HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 818 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 51, 52, 53, 54, 55  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MAnga zacala tusim tak ako treti diel, tie prva dva by som bral ako uvodne, som zvedavy na to, ako sa to potm vyvinie.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nejak som dostal dnes chut pozriet si dake anime, tak som rozmyslal ci si pozriem znova GITS alebo Bebop movie ale potom som si nasiel na disku tento film -
http://www.csfd.cz/film/230842-girl-who ... eru-shojo/
rozhodne zaujimavy a pekny film a aj napriek tomu ze ja romanticke filmy moc nemusim toto ma nejak chytilo... a mozno som len mal taku naladu dnes :D
(ale co, koho budem klamat, pokial je to dobre spravene mam romanticke pribehy vcelku rad :ikonka01: )
teraz uz len porozmyslat preco a kedy som to stiahol :lol:

_________________
meh.


Naposledy upravil Wolf dňa Št. 09. Júl 2009, 16:43, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, Toki wo Kakeru Shoujo je veľmi pekný film. Už som ho videl dosť dávno, tak si ho plánujem pozrieť znovu a aj v lepšom rozlíšení :)

Inak, dnes sa vysiela prvá časť Spice and Wolf 2, takže pomaly budem refreshovať torrenty :lol: Teší sa na to ešte niekto?


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vies k tomu spice and wolf daco napisat?
ja viem ze si mozem dake review najst ale tak ak by som sa pripadne rozhodol pozret to chcem sa vyhnut nebezpecenstvu spoilerov

teraz inak skusam najst dakde Steamboya na stiahnutie (steampunk ftw takze sa nebojim ze by sa mi to nepacilo :lol: )
a haruhi ma vraj uz novu seriu tak aj na to sa mrknem mozno..

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spice and Wolf je seriál z prostredia stredovekej európy. Je založený hlavne (pre mňa skoro úplne) na dialógoch dvoch hlavných postáv - obchodníka Lawrenca a vlčej pohanskej bohyne Horo. Rozpráva sa veľa o ekonomike, v neskorších častiach seriálu je aj napätie a akcia, ale nalepšie sú tieto dve geniálne postavy a ich dialógy :lol:

No s Haruhi je to tak, že KyoAni najprv ohlásili novú sériu, z ktorej nakoniec vysvitlo, že mali iba znovu odvysielať staré epizódy, iba širokouhlo a vo vyššom rozlíšení, čím si údajne vyslúžili status god tier trollov. Potom sa ukázalo, že to bude starý seriál s novým materiálom (prvá nová epizóda bola 8 ) a teraz vyšli 3 časti po sebe (dalšia veta je možno trochu spoiler, ale nemal by toľko ublížiť), kde sa opakuje ten istý úsek v čase, akože to spôsobila Haruhi, čo znie zas ako troll :lol: mimochodom, nový opening a ending je hrozný.


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hm.. furry... ale iba tak 10 percentna tak to je este v ramci normy asi :lol: mozno skusim omrknut, mam rad veci postavene na kecani postav, za predpokladu ze su to dobre a zabavne dialogy

haruhi pokial viem tak ma byt 14 novych dielov tam takto nahadzanych... asi si pockam kym to vyjde cele a potom ak sa budem nudit mozno to omrknem, kazdopadne prva seria sa mi vcelku pacila takze skor si to raz pozrem nez nie

_________________
meh.


Naposledy upravil Wolf dňa Št. 09. Júl 2009, 20:59, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, aj ja som najprv rozmýšľal ako furry na môžu byť také dobré reakcie :lol:

Inak, ak by si hľadal ďalší dobrý romantický anime film, tak skús 5 Centimeters per Second. Tiež má krásnu animáciu a niektorí ľudia ho prirovnávajú k Toki wo Kakeru Shojo (neviem prečo). Ale je... depresívnejší a v jaksi pomalšom tempe.


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no mne sa na TokiKake prave ten rychly spad pacil vcelku (a depresivne tiez nemam moc rad, uz takto bol pre mna ten koniec smutny a pritom to nebol nejaky nestastny koniec :lol: )
ale dik za radu

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som prednedavnom dopozeral gurren lagann, ktory sa mi prevelice pacil a to moc mechu nemusim

a co sa tyka tych romantickych anime, tak totalny vrchol je pre mna dvojka kimi ga nozomu eien a koi kaze...

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gurren Lagann som dopozeral tiež minulý týždeň a tiež sa mi veľmi páčil. Roboti vrhajúci po sebe galaxie a negujúci pravdepodobnosť FTW :lol: (ale zas bavil som sa viac pri skorších častiach seriálu)

U mňa v romantických anime vyhráva Clannad After Story, aj keď neskôr tam toho romance už moc nebolo ;_;
KGNE bolo fajn, hustá dráma sa valila bez prestávky od začiatku do konca seriálu.

Inak, Batrflaj, alebo aj hocikto iný, sleduješ Umineko no Naku Koro ni? Keďže Higurashi je jedno z mojich úplne top anime, tak som dosť zvedavý, čo z toho bude. I keď neviem, či sa to atmosférou dokáže vyrovnať chorému Higurashi :lol:


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ee, ja som sa nedonutil ani len dokukat kai, aj ked som to uz mal v plane ale vzdy som sa radsej vrhol na daco ine, ale zato prvy chapter povodneho higurashi je asi jeden z top hororov ake som kedy videl

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Higurashi som začal pozerať tak, že som vôbec nevedel, o čom to bude - a to je asi najlepší spôsob ako to môže človek pozerať. No ja som mal najradšej Shion chapter (teda ten, kde shion išla batshit insane).


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čo hovoríte na nové FMA teraz? od 19. časti jeden FUCK YEAH moment za druhým a každý týždeň nedočkavo čakám na titulky.

A dnes akurát skončilo Spice and Wolf II. Síce nebol cliffhanger ako sa Wolf bál, ale aj tak čakať na 3. sériu... ;_;


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Krysař(1985), Jíři Bárta- asi najlepší a najsilnejší (pre mňa) animovaný film, čo som videl. Krásne drevené bábky a kulisy. Atmosféru skvele dotvára okrem štylizácie hudba Michaela Kocába, Jiřího Stivína, Michala Pavlíčeka. Typický námet, krysař ktorý vyčistí skazené mesto od potkanov,... Charaktery postáv sú síce vykreslené jednoznačne, ale v tomto prípade to vóbec neruší, naopak. Prvykrát som tento film videl pred pár rokmi, a stále si ho rád pozriem (už ani neviem po kolkatý krát).

Keďže niečo ako trailer k tomuto filmu neni, tak dám aspoň prvú časť, pre obraz (kupodivu je to na youtube) http://www.youtube.com/watch?v=UieeA2m_rms


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
asi nie si uplne v spravnej teme

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 818 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 51, 52, 53, 54, 55  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 34 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun