HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
U mna uz prvy film bol taky ze... no nie, diky. Takze hej, ja patrim medzi tych, ktory zvysne 2 filmy nevideli.

Annun, skvely rant. Som sa takmer pocikala od smiechu. :D Aspon na toto su take filmy dobre. Ze o nich Annun napise nieco, co ma pobavi!

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hehe mne sa zase az tak moc nepacili Bastardi. Fajn ale rozhodne prehypovane ohlasom.
Natahovane, nastavovane a hrajuce sa na nieco cim to nebolo. Presne to co nemam rad :)

Ak to treba podat takto, tak prave roboti sa na nic nehraju. Ked sa nahanaju auta je to nahanacka aut, ked sa strielaju je to strielacka, ked sa biju roboti je to bitka robotov a ked treba na scene prdelku v nohavickach tak je tam prdelka v nohavickach. Ziadne odkazy a pocty a nimranie sa vo vlastnom opuse magnum pretoze to je ppc intelektualne a hlbokomyselne natocit nejaku scenu tak aby vyzeralala ako Siergo Leonne pricom jedine co sa dosahuje je samoucelnost. Holt ked dvaja robia to iste, nieje to vzdy to iste.
Z tych trasformerov si obcas odnesiem aspon to, ze takto by som chcel nafotit prdelku v nohavickach :ikonka01: Nehovoriac o tom, ze Bay ma gule na to aby jeho vybuchy boli naozaj vybuchy a ked tam niekto skoci z baraku tak niekto skocil z baraku ziaden bluescreen.

Vizualne zaujimavy film s myslienkou je pre mna Amelia z Montmartu, nie Bastardi.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skoda, ze cast expozicie musela padnut na predstavovanie novych postav a ich motivov, po prvom zhliadnuti sa to urcite da skratit aspon o pol hodku :) Hlavne to zbytocne zabrzdilo skvely rozjazd s Appolom, pozerat sa uz treti krat na to aky je Sam looser bolo zbytocne, ajked humor rozhodne vyzdvihol tieto casti. Bloncka bola o nicom, nefungovala ani ako privesok. Prekvapivo mi prislo, ze trojka dost funguje ako samostatny film.

Najviac mrzelo iba, ze military akcia uz nebola tak krasne rozpiplana, ziaden koordinovany utok na Scroponoka alebo vylodenie na plazi.

Inac ako som si myslel, uz tam jedoducho nieje ten wow efekt ked na scenu pride kamion ktory sa premeni na robota.
Spokovu hlasku sme pochopili asi iba my traja v celej sale :ikonka55:
+ Alan Tudyk :D
+ zaber z Islandu to bolo dost lol :D mam pocit, ze to robi naschval, v dvojke tiez zrecykloval jeden zaber z jednotky.
a vozili sa tam v mojom aute :ikonka01:

Suma sumarum:

Obrázok

:ikonka01:

Extra P.S. pre Annuna> v TF sa stale nieco deje na scene bez ohladu na to ci je to tocene v 2D alebo 3D, vid. moja slavna analyza sceny Megatrona a Starscreama na priehrade v jednotke. Tvoj rant celkom dost mieri uplne mimo, vychadzas proste z toho, ze tu seriu nemas rad a siel si nanho z donutenia. Navyse dabing wolle, to fakt nejde :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja neviem... nechcel som na to ist, isiel som len preto ze isli bros a nemal som co robit a bolo to good... dvojku som nedokazal dopozerat a jednotka bola zaujimava len pri preskakovani... ale toto sa mi pacilo ze to uz nechcelo byt imo take seriozne ako jednotka (vid. Dutch, oh my good Dutch... "Im sorry, that wasnt me.. it was just.. my past.." XD) ale konecna bitka (cca poslednych 45 min) mi prislo miestami dost zle a zachranil to az na konci suboj troch sefov..

bloncka ble, meh, do not want

Shia LaBeuof mi vadi cim dalej tym menej ako herec.. weird, huh

roboti s brokovnicami su epic

Alan je epic (jo a agent Simmons tiez :D )

and thats all :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun