HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Páči sa Vám stránka
Je výborná, úžasná, skutočné skvelá :ikonka18: 33%  33%  [ 1 ]
Áno, celkom sa mi páči :):ikonka17: 0%  0%  [ 0 ]
Nie je to najlepšie, ale ani najhoršie :D 67%  67%  [ 2 ]
Nie, nepáči sa mi :P 0%  0%  [ 0 ]
Škodoradostné konštatovanie: Choď radšej malovať omalovánky :twisted: :twisted: 0%  0%  [ 0 ]
Celkový počet hlasov : 3
Autor Správa

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Eh, Tak sme sa konečne dočkali (ak nie vy, ja istotne áno :D). Slovenská FanSite hry Zaklínač je tu (s novým designom, s obsahom, s fórom). Všetci ste vítaní! :) Stránka nie je len o hre, bude zameraná rovnako i na knihy A. Sapkowského, básnickú tvorbu a poviedky, rovnako ako FanART :) dnešným večerom tam prihodím 3 unikátne wallpapery, ktoré som vyrobil len pre vás :) Tak šup šup prídte sa na to mrknúť....to čo je nižšie napísané stále platí:


Citácia:
Puky fuk, je tu Škriatok Puk. Čo sa stalo? Site http://thewitcher.sk uzrel sveta kuk, tak škriatok robí kolo toho veľký hluk! :) Škriatok Puk, samozrejme podgurážený demižónom trpasličieho moku zlatavého, nám zvestovať prichádza túto novinu. A o čo mu ide? Škriatkovi sa podarilo po dlhej dobe dokončiť web o rpg hre Zaklínač. Niežeby to bolo niečo skvelé (hej, ale šak vždy aj horšie môže byť, ne? :lol: ) ale ten Puk hľadá spolupracovníkov, ktorí by spolu s ním kúzlili všakovaké články o tejto hre, knihách a všetkom so Zaklínačom súvisiacom. No a teraz k nemenej (ne)slávnym ponukám práce (samozrejme charitatívnej) :ikonka17::

Redaktori, prispievatelia etc. - ak máte záujem napísať hocičo o Zaklínačovi, máte jedinečnú možnosť stať sa súčasťou veľkého kolektívu, kde môžete nájsť aj mňa (alebo len iba mňa? :ikonka17: ) Česi majú stránky o Zaklínačovi dve, nenechajme sa preto ako Slovač, národ spločenstva slavného, ktorého sa aj mocný riman-cár naľakal, zahambiť tým že nebudeme mať ani jednu. PresvedČil som vás? skvelé :ikonka18: .....alebo nepresvedčil? :nonono: ....tak poprosím paradajky a kapustu hádzať až po prejave :o)
:twisted:
Kto by mal záujem tak
email: kreion@kaermorhen.com
icq: 449642355

Dúfam že sa ozve aspoň niekto, napríklad ty, alebo ty a aj ty...kľudne sa mi aj vy ozvite, áno, aj tá starenka hentam vzadu, aj vy sa môžete ozvať..ktokoľvek :) Prihlašiek mám dosť... :ikonka18:

_________________
Obrázok


Naposledy upravil Škriatok Puk dňa Pi. 25. Júl 2008, 22:58, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
graficky a volbou palety sa mi stranka paci aj ked je zatial len v pre-alfa verzii
Drzim palce nech sa okolo nej zhromazdi komunita witcherofillov.

:)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dufam, ze sa velmi rychlo naplnia aj ostatne sekcie a neostane len pri uvode :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sak je to vykradnuty morowind a oblivion na bonuswebe

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Heh, vyzera to tak, ale ktora fanstranka o hre ma inu formu?

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kde je ten zázračný princ, ktorý by zobudil bozkom užívateľa Ozzy z čarovného spránku? :D lebo sa zrejme doteraz nezobudil, keď tvrdí čo tvrdí. Neviem čo tam vidíš vykradnuté, skôr mám pocit že si videl len dve fansite a to práve tie, čo si menoval, lebo VŠETKY fansite (je len málo výnimiek) majú takúto "formu". To, že som nič nevykradol (po stránke formy) dokazuje PHPRS---to keby si sa náhodou prescroloval až na spodok stránky tak je tam napísané že stránka funguje na php redakčnom systéme phprs, ktorý je pod GNU licenciou :)

Po stránke grafickej nemôže byť absolútne nič vykradnuté, lebo čarovný Škriatok Puk všetko vykúzlil a prekúzlil v programe ADOBE PHOTOSHOP :D Ale ináč, som vďačný že si ma neobvinil z toho, že učím kone lietať a prasiatka tancovať, lebo bohužiaľ je to pravda :cry:

:ikonka18: :ikonka17:

P.S.: ak si si všimol tak aj hostinec (annun.sk) má presne takú formu redakčného systému, žeby tiež vykrádanie? :D lol :twisted:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
trosku drze od roleplayujuceho pedofila

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Hej, hej, hej, upokojte sa. *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy: lol :D ono vieš, mňa osobne sa dotklo keď si môj web označil že som ho vykradol odnekadiaľ, hlavne keď pozriem koľko si tu popísal príspevkov na fóre ma to ešte viac zabolelo :cry: a pedofil niesom, aj keď istým spôsobom určite áno metaforicky, lebo sa mi páčia 15,16,17, ale to bude zrejme tým že mi je 16 rokov :-D

Alef0: juj, neboj, ja som kľudný až až :)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ty si sám tykáš.. bojím sa ťa :ikonka42:
Ale inak ma to zaujalo celkom :)


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to Elune: ale veď opis deja z tretej osoby sa berie v 6 triede na základke, na tom nie je nič strachuvyvolávajúce :lol: A nechceš sa stať redaktorkou na tom webe? :ikonka17:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ešte raz mi niekto napíše, že som baba, vykastrujem ho :ikonka20: :ikonka42: :ikonka42: :ikonka42:
Nemôžem si nechať zmeniť nick? ( aj keď sa to dá použiť ako dobrá zbraň - ozzy skoro skočil :D - only joke )
Napíš mi cez pm, čo si predstavuješ, že by mal môj zadoček robiť.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
elune: sry :D keď ja som nemal ako vedieť že si chlapec :) No ale k veci, máš záujem o to redaktorstvo? :)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No mohol by som ti pomôcť s pár vecami na stránke - napísať ich. To nie je pre mňa problém :)
Len podrobnosti mi pošli cez pm.
Idem si nastaviť pohlavie v profile... :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Celkom pekna webka..
Ano.. a s Eluneho "postmi" bude urcite aj zabavna :D


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun