HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 63 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://en.wikipedia.org/wiki/Zionist_Oc ... Government

Zionist Occupation Government or Zionist Occupied Government (abbreviated as ZOG) is an antisemitic conspiracy theory which holds that Jews secretly control a given country, while the formal government is a puppet regime.

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:thumbsup: diki


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bol som . lubilo sa mi to aj ked logika niekedy isla na vychadzku

Spoiler! :
vsetci nazi pohlavari v deathtrap kine strazeni presne dvoma vojakmi? wtf?


by som to este raz poslal do strizne.. dialogy aj ked dobre (z hrania tej kartovej hry som skoro umrel od smiechu) nedosahovali kvalit pulp fiction. jednoducho boli prilis dlhe.... pacilo sa mi ale jak sceny casto z pokoja presli do zbesileho tempa.

Spoiler! :
prestrelka v krcme za 2 sekundy uff.. to si chcem pozret spomalene. celkovo krcmova scena bola super a samozrejme nesmel chybat mexican standoff


Spoiler! :
pycha naroda bola skvela jak vsetci skandovali pri kazdom kille, rambo suvix :D


herecke vykony vyborne, pitt bol paradny. jew hunter total brutal, isiel z neho strach. skoda toho ze sa tak malo venovali jednotlivym bastardom... cakal som ze to bude film hlavne o nich.

prva cast filmu inak bola cisty spagetti western... potom sa ale tento styl uplne vytratil co ma trosku sklamalo

btw o post nazbytocnejsej postavy vo filme sa mozu pobit myers a ten cernoch v kine.


Citácia:
Leonardo DiCaprio was the first choice for Col. Hans Landa, but Quentin Tarantino then decided that a German actor should play the part

omfg to by bola kardinalna chyba....

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Treba pochvalit stylizaciu, logo Universalu vytiahnute z roku pane, uvodne aj zavarecne titulky a atmosfera vojny z civilneho pohladu na vybornu.

Ach Tarantino.
Rychle akcne sceny su pravidelne pochovane pod nanosom dlhych zaberov a rozvlecenych dialogov. Weinsteini vraj chceli film skratit o 40 minut a ja dufam, ze na DVD nevyde director's cut ale producer's cut.
Takto som dostal takmer dva prelinajuce sa pribehy z jedneho celkom mrazi a ten druhy je groteskny avsak pri vsetkej tej vate zanikaju oba, v pamati zostavaju iba kratke momenty. Nech sa Tarantino snazi ako chce, Sergio Leonne z neho nebude. Postrada cit spravit aj rozvleklu scenu niecim zaujimavu. Tieto sceny tak paradoxne tahaju pomocne postavy. Hlavne Til Schweiger dost zachranoval celu krcmu, kartova hra mi az tak zabavna neprisla. Stopaz tej sceny mala byt v obratenom pomere k akcii.
Rovnako Tarantino jednoducho vsade necha rozlicne WTF momenty az pasaze ktore dokazu film zakotvit. Preco sa vedenia v krcme napr. ujal Brit som nepochopil.

Hans bol rozhodne najzaujimavejsou postavou avsak pre mna osobne zrazeny tym ako moc mi pripominal inu postavu. Fyzicky sa Waltzov usmev (a trochu aj v tvari) podoba na Waltera Koeniga a chrakterovo miestami az kopiruje jeho Alfreda Bestera v B5. Jediny rozdiel je, ze Bester nelovi Zidov ale telepatov, inac je rovnako vychytraly a schopny vsetkeho ak dosiahne svoj ciel. Ci by to iny herec stvarnil rovnako brilantne nieje znamo ale na charaktere by toho asi vela nezmenil.

Ked uz tam bol niekto skutocne zbytocny tak snad Churchill, general aj premietac boli postavy na svojich miestach. Premietac zohral ulohu takpovediac zasadneho chrakteru.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Št. 03. Sep 2009, 10:51, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Treba pochvalit stylizaciu, logo Universalu vytiahnute z roku pane, uvodne aj zavarecne titulky a atmosfera vojny z civilneho pohladu na vybornu.

Ach Tarantino.
Rychle akcne sceny su pravidelne pochovane pod nanosom dlhych zaberov a rozvlecenych dialogov. Weinsteini vraj chceli film skratit o 40 minut a ja dufam, ze na DVD nevyde director's cut ale producer's cut.
Takto som dostal takmer dva prelinajuce sa pribehy z jedneho celkom mrazi a ten druhy je groteskny avsak pri vsetkej tej vate zanikaju oba, v pamati zostavaju iba kratke momenty. Nech sa Tarantino snazi ako chce, Sergio Leonne z neho nebude. Postrada cit spravit aj rozvleklu scenu niecim zaujimavu. Tieto sceny tak paradoxne tahaju pomocne postavy. Hlavne Til Schweiger dost zachranoval celu krcmu, kartova hra mi az tak zabavna neprisla. Stopaz tej sceny mala byt v obratenom pomere k akcii.
Rovnako Tarantino jednoducho vsade necha rozlicne WTF momenty az pasaze ktore dokazu film zakotvit. Preco sa vedenia v krcme napr. ujal Brit som nepochopil.

Hans bol rozhodne najzaujimavejsou postavou avsak pre mna osobne zrazeny tym ako moc mi pripominal inu postavu. Fyzicky sa Waltzov usmev (a trochu aj v tvari) podoba na Waltera Koeniga a chrakterovo miestami az kopiruje jeho Alfreda Bestera v B5. Jediny rozdiel je, ze Bester nelovi Zidov ale telepatov, inac je rovnako vychytraly a schopny vsetkeho ak dosiahne svoj ciel. Ci by to iny herec stvarnil rovnako brilantne nieje znamo ale na charaktere by toho asi vela nezmenil.

Ked uz tam bol niekto skutocne zbytocny tak snad Churchill, general aj strihac boli postavy na svojich miestach. Strihac zohral ulohu takpovediac zasadneho chrakteru.


ahm will, ty kritizujes tarantina za tie veci ktore mam na jeho filmoch najradsej (dlhe dialogy, kratke intenzivne akce sceny, wtf momenty) a pochybujem ze tarantino kopiroval landu z babylonu 5 :P

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
will: az budem mat uniformu, oblecieme sa kazdy do svojej, vezmeme guny a kukneme to u teba?
taky maly fetish movie night?
ako povedzme Rock hororo picture party?

btw: ta by tiez sla :D a myslim, ze by sa naslo dost ludi v ehm kostymoch...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Batrflaj> Ano kritizujem ho za to a zrejme preto jediny jeho film ktory som dopozeral je Pulp Fiction ktory dokazal byt dostatocne zabavny a rozhovory v nom boli dostatocne mimo aby prekryli toto vsetko :)
Vzhladom na to, ze Tarantino kopiruje svoje obluene veci a zanrove klasiky... :P nie nehovorim nutne o kopirovani ale ja som taku postavu uz videl, cim aj ta najzaujimavejsia postava vo filme pre mna stratila nieco zo svojej zaujimavosti.


Warrior> Jop to mozeme, pri chlastani vina a whiskey to bude fajn film :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
Spoiler! :
vsetci nazi pohlavari v deathtrap kine strazeni presne dvoma vojakmi? wtf?



Spoiler! :
Toto zrovna nieje moc wtf, oni strazili iba tu lozu. Inac tam bolo dost security personalu, ved Rainea zobrali nejaki styria v oblekoch..

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja tarantinove dialogy milujem, podla mna pise jedny z najlepsich z celeho holywoodu a casto zachranuju aj tie jeho filmy, ktore su inak dost tragicke (kill bill 2?)

na tomto konkretnom filme by som neodstrihol asi nic, taky aky bol bol dokonaly

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will:

Spoiler! :
jak tam chodil ten cernoch a zamkynal to kino, nebola tam ani noha v nemeckych cizmach.

inak pre mna bol zbytocny hlavne v tom ze to bol cernoch. musel tam byt jeden kladny cernoch aby sa splnili kvoty.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
Will:

Spoiler! :
jak tam chodil ten cernoch a zamkynal to kino, nebola tam ani noha v nemeckych cizmach.

inak pre mna bol zbytocny hlavne v tom ze to bol cernoch. musel tam byt jeden kladny cernoch aby sa splnili kvoty.


Spoiler! :
Takze keby bol premietac biely a cernoch by bol ina postava mal by si na premietaca iny nazor? :roll: Prave pretoze to bol cernoch sa dali vyuzit elementy ako Goebels nechce aby premietal neger.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Rychle akcne sceny su pravidelne pochovane pod nanosom dlhych zaberov a rozvlecenych dialogov. Weinsteini vraj chceli film skratit o 40 minut a ja dufam, ze na DVD nevyde director's cut ale producer's cut.


tak to by bol hrozny ale hrozny fail skracovat taky skvely film... no ale hadam ze proste nie kazdy mu zerie tie jeho dlhe dialogy ako ja :D

inak filmu samotnemu fakt nemam co vytknut a to uz dva dni premyslam nad tym a stale ma nenapada jedina vec ktora by mi tam vadila... obcas drama, obcas humor, nejaky ten gore (aj ked na tarantina pomenej teda :) ) a k tomu super zahrate postavy (vsetky mi prisli ok, na svojom mieste a vobec nie zbytocne, este aj ten churchill potesil), dobra hudba a skvela atmosfera

a par funny "its that guy" momentov ako napr. ked som si uvedomil ze rozpravac je samuel madrfakin jackson, alebo ze britsky agent gentleman je stelios z 300 :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will:

Spoiler! :
keby to bol beloch tak si tu postavu ani nevsimnem. takto mi to prislo ako zbytocna linia, nutnost zapracovat cernocha do jews vs. nazi konfliktu. a imho by na to kludne stacil ten king kong joke, ktory bol pekny kopanec do americkych gul.
ale v podstate je to fuk.. len mi este prislo take trochu hlupe od zidovky v utajeni ze zamestnava cernocha ba ma s nim aj tajny milostny pomer. ja byt nou tak na seba takto neupozornujem.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus>

Spoiler! :
Ona sa vydavala za Francuzku cize to sice nebolo uplne koser, ze ma doma cernocha ale stale mensi pruser nez Zida. Kedze aj Landa vyzeral, ze ju nespoznal v tomto smere to bolo ok.
King Kong bol fajn, ale sak preco si nekopnut viackrat. Keby bol osamoteny bez Goebelsovych reci posobil by mozno rovnako ako na teba jeden povinny cernoch.



Wolf> to nieje len o dialogoch. Dialogy u fajn, ale vzdy sa daju o dve-tri vety skratit, hlavne ked uz recykluju a opakuju. To je ten problem. V Pulp Fictione kecali doslova o nicom ale bolo to zabavne a stale to slo niekam dopredu.
Bastardi [skupina] su hodne tupi a jedine co im ide dobre je mlatenie nackov. Preco u tejto bandy natahovat rozhovor kde sa 10x dozvieme, ze boj v pivnici je na pecko? A potom zas a znovu? Naco to dlhe cakanie na Medveda napr?
Prislo mi to, ze Tarantino si napozeral dlhe prestoje u Leoneho a dlhe dialogy a nejak odignoroval naslednu dobre spravenu akciu, nie len ratata 5 sekund.
Na druhu stranu, Bastardi su pre mna neporovnatelne lepsi nez Kill Bill a som rad, ze sa Tarantino vratil do tejto kategorie.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Št. 03. Sep 2009, 12:44, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
podla vsetkeho cez ww2 zilo vo fr a dokonca aj v risi nemalo cernochov, z neznameho dovodu ich nacisti perzekuovali menej ako zidov, ciganov a podobne

toto bola pre mna nova informacia, dokonca vraj existuju knihy od typkov co vyrastali v risi a boli cierni ako ta najlepsia cokolada. treba povedat ze nemam to z uplne overenych zdrojov (diskusie na imdb), chce to este trochu googlit

z tohto pohladu ma film skor vzdelal

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 63 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun