HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 46 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shrek 2 je zabavny, a urcite ho odporucam tym co ho nevideli. (DVD bonus, hlada sa Superstar bol tiez celkom usmevnvy :) )

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spica - rovnako ako jednicka. Opat suverenne najvtipnejsi somar, aj ked kocur mu je dostojnou konkurenciou.   :wink:


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OSLIK, to bol oslik..ziadny somar  :?  :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neplette si volou s konmi
Bol to biely tatos..../ten somarik/osol//

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pripájam sa k pochvalám pre tvorcov Shreka. Myslím, že je to jedna z tých animovaných záležitostí, ktoré sú ešte originálne a vtipné /neviem či ste videli Príbeh žraloka, ale to mi pripadalo ako čisté naháňanie peňazí na úspechoch predchádzajúcich animovaných rozprávok/.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shrek je vtipna vec, pobavi nenasilne a s kludom snad vsetky vekove kategorie (o co sa snazia Disney's studios a je to tam dost silene).

Sylvaen napísal:
Mozna je to tim ze jednicka naprosto suverenne borila zavedena klise..?
Ogre neni zly a hloupy pozirac lidi, ale celkem sympaticky samotar ktery chce jen svuj klid.. mluvici osel neni zadne pitome zvire, ale strasne ukecany otrava.. princezna je zakleta zlobryne... drak neni zly, a neni to chlap..
Ve dvojce uz tohle bereme jako samozrejmost, takze ta atmosfera co vznika z techto protikladu uz neni tak zretelna..?

velmi dobry postreh, takto som nad tym nerozmyslal.

Selar napísal:
Ja mam holt smolu ze som sa este nestretol s filmom kde by vyhralo naozajstne zlo. Zvlast nie s kreslenym.....a chcelo by to nieco take. :twisted:

Siahni po anime, je tam toho dost.. psychologicke vydieranie divaka, vitazstvo zla, alebo pohlad, ked nevies, co je zlo a co nie (napr. serial X).

Airin napísal:
Pripájam sa k pochvalám pre tvorcov Shreka. Myslím, že je to jedna z tých animovaných záležitostí, ktoré sú ešte originálne a vtipné /neviem či ste videli Príbeh žraloka, ale to mi pripadalo ako čisté naháňanie peňazí na úspechoch predchádzajúcich animovaných rozprávok/.

Shark Tale bol naozaj dost slaby.. taky nigga style. Ale mal dost dobre obsadenie - W. Smith, De Niro, A. Jolie, na konci Missy Eliot, ch. Aguilera.. a mien celebrit stoji za tym filmom este viac.

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
TomB napísal:
Shark Tale bol naozaj dost slaby.. taky nigga style. Ale mal dost dobre obsadenie - W. Smith, De Niro, A. Jolie, na konci Missy Eliot, ch. Aguilera.. a mien celebrit stoji za tym filmom este viac.


Možno bolo príliš veľa financií a príliš málo námetu. Známe tváre /resp.hlasy/ sami o sebe ešte z filmu nič svetaborné nespravia...


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Airin napísal:
Možno bolo príliš veľa financií a príliš málo námetu. Známe tváre /resp.hlasy/ sami o sebe ešte z filmu nič svetaborné nespravia...

Od Lion Kinga uz aj tvare, nie len hlasy ;) . Trebars v donkeym nie je problem najst eda Murphy-ho.

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nedávno sa mi konečne podarilo dostať sa k tomuto filmu, tak sa teraz môžem v kľude vyňadriť, resp. vyjadriť. hehe..
Takže, bolo to fajn, ale už na začiatku bolo jasné, ako to skončí. No nie? Tak ako v každej rozprávke..
Inak ten mačiak nemal chybu. Ten jeho nevinný ksichtík.. Strašne zlatučký bol s tými veľkými kukadlami. :) Asi si kúpim kocúra. :lol: No a tá jeho hláška, "Nazdar kotě, tak s tebou bych si dal říct." proste nemala chybu.A to hlavne preto, že sa prdetým oblizoval, hahahaaaa!!! :P
No, bolo to super... :twisted:

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ad Shark tale a zname xichty..ked ste sa pozreli na tata kapa zraloka tak tam tiez bola podoba s De Nirom...V shrekovi sa mi donkey lubil bol uplne genialny,ale sranda bola ak ste detailisti tak....princeznu dabovala C.Diaz a ked spali v jej posteli tak na nebesach bol nalepeny Sir Justin

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, a keď isšiel ten veľký perník, tak šudia utekali z jedného podniku do druhého. hahahaaaa!!! :lol: Proste z jedenj krčmy do druhej, haha!

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pan pernik bol skvely, a celkom sa mi pacil fight v tej tovarni

_________________
Blep


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak to mne sa lubilo to v kvazi mcdonalde a stredoveke menu s darcekom...hrackou...sekerou

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
tak to mne sa lubilo to v kvazi mcdonalde a stredoveke menu s darcekom...hrackou...sekerou

Hepy míl, hepy míl :wink: :)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shrek 2 bol pekny a srandovny film, ale neviem sa zbavit pocitu, ze jednotka bola taka akasi...chytlavejsia.
Mala podla mna lepsiu atmosferu, proste ma viac chytila.

tym ale netvrdim, ze dvojka je zla. Tiez si ju rad pozriem znova, ked budem mat cas. Len vravim, ze v pomyselnom zavode by dvojka o palec na nohach prehrala...

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 46 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun