HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 
Autor Správa

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pred takmer rokom tu bol trailer, potom mi ten film vypršal z hlavy - až do dnes: DVD je v obehu.

http://www.imdb.com/title/tt1240982/

Pribeh ma viac vrstiev ako lubovolny fantasy blockbuster za posledný čas - JEDNU a poriadnu.

Postavičky, herecké výkony, a atmosféra bola presne ako som čakal: paródia plná oplzlosti, hluposti, a hlášok.
+ Natalie Portman = om nom nom eye candy.

Isabel: "There is no way you can sever Minotaur's horn."
Thaedeus: "Well...."

Bavil som sa podstatne lepšie ako na novom Konanovi alebo Suboji Titanov - efekty boli zaujimave, obcas lacne, ale ucelne a nie prehnane. Magia sa mi pacila tiež :)

Dávam v rámci žánru, zábavy a výkonov slušných 8 z 10.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Videl som to. Je to semisomarina. Teda podivny vyplach.

Je to jak zapis z adolescentneho Dracaku: skvely Pan jaskyne, debilni hraci.

Ono hlavny problem je, ze film vlastne nevie, na co sa ma hrat a tak konci nikam. Ako fantasy quest (lebo je to fantasy quest v jadre) to funguje len pobiede, akurat sa snazi maskovat nedokonalosti sebanadhladom a out-of-character vtipy, co je presne vec, ktora v Dracaku funguje a robim ju bezne, ale vo filme je oci-bijuce sa na to pozerat. O to viac, ked vtipy su doradu fuck-penis-tits. Prislo mi to menej funny nez parodie (seriozne, Dexter's Lab anyone) a scenaristicky crap oproti velkym veciam a este menej premyslene nez Pythonovsky Holy Grail.

Zahada je, ako tam dotiahli Natalie Portman (teda, viem si predstavit, asi z videa Lonely Islandu), ktora ide serioznou lajnou, aj ked niekedy chcene-nechcene vyzera, ze je z uplne ineho serialu nez zvysok.

Co je ale uplne prekvapive, boli vizualne napady s priserami. Naratal som minimalne tri veci v scenach (= bossovia / nepriatelia), co som si povedal, ze "ty kokos, to je normalne dokonale pouzitelne a mega".

Cele to asi vystihuje hlaska "This quest sucks".

Spoiler! :
Hovorim o tej ruke v kotli, co je prisera v arene, oci na stenach v Duchovi labyrintu a tie tri stareny, co sa fúzovali do jednej podla potreby

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No už je tomu nejaký ten mesiac čo som to videl, ale pamätám sa že tam boli asi dva vtipy na ktorých sa dalo zasmiať. A pár DrD vecí ktoré sa aj mne páčili. Ale tiež to u mňa skončilo s priemerným hodnotením 50 - 60% (Tých 5,5 čo to má na IMBD je presne podla mňa)

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z toho filmu mal zostat iba trailer a bola by to majlepsia fantasy parodia ever.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun