HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 258 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyzera to moc dobre.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Budem za debila ale vyzera to jak vsetky ostatne genericke scifi trailery za posledne dva roky, este aj ta hudba ako keby bola ta ista.

Villain nebude nahodou Khan?

To by bolo celkom usmevne. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie niesi debil ..su tam vykradnute zvuky z promethea .je tam rovnaky lesny roh alebo co to je len tichsie a viac na pozadi a celkovo mi to pripomina v strihu trailer na promethea ..mozno aj preto lebo to strihali do podobneho rytmusu

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
buči napísal:
rytmusu

To sa ti dobre pisalo? Lebo mna z toho oci bolia. :D

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej hrialo ma pri srdci ze som nasiel v niecom podobnost a ze sa zapajam do temy a netrollim na hlupu gramanazi temu

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze radsej nez si dat facepalm a opravit to, sa ohradis a zautocis na mna. Pekne. :D
To nie je trollenie a ani to nie je hlupe. To je regulerne strasne slovo hodne R'lyehu, ktore by ziaden zivy tvor nemal vyslovit/napisat. Chces privolat velkeho Cthulhua na svet? Chces?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
buči napísal:
nie niesi debil ..su tam vykradnute zvuky z promethea .je tam rovnaky lesny roh alebo co to je len tichsie a viac na pozadi a celkovo mi to pripomina v strihu trailer na promethea ..mozno aj preto lebo to strihali do podobneho rytmusu

Presne Prometea to aj mne strasne pripominalo, plus tie sceny s lodami vynarajucimi sa z oblakov mi prisli extremne povedome. Mozno tiez odtial?

Celkovo mi to prislo ako velmi neoriginalny trailer, co je ale asi skor standard. Tych originalnych je ako safranu, ale tak to je so vsetkym.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja cely ten projekt "Urobime novy temnejsi star trek lebo to teraz leti"zatial beriem trochu ako podlizovanie a cisty kalkul a tento vykradnuty trailer ma len v tom utvrdzuje.....uvidime
btw: je este moznost ze hudbu alebo klip robili v obydvoch filmoch ti isty ludia ale nechce sa mi to zistovat

ps: mam v [vymazané] gramaticke chyby

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
haters gonna hate :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Som v dobrej nalade tak vas trosku poucim.

1. To niesu mraky to je voda.
2. Trailerova hudba sa iba vo velmi vynimocnych pripadoch (naposledy Hobbit) striha z hudby k tomu filmu. Kedze v drvivej vacsine pripadov sa hudba sklada ako posledna, nezriedka ked uz je film zostrihany. Nuz a preto vsade pocujeme dokola zname uderne motivy ktore uz niekto zlozil. Pripadne sa vybera od skupin ako Immediate Music ktore skladaju hudbu priamo pre trailery.

Ze to vyzera do istej miery genericky je prave ono velke plus celeho restartovaneho Star Treku. Film je nadupany fan momentami ale na ten celok sa bez problemu pozrie aj nezucastnena osoba napr. manzelka ci priatelka. Way to go J. J.!

Teaser samotny laka tak ako ma, mna ako fanusika rozhodne a som zvedavy co prinesie plnohodnotny trailer. Kedze zaporak je Khan ponura tmosfera je spravne vystihnuta. Eugenicke vojny boli de facto obcianska vojna vo Federacii.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Boss napísal:
Takze radsej nez si dat facepalm a opravit to, sa ohradis a zautocis na mna. Pekne. :D
To nie je trollenie a ani to nie je hlupe. To je regulerne strasne slovo hodne R'lyehu, ktore by ziaden zivy tvor nemal vyslovit/napisat. Chces privolat velkeho Cthulhua na svet? Chces?

Ale no, ved to je pekne spravne podla Westerosu.

/troll

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Dead Boss napísal:
Takze radsej nez si dat facepalm a opravit to, sa ohradis a zautocis na mna. Pekne. :D
To nie je trollenie a ani to nie je hlupe. To je regulerne strasne slovo hodne R'lyehu, ktore by ziaden zivy tvor nemal vyslovit/napisat. Chces privolat velkeho Cthulhua na svet? Chces?

Ale no, ved to je pekne spravne podla Westerosu.

/troll

Pozor, je obrovsky rozdiel medzi Westerosom a rytmom. Rozdiel je ze ty si troll a mne lezi na srdci dobro slovenskeho jazyka.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zlatko dopln si vo svojich postoch diakritiku lebo pises v rovnakom hnusu ako ja

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rad by som, ale Windows odmieta spolupracovat (vid. podpis). :D

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Som v hravej nalade, tak sa trochu ponatahujem. :)
Will napísal:
1. To niesu mraky to je voda.

Tak to samozrejme uplne meni situaciu, ked to je voda, tak to je uplne nieco ine a samozrejme mi to vobec nic nepripomina.

Will napísal:
2. Trailerova hudba sa iba vo velmi vynimocnych pripadoch (naposledy Hobbit) striha z hudby k tomu filmu. Kedze v drvivej vacsine pripadov sa hudba sklada ako posledna, nezriedka ked uz je film zostrihany. Nuz a preto vsade pocujeme dokola zname uderne motivy ktore uz niekto zlozil. Pripadne sa vybera od skupin ako Immediate Music ktore skladaju hudbu priamo pre trailery.

A to je presne dovod preco vacsina trailerov posobi tak neoriginalne. Respektive preco vacsina trailerov je neoriginalna.

Niekedy mam pocit ze na zostrihanie "dobreho" traileru uz ani netreba cloveka, len nejaky automatizovany algoritmus co vytiahne zo tri siroke panoramaticke zabery, zopar closeupov na hlavne postavy, nejaky dramaticky zaber na rychly pad / beh / skok, tri explozie, styri bitky (aspon jednu slow-mo) a a minimalne jedny cicky / zadok, prida stupnujucu tum-tum hudbu a na zaciatok nalepi tu zelenu obrazovku.

Will napísal:
Ze to vyzera do istej miery genericky je prave ono velke plus celeho restartovaneho Star Treku. Film je nadupany fan momentami ale na ten celok sa bez problemu pozrie aj nezucastnena osoba napr. manzelka ci priatelka. Way to go J. J.! Teaser samotny laka tak ako ma, mna ako fanusika rozhodne a som zvedavy co prinesie plnohodnotny trailer.

Inak mne novy Star Trek nejako velmi nevadil, bola to celkom zabava, takze ja nekydam na film samotny. Len na trailer. Ten mi prave prisiel natolko genericky, ze mi o tom filme vlastne vobec nic nepovedal, nevidim nic, co by ho odlisilo od plejady inych sficiek co Holywood produkuje.

Will napísal:
Kedze zaporak je Khan ponura tmosfera je spravne vystihnuta. Eugenicke vojny boli de facto obcianska vojna vo Federacii.

Je uz potrdene, ze zaporak je Khan? Ja som to nejako nevedel najst.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 258 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 45 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun