HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 
Autor Správa

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Do kín prichádza ďalšie pokračovanie veleúspešnej pirátskej série Piráti karibiku ale ja som sa rozhodol radšej si znoviu pozrieť Ostrov hrdlorezov.
Podľa Guineesovej knihy je nastratovejším filmom v histórii kinematografie, pri cene 115 miliónov dolárov mal tržby len 10 milónov. To už je poriadna strata - produkčná filma Carolco Pictures (Rambo I-III, Terminátor 2, Stargate,...) skrachovala ešte pred uvedením do kín.
Film nie rozhodne nie je zlý a mne osobne sa páči ešte viac než Piráti karibiku. Príbej je síce predvídateľný, ale čo by ste očakávali od pirátskeho filmu, skoro všetky sú na jedno kopyto: Poklad - Mapa - Konkurujúci si hľadači - Záverečný súboj - The End, rovnako ani v Pirátoch nie je veľa prekvapení . V čom sa tieto filmy líšia hlavne je žánrové zameranie. Piráti karibiku sa môžu tváriť ako pirátsky film, ale sú skôr akčnou komédiou. Ostrov hrdlorezov je v tomto poctivejší a viac sa drží pirátskeho žánru.
Nechápem kde sa stala chyba, Ostrov hrdlorezov si určite zaslúži lepšie hodnotenie.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Videl som Ostrov Hrdlorezov dokonca ešte pred Pirátmi, a tiež sa musím pridať celkom sa to dá:)
bavil som sa.

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun