HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Täysikuu napísal:
Čakal som niečo viac od toho


to bolo velmi vycerpavajuce a informativne. dakujem teraz uz viem ci na to ist alebo nie, len na toto som cakal :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z vizuálneho hladiska to bolo spravené dobre, i keď ja sa až tak v neprirodzene akčných scénach, okorenených nejakým tým vtipom (ktorý tam mne niekedy moc nesedel) velmi nevyžívam. Ale nie len o tie scény ide, proste celkovo sa na to pozeralo dobre. Ale nezanechalo to nijaké pocity a myšlienky, a aj dejovo mi to prišlo slabé (alebo slabšie ako som očakával)...
Ale nechcem ovplyvňovať velmi pred pozretím a dávať rady či ísť do kina, alebo nie. I keď napríklad zrovna Vás dvoch by to neovlyvnilo, myslím si


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hobbita s radostou vynecham, presne ako som vynechal LOTR 2 a 3. Prilis nudne, nicnehovoriace, zdlhave, plne dialogov, ktore su onicom, kamery, ktora zabera vsetko mozne okolo len aby sa natiahol cas (na Discovery, Spectre a pod mi taka kamera nevadi) - presne ako knihy, v ktorych som sa chrochnil pred 18-20 rokmi, teraz je to pre mna necitatelne.


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako možeš vedieť, keď si to vynechal?


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ogre napísal:
Hobbita s radostou vynecham, presne ako som vynechal LOTR 2 a 3. Prilis nudne, nicnehovoriace, zdlhave, plne dialogov, ktore su onicom, kamery, ktora zabera vsetko mozne okolo len aby sa natiahol cas (na Discovery, Spectre a pod mi taka kamera nevadi) - presne ako knihy, v ktorych som sa chrochnil pred 18-20 rokmi, teraz je to pre mna necitatelne.


toto co je za logiku? nevidel si to, ale je to nudne a o nicom? wtf? :roll: :roll:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som to zhrnul asi takto:
HFR je super. Treba si zvyknut na pohyb ale konecne sa clovek nepozera na rozmazane smuhy. Obavany telenovelovy efekt sa nedostavuje jednoducho preto ze Hobbit ma vypravu ktora ustoji kvalitny obraz. Je to asi rovnake ako ked si film pustite doma na BD a konecne mozte poratat vsetkych trpazlikov v zabere.
K filmu samotnemu, ano dalo by sa rypnut, ze keby Peter J. rovnako dokladne natocil LotRa je z toho kino serial ktoreho posledna cast by mala premieru niekedy minule vianoce, ale absolutne to nevadi. Pozerat Hobbita je velmi velmi podobne ako citat knizku. Thumbs way up.
Jedinou vytkou k filmovemu remeslu teda zostava zbytocna niekolkonasobna citacia sameho seba. Tu prvu odpustim, ta bola mila.
Sidenote: velke nachos v NL = krabica velkych nachos cipsov s tvomi teglikmi omacky co vam spolahlivo vydrzi aj na trojhodinoveho Hobbita. Ajked zacnete ujedat 15 minut pred. FML som prezraty.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Täysikuu napísal:
Čakal som niečo viac od toho

ja som cakal naopak nieco menej
Spoiler! :
menej scen ako z nejakeho animaku - napr trpazlici sa zrubu z mosta, su pochovany pod troskami, niekto prehlasi ze mohlo to byt horsie, naco na nich spadne mrtva snad poltonova obluda
popripade uteku z mor... ehm goblin townu chybala uz len nahanacka v banskych vozikoch...
alebo Sarumanov prihovor ohladom Radagasta - he eats too much mushrooms

vysekat tak tretinu scen, urobit to vaznejsie a bolo by to uplne fajn

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lebo uz druhy LOTR bol nedopozeratelny (a ani som ho nedopozeral) a tretieho som ani nevidel. Prveho som ako tak prezil.
To je taky problem pochopit, ze aj ked fantasy zeriem na tony, toto mi nesedi ?
Niekto vynasa Tolkiena do nebies, pre mna je po tych rokoch necitatelny, nudny, roztahany, plny kopy nudnych opisov ...


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 28.05.2011
Príspevky: 298
Body: 1
Bydlisko: valal na kopcu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dufam, ze si to necital v slovenskom preklade... lebo to je zle
a tak zase.. ani v anglictine ten pan prstenov nie je nic extra. vlastne jedine, co sa mi od tolkiena fakt velmi pacilo, bol silmarillion. dokonca po cesky lepsie jak po anglicky.

ad hobbit: urobit to vaznejsie? cital som tu knizku (zial, po slovensky) a ono je to fakt skor pre deti


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach jaj. Hobbit je rozpravka pre male deti a jedine co jej pridava na dospelosti su veci z dodatkov ktore priamo predchadzaju PP. Je viac nez dobre, ze tam ten humor z knizky zostal.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Felix von Kaschau napísal:
dufam, ze si to necital v slovenskom preklade... lebo to je zle
a tak zase.. ani v anglictine ten pan prstenov nie je nic extra. vlastne jedine, co sa mi od tolkiena fakt velmi pacilo, bol silmarillion. dokonca po cesky lepsie jak po anglicky.

ad hobbit: urobit to vaznejsie? cital som tu knizku (zial, po slovensky) a ono je to fakt skor pre deti


cital som to pred 18 rokmi v cestine ... skusal som to pred 5 rokmi, tiez v cestine, uz je to pre mna necitatelne
slovensky preklad som len prelistoval v brlohu (len pre oboznamenie sa) a bolo mi z neho na vracanie


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
osobne by som to nepovazoval za humor z knizky, ale miestamo za stupidny humor, ktory sa do hobita proste nehodi... podla mna je nieco ine knizka pre deti a nieco ine "humor" na urovni zleho komixu

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A knizku si cital?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie, ani nahodou, bezne sa zvyknem odvolavat na knihy, ktore som nemal ani len v rukach :ikonka20:

ked som napisal, ze to nepovazujem za humor z knizky, tak tym myslim, ze humor vo filme a humor v knihe vela spolocne nemaju...
Spoiler! :
v kine som mal, napr co sa celeho uteku z goblin townu tyka, dojem, ze kazdu chvilu tam nasadnu do banskych vozikov a bude nasledovat nahanacka tunelmi vo vozikoch... co vzhladom na to, ako to cele prebiehalo aj uplne zapadlo do celeho uteku...
kniha bola pisana ako pre dieta, ale nebola to miestami fraška ako bol film

scena s trpzlikmi na zaciatku filmu pri veceri u Bilba, ako si tam z neho utahuju pospevuju a podobne este celkom sedela (aj ked aj ta bola imo prehnana trochu); dalej to slo nadol z kopca... Radagasta radsej asi ani nespominam

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
heh fun ze mna aj tie negativne komenty k tomu stale presvedcuju ze to bude mily a skvely film od party ludi ktorych to strasne bavilo :P

knihu som btw necital, a nejak sa mi do toho nechce. aj ked ta vzhladom na dlzku asi nebude taka nudna ako lotr :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun