HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 20 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
och ano, som nasraty na cely svet tak pome zabijat trtkov... akoze ok, fajn kazdy to raz chcel spravit... ale pochybujem ze z tohoto bude vazny film ala Volny pad... urcite sa budu az do konca tvarit ze vlastne robia dobru vec a vsetko je ok.. nemam pravdu? ak nie tak napis, nech viem, ale zatial z recenzii som mal ten pocit

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will: ved dobre, ale mi nehovor ze sa neda ten trailer na GBA spravit aj inak a zaujimavo. Ked nic, vzdy sa da pouzit nieco alternativne, zopar zaberov s rozpravacom ktory nacrtne premisu, zopar rychlych strihov na strelbu; alebo nejake otrepane slowmo, alebo nieco kreslene alebo whatever. Nemusia rovno ukazovat vsetky vystrely a hromadu dobrych hlasiek. Sak ale jasne, asi by to zarobilo menej alebo co, lebo by si to slo pozriet menej ludi :) o com sa ale nebavime, kedze hovorim o svojom osobnom pocite z trailerov (co sa da riesit jednoducho - trailery nezvyknem pozerat :)), nie o tom ci je to spravna strategia pre tvorcov. Asi je, inac by tak nevyzeralo tolko trailerov

Wolf: tak v prvom rade to je komedia :) sice trochu cez slzy, ale inac je to phun. S Falling down sa to samozrejme neda porovnavat. Tento film sa na nic nehra, nie je sice nejaky uzasny, ale mne to prisla ako prijemna oddychovka na vecer. Je tam sice daka kritika na dnesny konzumny svet, ale to mozes a nemusis brat vazne (mne sa to pacilo ako to bolo podane a Quicci sa v tom zjavne nasiel)

Quicci: a ty o com hovoris :) nezvelicuj zbytocne. Kde kto hovoril ze trailer obsahuje vsetky a jedine najlepsie sceny a ze film je len o tom? Samozrejme ze nie je. Ale ak sa bavime vseobecne o traileroch, trochu ma mrzi ked vsetky najefektnejsie sceny dostanem dopredu a potom ich vo filme vidim druhy krat. (Pripadne ked je nedajboze nacrtnuty aj skoro cely dej az po koniec). A konkretne tento trailer sice mozno neobsahuje to "hlavne" (tj rozpracovanie kritiky spolocnosti a depresie toho typka, alebo vsetky zvraty, alebo barsco co mozes povazovat za hlavne), ale stale obsahuje dostatocne vela na to, aby mi zobral ten moment prekvapenia alebo funny moment, ktory je tam tiez dolezity (nakolko to je komedia)
Priklad z tohto filmu:
Spoiler! :
ked isli do kina, nevedel som co sa stane. Mohli pozerat nejaky film ktory by ich ovplyvnil v tom co budu robit dalej, mohli to autori pouzit na vykreslenie charakterov, mohla tam ona romanticky zaspat na jeho ramene, mohol sa cely film zvrhnut do nejakeho cudne depresivneho smeru, co ja viem? namiesto toho tam autori dali absurdne vystrielanie navstevnikov, co sa mi pacilo a prekvapilo ma to v dobrom. Lebo aj ked som to mohol predpokladat, tak v momente ked vchadzali do kina som nevedel na co to bude pouzite, a to patri k prekvapeniu. No ked si predtym pozries trailer, tak rovno od prvej sekundy ked sa spomenie kino ocakavas, co sa stane

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Wolf: tak v prvom rade to je komedia :) sice trochu cez slzy, ale inac je to phun. S Falling down sa to samozrejme neda porovnavat. Tento film sa na nic nehra, nie je sice nejaky uzasny, ale mne to prisla ako prijemna oddychovka na vecer. Je tam sice daka kritika na dnesny konzumny svet, ale to mozes a nemusis brat vazne (mne sa to pacilo ako to bolo podane a Quicci sa v tom zjavne nasiel)


no sak presne to som si aj myslel... len Quicci to tu popisuje ako nieco viac nez len komediu
jasne nejaka ta kritika na spolocnost tam urcite bude ale len ako premisa k tomu dalsiemu co uz vyzera byt proste fun stuff

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
njn mam rad komedie nad ktorymi sa sa zamysliet :D

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fuha, no bohvieco to nebolo...rip off breaking bad, s horsimi hercami a repetetivnym humorom. + za niektore tie dialogy som mal hlavnych protagonistov chut strelit do hlavy ja (alice cooper....). inymi slovami - viem si predstavit, ze ked som mal 15 rokov a myslel som si, aku mam najvacsiu pravdu na cely svet a aky su vsetci okolo mna hlupaci, tak by som sa v tom nasiel. teraz nie.

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 20 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun