HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 36 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Povodne som tuto temu chcel nazvat Orlando Bloom, ale je hrba inych kvazi hercov...
Takze podla mna je Orlando uplne bez hereckeho talentu... Tie jeho postavy, co doteraz stvarnil, jednym slovom veeelky podpriemer az hroza. Este v PP som ho ako tak zniesol, ale inak jednym slovom, HROZA. Ja nechapem ako ho moze niekto obsadit do filmu. Napr. v piratoch karibiku ho Johnny Deep tak zanietil, ze by ho uz nebolo vidiet ani keby z toho tiena vysiel. On vobec nevie zaujat, je absolutne bez nejakej iskry, nemastny neslany... :roll:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
(pozor jemna ironia) -on chudak za to nemoze, len mu davaju take postavy a zle je napisany scenar(koniec jemnej ironie)

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Proste Orlando je tzv Imageovy herec, hlavne u zenskeho publika oblubeny, no a inak ma trochu podpriemerny herecky talent

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
presne ako vo filme po com zeny tuzia- pretoze tie su kupnou silou

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, ale baby chodia(chodili)aj na Pitta a Deepa. A Pitt je ako herec v niektorych filmoch naozaj dobry a Deep ma charizmu velku ako Pavarotti objem pasu :lol: Johnny nemusi hrat ani v nijakom kvalitnom filme, aby ukazal, ze je doooost dobry herec. vid. Pirati karibiku... :lol: Ale taky Orlando??? Nechapem co na nom tie baby vidia... Chapem, ze sa im pacia Pitt a Deep. Uznavam, ze vyzeraju dobre a maju nejaky ten sarm, alebo ako by som to nazval, aj ked nie som na chlapcov tak tuto skutocnost musim priznat. Ale Orlando??????? :shock: Baby to uz vazne nemate vkus... a + jeho herecke vykony, no FUUUUJ :roll:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
holy ud potrebuje nove tvare a niektore nedorasty 10-14 (cest vynimkam)
miluju to co je v bravo girl a ked je tam orlando...-to je len priklad proste potrebuju novu dojnu kravu a zaujat publikum ktore si vychovaju uz od malicka

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No tak to mas pravdu, preto som schvalne v mojom poste napisal aj ze na dotycnych hercov chodili, pretoze je pravda, ze obaja uz maju 40tku za sebou, alebo Deep este nejaky ten rocik, dva pred sebou. Takze asi mas pravdu, ze potrebuju novu peknu tvaricku, ale Orlando?!?!?! :shock: NO tot jedno ja s tym nist neurobim...
Mate este nejakeho svojho "oblubeneho" herca, teda okrem Orlanda? :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
josh hartnett- yuck dalsi namotavac (co sa tyka orlanda ani nevies aky rozruch narobil kedysi v skole ako legolas, baby skoro omdlievali)

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neznasal som ked v kine nadrzane holky na premiere PP tlieskali akonahle Legolas nieco super urobil. A ja na protest som tlieskal Gimlimu To by ste neverili co dokaze davova psychoza

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som sa takto sulal ked davali v kine kruh a ten kon sa katapultoval zlode, skoro som zo stolicky spadol a ludia cumeli ci som zdravy (podobne sa zopakovalo pri cervenom drakovi a horiacom kresle z kopca, ale smial sa este jeden ytpek)

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Josh Hartnett je obycajny tuctovy "herec", ziadna slava, ale vo filme 40 dni a 40 noci ho musim pochvalit za ten vykon s tym stanom co ku koncu filmu nosil :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
podla mna dnesni "herci" as tak nazyvaju lebo je to nazov povolania,nie nazov umelca...ti dnesni herci umelci rozhodne niesu..skutocni herci su akurat tak v divadle...tito filmovi sa tak nazvat rozhodne nedaju...pretoze v com spociva ich kvalita??nahodit smutnu tvaricku ked treba??to zvladne kazdy :!:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
belial napísal:
podla mna dnesni "herci" as tak nazyvaju lebo je to nazov povolania,nie nazov umelca...ti dnesni herci umelci rozhodne niesu..skutocni herci su akurat tak v divadle...tito filmovi sa tak nazvat rozhodne nedaju...pretoze v com spociva ich kvalita??nahodit smutnu tvaricku ked treba??to zvladne kazdy :!:


ja si nemyslim ze to zvladne kazdy..Ak to zvladnes aj ty preco si tam kde si?? uz sme ta mali vydiet na plagatoch....lenze to asi nieje az take lachke co?

Aj ked herci to maju podla vas lachke nieje to tak. Su samozrejme vynimky..ale tych je velmi malo...nech je to Madona alebo hocikto ked sa na place povie takto tak to tak aj bude...pretoze herci su v podstate kus nabytku...ja si myslim ze nie kazdy herec/-ka/ sa nam musi pacit ale treba si uvedomit ze oni tam makaju a nie len tak hraju..nic nie je take ake to vypada na prvy pohlad..

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
CUSTE

orlando je podla mna kraaaaaasnyyyyyyyyyyy...... :P

AU nebite ma au :lol:

najkrajsi je ked je otoceny chrbtom alebo nieje v zabere...vtedy nemusi akoze hrat :twisted:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
orlando je podla mna kraaaaaasnyyyyyyyyyyy...... :P

Ale to na film nestačí.

Oprava, krása na film nestačí, výnimkou je Angelina Jolie.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 36 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 59 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun