HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 49 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ospravedlnujem sa....KTO si vlastne...a ja ze chytam za slovicka :)


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mna fascinuje motivacia, ktora ta vedie k obrane niecoho, co ta vlastne netrapi :-)

Lyricky exkurz k policajtom nechajme tak.

Citácia:
ak veris v slobodu slova tak by si s tym potom ty nemal mat problem...spravil by si to??


Zakladna inteligencia a tolerancia sa caka na oboch stranach: nevbehnem do krcmy, ktora je bastou Madarov / krestanov / geekov / policajtov / zidov, ak viem, ze tam je banda idiotov, a neurobim to, ze zruknem ,,boha chlapi, yadda yadda yadda ste banda tupcov LOL LOL a ROFL".

Ty chces povedat, ze svet je obrovska krcma a a ze radsej mame byt ticho, lebo nikdy nevieme, ktory stol sa zdvihne a bude mat chut mi [vymazat] lebo som ho urazil?

Alebo inymi slovami, ze ano ano, uhmor osviezuje, raduje, and stuff, ale radsej si rozpravajte vtipy potichu, preboha len ziadne videa na YouTube, ziadne stripy, ziadna satira, lebo inak vyhrate sutaz o Zlatu mrezu?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Navyse je rozdiel sarkasticky urazat cloveka a je rozdiel utahovat si z ideologie.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto presne co Alef povedal, ty akokeby si hovoril

"pre pana krala len nezartujte (najlepsie vobec o nicom), lebo:
a) co ked sa niekto urazi
b) co ked vam niekto da po hube"

A toto mne pride uplne nepochopitelne.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:

Zakladna inteligencia a tolerancia sa caka na oboch stranach: nevbehnem do krcmy, ktora je bastou Madarov / krestanov / geekov / policajtov / zidov, ak viem, ze tam je banda idiotov, a neurobim to, ze zruknem ,,boha chlapi, yadda yadda yadda ste banda tupcov LOL LOL a ROFL".

Ty chces povedat, ze svet je obrovska krcma a a ze radsej mame byt ticho, lebo nikdy nevieme, ktory stol sa zdvihne a bude mat chut mi [vymazat] lebo som ho urazil?

Alebo inymi slovami, ze ano ano, uhmor osviezuje, raduje, and stuff, ale radsej si rozpravajte vtipy potichu, preboha len ziadne videa na YouTube, ziadne stripy, ziadna satira, lebo inak vyhrate sutaz o Zlatu mrezu?


zase....bavim sa tu o vynimocnom postaveni viery...a jedine co chcem povedat je ze krcma v liptovskej teplej je krcma v liptovskej teplej...a akykolvek inteligentny pristup je tu uplne zbytocny

motivaciou je ze absolutne nepocitujem to co ocividne motivuje vas....a zere ma to

na tom ako vbehnes do krcmi a zruknes som sa schuti zasmial :D ...v dobrom :D


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
annun: ci si tukas na hlavu je tvoj problem nie moj...ja sa nikoho z vas nesnazim urazat....ale to ako ocividne nerozumiete postaveniu viery v zivote veriaceho ma nuti zatukat si na hlavu :D (co je moj problem nie tvoj mimochodom)

to stym nozom a ucesom nie je moj argument..to je realita


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
o stym nozom a ucesom nie je moj argument..to je realita

Vsak ano, to sa vsetci zhodneme.

Len nechci povedat to, ze ked Shooty zverejni komiks, nejaky dement si ho vyhlada a zakilluje, tak to bude Shootyho vina, lebo to mal predpokladat.

Citácia:
ale to ako ocividne nerozumiete postaveniu viery v zivote veriaceho

V com konkretne nerozumieme?

Veriaci ma mat z definicie postoj, ze ,,verim v Zelenost Fora, lebo mi motivuje zivot a ten, kto si z toho robi srandu, je Splodenec Kyberky, a mojou povinnostou je ho nenavidiet a za[mazat]?"

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no dobre, ale preco by viera mala mat to vynimocne postavenie?

stale som nepochopil, v com je odlisna od tych ostatnych veci, o ktorych sa tu bavime

nerozumiem, preco by mala byt na nejakom piedestale len preto, ze to je viera

disclaimer (sorry pre tych z vas, co ho citate uz po tisici raz): vystudoval som evanjelicke gymnazium. do kostola este raz zavitam aspon raz za par mesiacov, nie sice z presvedcenia, ale minimalne zo slusnosti. vela mojich blizkych kamaratov a rodinnych prislusnikov su silno veriaci ludia, aktivni v roznych cirkvach a mladeznickych cirkevnych organizaciach. osobne poznam niekolko fararov, som znaly vierouky, mam precitanu bibliu a zbezne poznam nabozensku historiu.

nabozenstvo je nieco ako moje male hobby

osobne som ateista (v prisne filozofickom ponimani som asi skor agnostik, ale to je vlastne jedno)

chapem, ze viera je pre niektorych ludi dolezita, dokonca ze je centrom ich zivota. nechapem, preco by som nemal mat pravo si z nej kvoli tomu utahovat

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
[
Len nechci povedat to, ze ked Shooty zverejni komiks, nejaky dement si ho vyhlada a zakilluje, tak to bude Shootyho vina, lebo to mal predpokladat.
nebude to shootyho vina (v zmysle slova shooty je *** ze take daco spravil) ale rozhodne jeho konanie bolo akciou ktora vyustila do reakcie, ktoru ak predpokladal prijal ako urcite riziko...vedel co vyvola a aj tak to uverejnil (preco preboha mi uz dakto vysvetlite plz)


alef0 napísal:
Veriaci ma mat z definicie postoj, ze ,,verim v Zelenost Fora, lebo mi motivuje zivot a ten, kto si z toho robi srandu, je Splodenec Kyberky, a mojou povinnostou je ho nenavidiet a za[mazat]?"


nie...veriaci ma mat postoj verim v zelenost fora pretoze zelenost fora je vsetko okolo mna (aj ja som v urcitej miere tato zelenost...zelenost (tato zatvorka je akoze rovna sa ale neviem to znamienko najst na tomto notebooku :D ) uplne vsetko

a to ako veriaci reaguje na na niekoho kto si robi z fora srandu je jeho vec...ale ma pravo na akukolvek reakciu ( v ramci slobody slova a konania ) aj na agresivnu (ktoru mu uz ale trestne pravo neodporuca)


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a to hadam odpoveda aj annunovi


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok, tak sa asi zhodneme na tom, ze ty mas pravo povedat, ze by sme o tom nemali vtipkovat a my mame pravo ta ignorovat a vtipkovat dalej :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
presne tak :D (co dokazuje nezmyselnost debaty)...z hladiska uznavania plurality nazorov ano...ale z hladiska snahy najst nejake rozumne riesenie problemu sme na mrtvom bode


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inaksie...debata strhujuca...o americkom seriale...asi sa tu zacnem v krcme vadit o tej seherezade...nach mam trening daky


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je potom ale otazka, kto je vacsi dement, ked jeden satirizuje idey a iracionalizmus (pozor, nezapara do chyb konkretneho cloveka, za ktore nemoze) a druhy ho zato zmlati bejzbalkou. O to viac, ked sa satirizuju skutocne nezmysly, ktore vobec nie su hlavnou myslienkou danej viery. Tym chcem povedat, ze ako veriaci mozes radostne fungovat aj bez toho, aby si isiel do krvi branit argument, ze Noemova archa realne existovala a bola schopna ponat vsetky zvierata (len dinosaurov nie)).

Mna na tom uplne obveseluje, ze toto vobec nie je win-win situacia, ani kompromis, kde obe strany ustupia.

Ty hovoris ,,budte ticho, lebo inak vas zmlatime."

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
my vas zmlatime??? :ikonka15: ...my isto nie...ja sa neviem bit :)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 49 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun