HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 
Autor Správa

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vzhliadom som Public Enemies, aka "ten novy film s Deppom" (a Batmanom).
Miestami, teda hlavne pri akcnych scenach mi to pripominalo cesko-slovensku televiznu inscenaciu. Miestami Cetnicke humoresky (ale to moze byt obdobim). Inak "stale pohybliva kamera", ktora sa pri pohyboch postav, respektive "objektu" chvela mi takmer privodila morsku nemoc. Taktiez jej nahle pohyby, ako by to bolo robene s pohladu niekoho kto tam je, ale zas nie stale. Proste kamera mi prisla mierne chaoticka.

Avsak celkom zaujimave. Podla vsetkeho(rozumej wiki :D) sa to nedrzi historickych faktov. Ale ajtak jednoznacne odoporucam precitat si o tej dobe, lebo sa clovek strati v zaplave odkazov a polka veci mu ani nedojde(autori asi predpokladali ze postavy, pribeh a podobne su divakovy zname). Mal som dost problem s anglictinou, neviem ci len som im nerozumel poriadne(taka divna anglictina, juzanska, asi, vazne neviem :D), alebo ci to bolo dobovou anglictinou, abo len som im proste nerozumel.

Inak mam pocit ze to je zas film z kategorie ktory bude polka ludi velebit a polka kydat hnoj. Jednoznacne to netreba brat ako dokument o Dilingerovi a jeho kumpanoch, skvor ako vypoved o dobe, postaveni "tych dobrych a tych zlych" a lovestory. Som zvedavy ake budu na to ohlasy.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
videl som, a celkom sa pacilo = ) ...tede ta pohupujuca kamera trochu stvala aj mna...ale inak vpohode ... :D

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mäsotron napísal:
Podla vsetkeho(rozumej wiki :D) sa to nedrzi historickych faktov.


Ja som pocul nazor presne opacny a skor verim tomu, ze demodernizovali Chicago a filmovy Dillinger zomiera presne na tom istom mieste kde skutocny...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
wiki napísal:
Director Michael Mann's 2009 film Public Enemies is an adaptation of Bryan Burrough's book Public Enemies: America's Greatest Crime Wave and the Birth of the FBI, 1933-43.[35] The film features Johnny Depp as John Dillinger and Christian Bale as FBI agent Melvin Purvis, but is inaccurate in some major historical details, such as the timeline of deaths of key criminal figures including Pretty Boy Floyd and Baby Face Nelson.


Taze asi tak. A hej, to je pravda ze film sa odohrava v exterieroch(centrum Chicaga) kde si teda museli davat fakt dost bacha.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun