HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 46 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Aky je vas najoblubenejsi charakter?
Dhar 10%  10%  [ 2 ]
Tao 10%  10%  [ 2 ]
Zad 0%  0%  [ 0 ]
Slythius (neviem presne ako sa vola,no je to Zadov vestec) 0%  0%  [ 0 ]
Dartanus 5%  5%  [ 1 ]
sexy carodejka 76%  76%  [ 16 ]
Celkový počet hlasov : 21
Autor Správa

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.02.2005
Príspevky: 52
Body: 5
Bydlisko: City of glorious brotherhood

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja neviem ale Pan Zverov je fakt dost divny...
A ta varecha je tusim z kosti.
Ale ti nepriatelia su xenoidni a tie suboje,...

Ako Xena je sranda a aj Herkules lebo tam bola nadsadzka a s historiou to nemalo nic spolocne , aj ked...

Ale tento pan zverov sa tvari prilis vazne a to prostredie aj ked fantasy vznieva dost odveci.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pana zverov som zavrhol ako c pokus o serial typu xena hmm spravil som snad chybu?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja osobne som k tomu ani nepricuchla, mam skusit?


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.08.2004
Príspevky: 103
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andelika: skus, nie je to zle... Nie je to typicky xenoidna debilina, aj ked ma niekolko prvkov, ktore su totozne... Myslim, ze pozriet sa to da... Mne osobne sa to celkom paci a tie suboje az na obcasne "gymnasticke" ukony nie su az take zle... A ta carodejnica, ach jaj... Teda, ehm, ta teba asi trapit nebude, ale Dhar tam tiez pobehuje polonahy :roll:

_________________
"Lidé se mi svěřují. Rádi si se mnou povídají."


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
de Carabas napísal:
Ja by som len... oproti Xene a Herkluvoi to ma jednu obrovito obrovsku vyhodu. Zatialco Xena a Herkules by mali mat korene predsa len v historii starovekeho Grecka, kompletne tento fakt ignoruju a tym ma nehorazne seru... Doba, obycaje, kostymy zbrane, vsetko je uplne mimo a pomylene. Preto si myslim, ze cisto a rydzo fantasy Pan zverov je na ovela vysej urovni. Tym, ze tento svet sa nezaklada na historii ani zdaleka, si tvorcovia mozu dovolit veci, ktore ja osobne nepovazujem za hanobenie europskej kultury a dejin. ... :-D

Presne tak
de Carabas napísal:
...O blivajzoch ako Robin Hood a Ivanhoe sa nevyjadrujem, nechcem si privodit infarkt...

Najlepšie spracovanie Robina Hooda bol Robin Hood - Men In Tights (Bláznivý príbeh Robina Hooda).

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 12.01.2005
Príspevky: 32
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
Aby som to ujasnil :)
Xena
Hercules
a potom niekde i tato zbesilost. Ale musim povedat, ze pri obede sa to celkom aj dalo pozerat. Vzdy lepsie ako tie amicke zbesilosti typu Ivanhoe a Robin Hood (dufam, ze vsetci vedia, ktore myslim)


Inak ked spominas Robina Hooda a Ivanheoa, tak si pamatam ,ze tieto serialy boli tusim natocene aj v 80tych rokoch, konkretne Robin of Sherwood, anglicanmi. Mozno si pamatate, chodilo to zaciatkom 90tych rokov na CT ,tusim v detskom programe Vega. A ten serial bol podla mna na vysokej urovni, podla mna vobec najlepsi pokus o sfilmovanie legiend o Robinovi Hoodovi vobec.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podla mna je to skor take oddychove pozeranie ...tie suboje ...no trocha pritiahnute za vlasy....a vzdy mam pocit ze on to zvladne ...on vsetkych zabije omraci a pod...
Neviem cim to je mam pocit ze uz asi starnem ale zacinaju sa mi hnusit taketo serialy...
PS. len ma nezabite :oops:

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
SylwerDragon napísal:
Podla mna je to skor take oddychove pozeranie ...tie suboje ...no trocha pritiahnute za vlasy....a vzdy mam pocit ze on to zvladne ...on vsetkych zabije omraci a pod...
Neviem cim to je mam pocit ze uz asi starnem ale zacinaju sa mi hnusit taketo serialy...
PS. len ma nezabite :oops:


nie,to je v pohode ;) sak ked obedujem tak v tom case nejde nic lepsie,tak si to kuknem..taka oddychovka :D


Hore
   

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 72
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako ani mne sa to nezda ,ze je to dake uzasne,ale ked nemam co v tom case robit,,,,,,tak dobre,ma to daco do seba


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 12.03.2005
Príspevky: 21
Body: 5
Bydlisko: medzi nebom a zemou

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
minule som sa prichytila ako sa rozpravam so skreckom... no co dodat? ten serial je zazitok co zanecha stopy... ale hlas by som dala rozhodne fretkam!!!

_________________
Člověk se potřebuje bavit. Čím má větší problémy, tím víc se mu chce vrátit se na kolotoč. ;-)


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hovorte si čo chcete, ale domorodé krásky z džungle s dokonalým make-upom a perfektným účesom sú trošku mimo reality. Za svoj krátky život som tejto roztomilosti zatiaľ nedokázala prísť na chuť.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Airin , vsak je to fantasy , a vo fantasy je mozne vsetko . A okrem toho nikto nechce pozerat na skarede, mozolnate ,strapate a spinave ochechuly :). Co sa tyka samotneho serialu , neni to az teake zle , i ked oscara to asi nedostane. Ale videl som len zopar casti.

MicktheMage , ten Ivanhoe ( ci jak) to neni s tym zlosynom Mordorom (originalne to meno) ?


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak ja som uzrela jeden jediny diel a ako sa hovori, prvy aj posledny...nejako mi to nic nehovori, keby to aspon humorne bolo... :?

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andelika napísal:
tak ja som uzrela jeden jediny diel a ako sa hovori, prvy aj posledny...nejako mi to nic nehovori, keby to aspon humorne bolo... :?


Humorne nie! Humor vo fantazy - ked, tak len velmy jemne, inak to dopadne ako s Herculesom - strach a hrôza.

Pan zverov nie je uzasny, ale je to jeden z tych lepsich v porovnani s Robinom Hoodom, ci Wiliamom Tellom. Kedze nie je nic ine, tak sledujem.
SFaF je u nas v TV velmi nepopularne. :(


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OT

Corwin napísal:
andelika napísal:
tak ja som uzrela jeden jediny diel a ako sa hovori, prvy aj posledny...nejako mi to nic nehovori, keby to aspon humorne bolo... :?


Humorne nie! Humor vo fantazy - ked, tak len velmy jemne, inak to dopadne ako s Herculesom - strach a hrôza.

Pan zverov nie je uzasny, ale je to jeden z tych lepsich v porovnani s Robinom Hoodom, ci Wiliamom Tellom. Kedze nie je nic ine, tak sledujem.
SFaF je u nas v TV velmi nepopularne. :(


neviem, ale v TV je to take...ine nezaujimave, nevedia spravne zachytit atmosferu toho, co mam na tom rada v knihach..

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 46 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 40 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun