HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Precitaj si nejake reakcie a recenzie ...

TDK povazujem za dobry film btw ano lebo dobry je za 3 a je to u mna priemerny film ale viem, ze ty ho mas rad tak u teba beriem dobry za lepsie ako priemer.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mna recenzie nikdy pri filmoch az tak nezaujimali.... ak to niekdo az tak berie to je jeho vec, podla mna aj Inception aj Prestige boli napr lepsie filmy nez Dark Knight, ale tak aj dark knight bol skvely, ale to uz sme sa raz bavili ked som mal status o batman filmoch na fb o tom tak nac to znova nacinat. len mi prislo divne prirovnavat to k apple aj ked ok, necital som recezie mozno ze niektore tak fakt zneju :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hlavne tie fanboy reakcie ... ako fakt pocitaj si ... pobavis sa aj ty :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
uvidime, co to bude, z csfd som nadobudol dojem, ze prvy Dark Knight nastavil latku tak vysoko, ze tazko je to prekonat: a ze druha polka DKR to odpalkovala do krajov, kam nemusela.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok... najprv problemy.. a ze ich bolo... dlzka - oh god ked nemam material na 2hod a pol nerobim film na dve hodiny a pol... niektore "komixove" elementy by som povyhadzoval... (srsly casovac na bombe? a to ako kazdy z pakruky vzdy vedel kolko ostava presne do vybuchu... wtf)... nedolezite postavy ktore akurat zdrzovali (selinina kamoska, Dagett, uz len eliminovanim ich sa skrati film o aspon 15 min ktore boli nezaujimave a nikam neviedli, ked pridame Foleyho mame uz bezmala usetrenu pol hodku na omackach)... stred filmu posobil strasne casovo rozhadzane (wtf 5 mesiacov) a asi mal zvolit lahsiu cestu aj tu a skratit to lebo realne to nevyzeralo na 5mesacnu anarchiu aj tak, kebyze sa o tom nehovori kolko to trva clovek ani nevie. Will este urcite napise ako bola [vymazané] kamera ale kedze to si vsimol iba on ja k tomu nemam co napisat :D

a cely zvysok bol skvely, cize film sa mi pacil, plno skvelych momentiek a odkazov na komixy, hlavne postavy ktore mali dej okolo seba boli vsetky dobre, dobre to bolo, budem to musiet ale vidiet znova aby som posudil ako moc tie rusive elementy film pokazili, kazdopadne zatial sa mi asi vsetci traja nolan batmani pacili rovnako
par spoiler veci:

Spoiler! :
Blaaaaaake. teda pardon, Nightwing... ako som uz pisal vyssie vyhadzat veci, skratit film a nazvat ho Nightwing rises. dakujem viac mi netreba :D cela ta jeho sekundarna storyline o nastupe bola min rovnako dobra ako hlavna linia batman/bane/talia

apropo talia.. skvely twist, toto sa mi pacilo, celkovo koniec mal grady od momentu wayneovho navratu (zamyslat sa vsak nad tym ako sa do mesta dostal neodporucam)

no a ten blake este aj na konci "vzostupil" na plosinke. krasne. najlepsi mozny koniec batmana imo.. :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tie side linie to fakt ubijali a hlavne opakovali uz 100x povedane v predoslych filmoch.
Akcne sceny boli stale absolutne nevyzivne na styl vezieme sa a raz za 5 minut vystrelime ... aspon ze osobny suboj Bane a Batmana mal dobru choreografiu podporenu zvukom.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale hlavne ... Baneov plan wtf?
Luza sa dostala k moci ale co sa tym dosiahlo? Za pat mesiacov si stredna vrstva evidentne stale pokojne zila doma, lubila svoje manzelky a vobec nic im nechybalo. Nahradil bohatych kriminalnikmi a ... co konkretne sa tym zmenilo?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
wolf: kto je nightwing? ja som teda uplny analfabet do komiksov aj vseobecne do tohto sveta, ale som mal pocit ze blake = robin. ci robin = nightwing? :)

will: asi nic, akurat asi bola haluz a ludia stale mali tu "nadej".

ale inac co ja viem, cele to mohlo byt viac rozpracovane. Nevravim ze dlhsie, skor proste viac casu venovat inym veciam - napriklad to jak sa batman zjavil prvykrat a nahanal Banea po tej lupezi na burze, tak to bolo zaujimave, jak tam niekto povedal ze "batman odlakava policajtov od banea" - uplne som cakal ze to rozpracuju a vsetci si budu mysliet ze batman je s baneom, a ze aj bane to chytro vyuzije a bude robit veci tak aby to vyzeralo ze su spolu. Nech je sranda.

Takisto prave henta cast kde bola uz akoze anarchia, to malo dostat ovela viac priestoru, a nejako ukazat na tu psychologiu, jak sa ludia spravaju, atd. nevravim ze nasilu natlacit do toho morale, ale trochu by nezaskodilo.

inac pred filmom som cakal nieco ine. Tym ze je to koniec serie od nolana, tak som cakal ze batman bude najviac stary, s chorobnym nutkanim stale bit kriminalnikov, half-insane proste, a cele to bude smutne a skonci to zle. proste, ze he lives long enough to see himself become the villain


ja inac vobec neviem co si mam o tom mysliet, pride mi to, ako keby som to ani nevidel, vobec na to nemam nazor :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightwing je povodny Robin (Dick Grayson) ktory sa neskor osamostatnil.

Ano presne s tymto suhlasim, miesto zbytocnych postav a akoze deja v diere mal byt rozpracovany postupny rozklad Gothamu.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nolan to nespravil zle, len je to take dlhe a je v tom tolko veci, ze sa mi v tom stratila globalna linia a obavam sa, ze o par tyzdnov na to zabudnem. Hlavne su to tri filmy v jednom: darkknightovska prva, omg-ja-sa-vratim stred a ciste hollywoodske finale, kde chybalo uz len strihanie modreho / cerveneho kablika.

Trosku skoda bola tych dobrych napadov: Bane predstavuje prakticky ideologiu anarchie, ale ta sa zo zahadneho dovodu deje takmer cely cas mimo obrazu a o par chvil sa na to zabudne

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Trosku skoda bola tych dobrych napadov: Bane predstavuje prakticky ideologiu anarchie, ale ta sa zo zahadneho dovodu deje takmer cely cas mimo obrazu a o par chvil sa na to zabudne


Cok ed zoberieme, ze bola nosna myslienka filmu tak je vysledny dojem naozaj rozpacity a nevyrazny.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslim ze je jasne ze prave to nosna myslienka filmu nebola... preto to mali bud uplne obist tym ze skratia cas a neriesia to, alebo sa tomu mali viac venovat a ukazat aj nieco viac ako sudcu Cranea a oslobodenie vaznov

aspon teda mne sa to nezdalo ako nosna myslienka filmu... nosna myslienka baneovho planu tiez tak uplne nie... well maaaaybe jeho cast.. ale potom tam nesedi plno veci a fakt by som to riesil nejak ako som napisal vyssie teda

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pochopil som to tak, ze Batman odpocival, vsetko bolo v poriadku a Bane je skaza spolocnosti, pure evil, z coho sa da vytrepat milion dobrych napadov: akuratze scenarista to tou bombou presne cele zadebnil a odfukol do inych dimenzii.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj sak to... bude nech to spravia poriadne alebo radsej nech to vynechaju.. takto to bolo napol ceste nikam.

heh -
Spoiler! :
Obrázok

:D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pardon, Grayson nieje povodny Robin, Grayson bol druhy Robin.

Wolf> Cele sa to tocilo okolo toho, ze dokona Ra's al ghulov plan, znici Gotham. Ra's al ghul sa rovnako snazil odstavit Batmana pretoze "Gotham is beyond saving" co mu Bane este extra pripomenul s tym, ze za cele tie roky [Batman] zlyhal. Nic ine som tam nenasiel, pretoze okrem Blakea nic ine tam nemalo ani zaciatok ani koniec. Este aj sub-pribeh s Batmanovym zlomenim o ktore sa pokusal uz Ra's bolo prevedene ovela horsie.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 40 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun