HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 39 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Horus napísal:
M-Bassy napísal:
tak co...mate s tym nejake skusenosti? mne sa predchvilou stalo ze mi vyplo z nicoho nic comp a takisto vypadla aj sestre telka...toto sa mi stalo prvykrat tak som sa zlakol ze moja masina dodychala...strach zosilnel ked sa ani na piaty pokus nepodarilo pocitac zapnut......znechuteny som vytiahol kable z rozvodky.........ked som sa ukludnil, s poslednymi zvyskami nadeje som kable opat zapojil, a svete div sa - ten stroj frci ako po starom...

no tak toto ked som cital som myslel ze pises o mne - predobedom sa to stalo aj mne, no az na ten detail ze som vypol hlavnu siet a komp sa rozbehol hned (ale pred vypnutim hl.siete nenabehol ani na druhy krat). Videl som to na odidenu MB :P


To sa stalo aj mne musite chvylu pockat asi tak 30sekund Dovtedy by sa mali vybit tie dva kondenzatory...

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ak nepocitam problemy s vetrakmi (hmm, ze preco mi vsetky 3D veci mrzli, nemohol som nic hrat...Nuz vetracik na grafike uz akosi nevladal, stacil olej a vsetko fici oukej! :) - zatial)

Tak jedine co sa mi podarilo - resp. kamaratovi sa podarilo na mojom pocitaci :) - je ze sme akosi opacne zapojili elektrinu do disku, resp. suflika na disk, a ked sme potom disk zapojili a pustili pocitac, vyzeral ten suflik ako piecka :) Cez jeho mriezky plapolal ohnicek. A disk odisiel do kremikoveho nebicka :)

No a este mam problemy s i-net pripojenim... (tak mi napada, niekto z blavy? Nemate nahodou roburnet???)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
Tak jedine co sa mi podarilo - resp. kamaratovi sa podarilo na mojom pocitaci :) - je ze sme akosi opacne zapojili elektrinu do disku, resp. suflika na disk, a ked sme potom disk zapojili a pustili pocitac, vyzeral ten suflik ako piecka :) Cez jeho mriezky plapolal ohnicek. A disk odisiel do kremikoveho nebicka :)

...tak toto vidiet nazivo...LOL...


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Mne uz asi pol roka v kompe nieco tak divne vrci, ale nechce sa mi koli tomu do servisu, tak len cakam, ze kedy nieco odide, aby som zistili v com bola chyba :roll: :P

Ako aj Mick pisal aj Zrudi to bude vetračík, mne to tiež sem tam zavrčí, vtedy vyberem grafiku kefkou očistím ventilátor odpojím naolejujem a zas dám do kopy. Asi tak raz tristvrte roka musim preolejovat. Kto maže ten jede :lol: 8) :wink:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod: ze to bude vetracik, na to som prisiel, len akosi neviem ktory :roll: :P Mam podozrenie, ze to bude ten hlavny a k tomu sa akosi nemozem dostat :?


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Finrod: ze to bude vetracik, na to som prisiel, len akosi neviem ktory :roll: :P Mam podozrenie, ze to bude ten hlavny a k tomu sa akosi nemozem dostat :?

Normalne zapni komp otvor bednu a prstom skus vetraciky (neboj neodtne ti to prsty, aspon mne moje umelohmotne vrtule neodtli, zatial :twisted:) a ked tak zastavis nejaky a prestane to vrcat bude to ten. Pekne blba metoda ale funguje. A ten na procesore nenechaval by som dlho zastaveny pokial mas od AMD. :lol: :wink:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
*Nightfall nemoze odpovedat, lebo uz nema prsty* :lol:


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm..mam takyto problem. Mal som na kompe nainstalovane sucasne WIN98 a WIN XP. Teraz som dal 98cky prec, ale stale mi na zaciatku dava na vyber, ktory system chcem pouzit? Neviete niekto ako sa toho zbavim?


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Ehm..mam takyto problem. Mal som na kompe nainstalovane sucasne WIN98 a WIN XP. Teraz som dal 98cky prec, ale stale mi na zaciatku dava na vyber, ktory system chcem pouzit? Neviete niekto ako sa toho zbavim?


format c: :)
_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...

Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Ehm..mam takyto problem. Mal som na kompe nainstalovane sucasne WIN98 a WIN XP. Teraz som dal 98cky prec, ale stale mi na zaciatku dava na vyber, ktory system chcem pouzit? Neviete niekto ako sa toho zbavim?

to mas v pohode, mne so starsou verziou XPciek nabehlo na vyber:
win 98 SE (normlane nahodene na jednom HDD)
win 2000 (normalne nahodene na druhom HDD)
win XP (normalne instalnute na tretom HDD)
win XP (nenormalne nahodene zaroven s instalaciou XP ciek na tretom HDD 1.verzia)
win XP (nenormalne nahodene zaroven s instalaciou XP ciek na tretom HDD 2.verzia)
win XP (nenormalne nahodene zaroven s instalaciou XP ciek na tretom HDD 3.verzia)
takze jedna instalacia XPciek, jedna chyba (presne neviem aka) a mam styri XPcka na kompe (ale zabrali dokopy len cca 2.8Gb)

Mrkvosoft rulezz!!  :lol:

riesil som to format c: (ako radi ZRuda), s tym ze som presiel na novsiu verziu XPciek a starsie OSka windows nenahodil (format setkych troch system diskov)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 147
Body: 5
Bydlisko: LM
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne sa raz podarilo odpalit cast miesta na hdd  :roll:  a to uz ani neviem ako...

_________________
Gänsehaut statt Gänsemarsch


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm... zatial som dosiahol akurat tak roztavenu CD-romku... holt ked to ti inteligenti robia vsetko umelohmotne... :lol:
_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne raz buchlo v cd romke cd s diablom ale naozaj buchlo crepiny cd boli v celom kompe a dvierka suflika to napalili do skrine

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
mne raz buchlo v cd romke cd s diablom ale naozaj buchlo crepiny cd boli v celom kompe a dvierka suflika to napalili do skrine


Mne takto odp


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
napalene?

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 39 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun