HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 
Autor Správa

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hladal som nejaky scifi serial co som nevidel. nadabil som na farscape. a po polovici prvej serie musim povedat, ze som nikdy nic taketo v scifi seriali v zivote nevidel. ak by som to mal k niecomu prirovnat, tak ma napada jedine scifi planescape setting. cely svet je spinavy. temny. a mimozemsky creepy. postavy nejednaju ako ludia, pretoze ani niesu ludia. a v plno momentoch neviete absolutne co od nich ocakavat. na celej lodi nefunguje ziadna klasicka schematickost postav. niektorí sa maju radsej viacej ako ostatní...a niektore veci co sa tam riesia, jednoducho neviem si predstavit, ze by niekto prisiel s podobnym serialom prave teraz.(postavy objavia cestu domov, za vymenu vsak chce dotycný ruku ich pilota, rozhodovanie netrva 20 minut...akakolvek normalna moralka ide bokom) ak ste nevideli, tak silne odporucam. a ma to skvely soundtrack...
ale ako vravim som len v polovici prvej serie a podla toho co som cital na nete, tak to ma byt uz len lepsie a lepsie...


_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vďaka za tip,
cez vikend som dopozeral prvú sériu, a ku koncu mi to prišlo mierne... horšie.
zato prvá polka bola velice fajn.

Načal som aj druhú sériu, ale tá už ma tak nechytá.

príde mi akoby scenár čerpal z hrania PnP RPG, viem si takúto hru celkom dobre predstaviť :D

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som akurat dnes dopozeral prvu seriu a paci sa mi to cim dalej tym viac :wink:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prave som zhruba v 2/3 prvej serie ale musim sa nutit aby som pozeral cast po casti... postavy su prinajmensom divne, bez stipky logiky miestami, aspon mi to tak pripada... (Crichton mi na vedca pride neskutocne obmedzeny a mam pocit ze chape veci strasne pomaly, ostatny absolutne ignorantsky k tomu, ze aj ked sa Crichton niekolkokrat preukazal ze vie prist s dobrym planom, tak ked pride s dalsim tak znovu musi si ho rpesadzovat pomaly proti kazdemu... )

osobne to pozeram len vtedy ked uz fakt nemam co robit a som prilis lenivy robit nieco produktivne...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som asi v polovici tretej serie a uz ma to tiez nudi. musim sa nutit do kazdej dalsej casti...skoda. ta prva bola genialna.

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no, prave som pozrel Durka returns a zatial soobne asi najlepsia cast, konecne ma aj bavila :D
EDIT:
koncim prvu seriu a konecne sa mi to zacina pacit :) Chiana to ozivila a ako postava sa mi paci :)
EDIT2
som na tretej serii, prave ju koncim, dost sa mi to uz paci :) predovsetkym
Spoiler! :
pasaze z Johnovej hlavy, ako tam komunikuje so Scorpym a ako je to zakazdym ine :) napr ked sa teraz idu naburat do Scorpiusovho Command Carriera a prestrih do hlavy ako sa vezu vo vojenskom nakladiaku ako vojaci :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun