bavit...a dokoliecka dokola

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
axXis napísal:
dokoliecka dokola

budou vsichni do hola

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iste ale vysvetli zene, co pride domov, ze si ma pustit nieco ine. Zena si to pusti, pustia si to dalsie, z tych 800 piplmetrov na Slovensku vyskoci styristo a uz ma riaditel Markizy pocit, ze polovica naroda jednoducho musi pozerat telenovelu. Tak si spustia kanal, lebo "50% naroda tuzi po telenovelach".

Polozme si otazku, co by sa stalo, keby telenovely zrusili. Boli by celonarodne protesty?

A dalej: co bolo vrcholom medialnej stupidity pred 20 rokmi? Pred desiatimi? A co je vrcholom medialnej stupidity teraz? (Napada mi len peresske duo)

Staci tiez posuvat hranicu stale smerom nadol a ludia to stale budu zrat. Znamena to, ze narod hlupne? Narod nehlupne, narod vo svojej nevedomosti zozerie vsetko vsetko co mu das, akurat nie vzdy mal prilezitost prejavit tu svoju nevedomost -- medium mu len tu prilezitost dava s tym, ze neustale posuva stupiditu nadol. A ta hranica sa bude len a len posuvat.

Casom k nam dojde Jerry Springer variant, kde sa budu Romovia hadat v priamom prenose (a oni sa *budu* hadat) a Narod ich bude sledovat (a on ich *bude* sledovat) a bude ich sledovat s radostou a my budeme bedakat, aky je Narod sprosty a ze sa rutime do zahuby.

Axxis: zaregistroval som ta, odpoviem neskor.

Inak pekna debata, pani.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zacinas mi pripominat politika

ale k veci. narod je blby pokial si narod bude ziadat telenovely. a telenovely si narod ziada inak by neboli
ak sa odosobnis od formulacie telenovela (a hodis z hlavy p.cu pani co dojde domov a pusti mariu) a zamenis to za novy cas, aky das protiargument na slabych nohach?
tiez je to vec nahody, ze si ludia kupuju novy cas? ze dojdu domov z prace a nevysvetlis im to?

ziaden narod nikdy nebol prudko inteligentny (cim to je :D )ale rochnit sa v tuposti naroda a este ju supportovat iba preto, ze ich blbost ti prinasa zisky, je podla mna sproste (i ked z pohladu ziskuchtiveho udernika ZOGu tomu chapem. ale z mojho pohladu s tym nesuhlasim)
nehovoriac o tom, ze vselijake piciakoviny nas budu zas floodovat spolu s ťimkom, tlstym bochnickom kulym etc... a nehovor pre kristove rany, ze sa tomu da vyhnut. neda

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v jednom mas pravdu, to ze sa vysiela stale primitivnejsia zabava nie je prejav stupidity naroda. ale to, ze narod nie je schopny vydupat si nieco lepsie uz rozhodne prejav debility je :uc:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alef> co ja viem tak na prijmacoch uz davno niesu dva okruhy staci si prepnut. Ano na jedno CT pripada 20 Markiz ale prepnut sa da :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 48 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun