HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 302 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran: :ikonka42: Presne. Milujem tie rozhovory pred/po zapase :lol:

A k tym hokejistom. No to bude mozno aj tym, ze inteligentny clovek da radsej prednost vzdelaniu (a sportuje len amatersky) pred vrcholovym sportom bez maturity :roll: Takze tam zostavaju len chlapci, ktori vedia, ze by inak skoncili s vyucnym listom a nemaju v podstate co stratit.
Ale napriklad taky Satan, posobi celkom inteligentne :)


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ono pozor oni zacinaju s treningami v mladom veku, takze tam oni este nemozu vediet ci maju nejake predpoklady na nejake to "vzdelanie". To "nevzdelanie" naberaju az casom, teda tym, ze vsetok cas im zaberie trening. A v tom mladom veku si priznajme o nich rozhoduju najcastejsie rodicia. Takze to, ze inteligentny clovek da prednost vzdelaniu... Mozes byt neviem ako inteligentny (Co je to inteligetny? :shock: :) ) a cely tvoj zivot moze byt na 2 veci . Na druhej taky sportovec nemusi byt na takej vzdelanostnej urovni, ale robi to co ho v zivote najviac bavi, dokaze ho uzivit tak, ze robit nemusia 3 generacie jeho potomkov. To je uz subjektivny uhol pohladu. Ale je pravda, ze vo vseobecnosti prevlada pohlad na sportovcov v tej rovine, ze velmi mudri nie su. 8)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fixir: To hej, ale o tom ci sport bude robit vrcholovo alebo nie sa clovek rozhoduje vacsinou v takom tom "maturitnom veku". A tam uz to za nikoho rodicia nerozhodnu, priority si voli kazdy sam.

A co sa inteligencie tyka, nemyslel som ani tak IQ alebo mnozstvo vedomosti, ale taky ten zdravy "sedliacky" rozum. Pretoze mne sa zda, ze vacsina sportovcov (a hokejisti s futbalistami zvlast) su extremne vypatlani (cest vynimkam).


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Fixir: To hej, ale o tom ci sport bude robit vrcholovo alebo nie sa clovek rozhoduje vacsinou v takom tom "maturitnom veku". A tam uz to za nikoho rodicia nerozhodnu, priority si voli kazdy sam.

A co sa inteligencie tyka, nemyslel som ani tak IQ alebo mnozstvo vedomosti, ale taky ten zdravy "sedliacky" rozum. Pretoze mne sa zda, ze vacsina sportovcov (a hokejisti s futbalistami zvlast) su extremne vypatlani (cest vynimkam).


1. Jasne, ale tak mas na vyber ked si cely ten doterajsi zivot venoval prave tomu sportu a skolu si odsunul na vedlajsiu kolaj respektive sa to tak vyvinulo??? Asi nie. Tam uz potom velmi na vyber nemas.

2. Tak to, ze podaktori su vypatlanci vidis na prvy pohlad :lol: vid. Palffy :lol: :lol: Ale inak najdu sa aj medzi nimi nejaki vysokoskolaci. 8)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Fixir: To hej, ale o tom ci sport bude robit vrcholovo alebo nie sa clovek rozhoduje vacsinou v takom tom "maturitnom veku". A tam uz to za nikoho rodicia nerozhodnu, priority si voli kazdy sam.


lenze neviem ako by sa dotyčný rozhodol pre napr. vysokú školu, ked strednu prešiel štýlom,...*ja som sportovec, mna nechavaju prejst*

taky clovek asi ma smolu asi keby sa chcel rozhodnut pre karieru, ktora potrebuje veľmo hlavu...cest vynimkam...teda..

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fakt ze o vypatlanosti sa da hovorit NAJMä u hokejistov a futbalistov......kedysi (za casu davnyx bohuu) som aj plaval a kamosi co plavali fakt vrxolovo (plutvove plavanie) neboli a ani dnes niesu debilni.......prave naopak......ziadne melirove hlavy a podobne zalezitosti.......ale nasli sa aj taki ale bolo ix dost malo.......

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale pozor,tu si mylite dve veci.Inteligenciu a vzdelanie.
Ked sa rozhodne sporovec venovat sportu,je jasne,ze na skolu mu neostane cas a to plne respektujem...niekto ide na vysku,niekto sa stane dobry futbalistom...
Ale inteligencia...no ta vacsine sportovcov,hlavne tym z kolektivnych sportov vo velkom chyba

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
belial napísal:
Ale pozor,tu si mylite dve veci.Inteligenciu a vzdelanie.
Ked sa rozhodne sporovec venovat sportu,je jasne,ze na skolu mu neostane cas a to plne respektujem...niekto ide na vysku,niekto sa stane dobry futbalistom...
Ale inteligencia...no ta vacsine sportovcov,hlavne tym z kolektivnych sportov vo velkom chyba


samozrejme, ved toto vravime vsetci...Iste necakam od Demitru alebo Palffyho, ze mi naspamat odcituje ustavu alebo ze dokaze pol hodinu rozpravat o fotosynteze...Ale co by som cakal su tri rozumne vety, ked sa ho niekto spyta ako sa citi pred/po zapase...

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Demitra ledva skoncil ZS, takze od neho nieco cakat...

Palffy je aspon vystudovany kuchar :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.04.2005
Príspevky: 74
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A co na tom zalezi, ked tak vyborne hraju hokej? Nebyt ich, pocas majstrovstiev sveta by sa nebavila polovica Slovenska. Lepsie "gumaci" s rychlymi nohami a vybornou technikou ako "kockaci", ktori by na lade ani puk netrafili. Ved by to bola nuda, keby zacali po zapase rozoberat Nietzcheho Genealogiu moralky :D Niekde Pan Boh dal, niekde ubral :)

_________________
[Running] Okay, so what am I doing? [Sees man also running] I'm chasing this guy. [Man shoots] Nope. He's chasing me. / Memento, 2000 /


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som sa nebavil aj ked tam boli...bavil som sa pri lige majstrov....

YOU´LL NEVER WALK ALONE!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja by som bol najradsej keby hokej ani nesiel v telke........radsej budem kukat POLTON (krestanska hitparada - inak riadna pecka) ako hokej....a aj tak podla mna hrame semitny hokej.....to je len shtastie....ked som si porovnal takych swedow a nas tak mi bolo do smiexu.....tieto nase "hviezdy" z NHL hrali uplne o nicom

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A co cakas so zahradnym trpaslikom namiesto trenera?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no co hovoriet na GP indianapolis?
myslim ze bola uzasna

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
no co hovoriet na GP indianapolis?
myslim ze bola uzasna

ma F1ka pretala bavit pred cca rokom, po tom co som videl nachvilu teraz - nemam slov.
Divaci mali riadnu radost  :lol:

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 302 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun