HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 25 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
toto je pecka :D slovensky film
http://www.youtube.com/watch?v=ylWhWcNwiuI

nechcem nikoho dissovat ani robit negativnu reklamu takze nazor si kazdy spravi sam :)

ja len tolko, ze kebyze na to capnu znacku asylum tak to zarobi viac!

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Videl som to bez zvuku, mam pocit, ze to pridalo na dostojnosti.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ajajaj, Gogal z Bratislavafilmu, vybuchla Bratislava ani z Vrbovskeho klipu, upiry, lietajuce transporty ako z Dune 2000, nazov ako zo zleho japonskeho sci-fi (EVangelion Neogenesis, Flux Aeneon, Immortalitas, De Mysteriis dom Sathanas), ojojoj!

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Latincina je temna!
Uplne mi to prpomenulo vampiristicke zaciatky, keby to tocil Klacko a banda 12 rocnych ultra temnych decek (Bratislavska Camarila) tak ma to neprekvapi ...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moze to byt pekny brak .Tato supervazna poza ala prekliaty hrdina versus emzaci moze byt celkom fajn :lol:
konecne tu niekdo zacal nezakomplexovane tocit kraviny

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To nieje pravda, podobnych kravin sa najde viac. Ale mali sme menej rokov a dalo sa ospravedlnit, ze sa bereme vazne. A malo to vyssiu uroven :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale to na konci "este sa stretneme, uvidis" ma riadne pobavilo :D


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
To nieje pravda, podobnych kravin sa najde viac. Ale mali sme menej rokov a dalo sa ospravedlnit, ze sa bereme vazne. A malo to vyssiu uroven :ikonka01:


toto toto... napr aj na 300 sa uz teraz zdaleka tak nepobavim ako kedysi a to este podla vsetkeho je min o triedu vyssie od tohto paskvilu :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no need for hate, chalan čo to točí má 21 a ako skomentoval kamoš jeho iný kraťas - jasné že to bude [vymazanina]. ale to neznamená, že to bude zlé.

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ah kks kukam ze som dal vyssie od veci koment... som neviem preco myslel ze toto je tema na ten divny anticky bazmek novy vojna bohov ci jak sa to... neviem preco :D som precital len nazov temy, willov prispevok a s toho som usudil ze sa o to jedna XD

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
no need for hate, chalan čo to točí má 21 a ako skomentoval kamoš jeho iný kraťas - jasné že to bude [vymazanina]. ale to neznamená, že to bude zlé.

rad by som veril tomu ze to nebude zle, no aj keby sme prekusli tie hnusne efekty, tak z tych par viet co odzneli v traileri ("Budes naveky chodit po tomto svete az do konca vekov", eh) sa bojim, ze aj scenar bude supacky, a to uz je naozaj vec na ktoru ti staci nadsenec a 0 eur, tam uz sa neda argumentovat "ale ved scenarista ma len 21" alebo "nemal to zaplatene". Proste nie a nie a nie, existuju aj kvalitne amaterske filmy, existuju aj profesionalne filmy s co najnizsim rozpoctom (kolko penazi moze stat natocit taky Man from Earth?), existuju aj scifi filmy bez efektov...snaha sa ceni, ja kvitujem ze sa slovaci pustili do tazko efektoveho filmu, ale pardon, so serioznou tvarou to prezentovat ako mega slovensky velkofilm ktory ma navyse hlboke myslienky v sebe...to je trosku moc. Staci keby to aspon oni brali s nadhladom, priznali ze sa na tom akurat vela ucili, vydali to ako tazke zabavne becko aj s nalepkou Asylum a nikto by nemal problem :) ale nie to tlacit do kin a velice seriozne to propagovat aj so strankou plnou ozaj zlych photoshopov (co takisto stoji 0 korun spravit ked niekoho nadchnes pre vec...no na to najprv musis mat nieco hodnotne v ruke, aby si ho nadchol, cize zas to o niecom svedci).

Proste toto je dovod, preco si mnoho reziserov nechava napad v hlave az do chvile kym su si isti ze ho budu schopni natocit a maju aj dost prostriedkov. Tak ked bol Erik ochotny ist do toho filmu aj s ocakavanim takychto vysledkov, tak prestavam verit aj tomu samotnemu napadu, no.

anyway no ja si to pojdem pozriet, hadam aj do kina, co je aj tak viac nez spravi priemerny slovensky fanusik - a budem dufat v ten scenar no

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tyvole, už druhý krát píšem, že jasné, že to bude čistá zloba :) len verím, že sa na tom zabavím. imho, keď už točíš niečo na slovensku, a je to hrané a dlhometrážne, urobíš všetko preto, aby na to prišlo čo najviac ľudí :) takže kampaň chápem.

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no u nas ani na kampan velmi nie su peniaze, nie kazdy film je bathory

to uz take love mali pomerne velku (na nase pomery), ale zanrovo specificke veci neprilakaju masy, najma nie s takym trailerom -- tam pojdu ludia z prdele, ale to ich z biedy 20% hodnotenia na CSFD nevytrhne

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok

YEA

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Suloz ano! Na to idem.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 25 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun