HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak kombinacia porovnavania Avatara s Pocahontas, veeela volneho casu kedze zacinam po sviatkoch pracovat az od siedmeho a fakt ze som narazil na toto - http://en.wikipedia.org/wiki/Rapunzel_%28film%29 (na co som vcelku zvedavy, ma to byt klasicky "princess" movie ale v cgi ktore ma navodit atmosferu animovanych filmov... zatim jediny obrazok co nieje art alebo concept - http://i45.tinypic.com/15zfj49.jpg - imo mali rovno napisat ze je to proste cgi)
u mna sposobilo nutkanie doplnit si medzery v disney rozpravkach... takze v nedelu som si dal Herculesa, vcera Aladdina a dnes sa chystam na Mulan :lol: tych filmov co som videl predtym nieje zas tak moc (Lion King, Little Mermaid, Pocahontas a Snow White (ale ten si aj tak vobec nepamatam)) takze este mam dost co sledovat..najde sa tu na forach niekdo kdo ma napozerane viac a vie odporucit? :lol: asi je to blba otazka ale sak za pokus to snad stoji :D

k tym co som teraz pozeral sa mi hlavne Aladdin pacil, a pomaha asi ze to mam v originalnom zneni Robin Williams ako dzin je proste dokonaly, a proste cely ten film je skvely :ikonka01: Hercules bol tiez dobry, ale pribehovo sa mi pacil Aladdin viac aj napriek tomu ze to bola uplna klasika kde cloveka nic neprekvapi. Princezny porovnavat nebudem, jednak o tom tu uz temy boli a jednak aj Megara aj Jasmine su super :)

a este jedna vec - tieto disneyovky maju sice predvidatelne klise pribehy ale na rozdiel od avatara maju presne to co to vyvazuje - su FUN... proste.. dzin, satyr z herculesa.. to su postavy ktore v avatarovi niesu :P

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
disneyovky nejak moc nemusim, nudia ma...

ale ti comic relief sidekickovia mi teda moc nerezu. je to prakticky ta ista postava v kazdom filme, len sa inak vola a vyzera... to ze v Avatarovi nebol povazujem skor za plus :D (cakal som ze to bude ten vedec co s nim nastupil do laboratoria)

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
suhlas, komicke sidekicky sux (pokial to nejni racoon of korz. a dzin a surikata :D)
inak disneyofky dost na jedno kopyto sracky, ale levi kral a alladin mam dost rad ci uz pribehovo (TLK ma solidny pribeh na rozprafku nahodou. smrt, bratovrazda, prebratie tronu, vyhnanstvo + jeremy irons a Be Prepared!) alebo graficky. a jasmina FTFW!!
dobry je este ten kral lama may ci inka. neviem jak sa to vola. to bola celkom supa :D
mala morska sux, cindrella sux, snehurka sux. mulan skoro nesux, ale grafika zas nejni secko a cvrcek (ci co to tam bolo) a drak to nezachrania tiez.

ta rapuntzel bude debilita trust me :D
uz samotna veta plna oxymoronov a srania si do huby mi staci
Citácia:
Keane also promises that he’s going back to Rapunzel’s literary origins to do a traditional, character-driven fairy tale that speaks to a modern audience.

tak kam ide? k literarnej predlohe alebo modernemu divakovy? ako wtfdpc?
aj grafika je otrasna
a basta :x

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
dobry je este ten kral lama may ci inka. neviem jak sa to vola. to bola celkom supa :D


emperors new groove... vidis na to som zabudol.. tam boli uber hlasky :lol:

inak som cakal ze k mojej novej prechodnej zabavke nebude vela pochopenia :lol: ale za Aladdinom a Levim kralom si stojim, tie su naj :ikonka01: (ale Aladdin asi viac, dzin, jasmina a nejni to furry :lol: i ked.. Jeremy je Jeremy..hm musim si to pozret v originale ked som to videl ako maly bolo to dabovane)
edit - fuha, pozeram teraz wiki a... urcite to musim vidiet v originale.. James Earl, Atkinson, Nathan Lane a Irons..hmm

dalsi edit - avatar a comic relief - jo tam by sa sidekickovia takyto rozhodne nehodili ale mohli nejak fun factor zaobstarat imo... malo hlasok tam bolo, jedine take vtipnejsie ked jacksully prisiel do klanu... ale zas to som len ja... preto napr. tanec s vlkmi saje velky cas... a teda zas na druhu stranu ja som si avatara vychutnal na velkom platne kvoli efektom a nestazoval som sa po navsteve kina ale proste... musim si rypnut no :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto: http://en.wikipedia.org/wiki/Fantasia_%28film%29
Najlepsi animovany film aky som kedy videl, ta hudba, tie obrazy, to vsetko
Ma to aj sequel, Fantasia 2000, ale ten uz to neberie tak vazne
Kto pozera Nostalgia Critic, asi bude poznat.


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Toto: http://en.wikipedia.org/wiki/Fantasia_%28film%29
Najlepsi animovany film aky som kedy videl, ta hudba, tie obrazy, to vsetko
Ma to aj sequel, Fantasia 2000, ale ten uz to neberie tak vazne
Kto pozera Nostalgia Critic, asi bude poznat.

ja som videl strasne davno fantaziu 2000 a bol som z toho celkom uneseny (ta cast s fenixom bola priam nadherna)
nemas nejake ilegalne miesto kde zohnat jedno aj druhe? rad by som to este videl

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pohladam. Vyslo to v nejakych dvd ediciach tak by mali byt ripy.
Ono 2000ka je tiez vyborna, ale uz obsahuje aj tie comic relief postavy a sceny. Stara Fantasia je proste uzasna.
edit: axxis pm


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pozrel som si Mulan... hm... ja neviem.. mne sa aj to pacilo.. ale zas mam teraz naladu na tie filmy :D ale bolo to slabsie nez vcerajsi Aladdin rozhodne :ikonka01:

Fantasia je dobry napad, idem pohladat obe, som videl nejake klipy na youtube ale cely ani jeden z nich..
to ide imo zas uplne inym smerom ale to je dobre, tri disney rozpravky za tri dni budu zatial stacit treba trosku daco ine :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Cisárovná
Obrázok používateľa

Založený: 17.04.2006
Príspevky: 893
Body: 3
Bydlisko: intrákové podzemie Bratislavy
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ked uz, tak ja odporucam animak Sinbad and the legend of the seven seas. Nie je to sice Disney, ale oplati sa to, ma to aj nejake vtipne momenty a hlavne spad.

http://www.imdb.com/title/tt0165982/
http://www.youtube.com/watch?v=M_j8dl9p ... re=related

_________________
Music is enough for a lifetime, but a lifetime is not enough for music.
Don't try to change things you can't change. Try to learn how to accept them.


Hore
 Profil ICQ  

Bezpečnostná manažérka sociálnych zariadení
Obrázok používateľa

Založený: 21.03.2007
Príspevky: 595
Body: 26
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
diznyovky moc nemusim, medzi tie, co si celkom rada pozriem patria Herkules, Mulan, Planeta pokladov a (prave teraz pozeram) Tarzan:) ten sa mi paci asi najviac, zvierata su tam pekne spravene, postavy su mi sympaticke a slovensky dabing je dobry! :shock:
zomg a Vladarovu novu tvar!!ako som mohla zabudnut!!:D

_________________
Here am I sitting in a tin can far above the world
Planet Earth is blue and there's nothing I can do


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 10 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun