HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kde bolo, tam bolo, i stalo sa, ze v som v skrini nasiel pred casom Dona Quijota, roman tot klasicky citankovy, roman tot vraj prvy moderny (kamarati Umberta Eca by hadam povedali, ze zaroven postmoderny) atd atd. A tuhla na strane c. 34 (slovom tridsatstyri), strane tot druhej kapitoly jedna pekny ,,hlod" som nasiel (a potom si spomenul, ze som ho uz pouzil v inej teme, ale nie o tom som chcel)

Miguel de Cervantes napísal:
Často sa škriepil s miestnym farárom [...], kto bol lepším rytierom, či Palmerín anglický alebo Amádis Galský. [...] Hovorieval, že Cid Ruy Díaz síce bol veľmi dobrý rytier, no že sa ani zďaleka nevyrovná rytierovi Ohnivého meča, ktorý jediným seknutím rozťal napoly dvoch divých a obludných obrov. A Bernardo del Carpio sa mu ešte väčšmi páčil, lebo v Roncesvalles zmárnil začarovaného Rolanda podobným spôsobom ako Herkules, keď v náručí zadusil Antea.


Co je zhruba to iste, ako ked sa ForgottenRealmisti hadaju, ci je Elminster lepsi ako Drizzt a pod, pripadne ked sa Vampiristi hadaju, odkial pochadzala druha generacia :-) Dosledkom toho su udivene pohlady okoloiducich, okolosediacich a okolofotiacich ludi.
Otazka c. 1 je, ako sa s tym vyrovnavate, vy rozhovornici roztodivnych virtualnych postav?

S tym suvisi otazka c. 2: iste ste mnohokrat hrali karty, RPG a ine zverstva v blizkom okoli nezainteresovanych/anonymnych ludi, ktori v zivote takuoto daco nevideli. A iste ste si v kritickych situaciach vysluzili opat ich udivene pohlady, menej udivene tukanie na celo, asociovanie k detom Satana, ci inej sekty (zdravim Mikhael und Galthea), ci ba priam rovno listok k psyhiater. (zaujimavy bol zdeseny pohlad istej holky na intraku, ktora si prisla do kuchynky na intraku, kde sme vtedy hravali D&D, varit akesi jedlo a prave vtedy sme rozoberali, co vsetko sa nachadza v jaskynnom gulasi Velkeho ogra).

Stretli ste sa s niecom takym? Ako ste sa s tym vyrovnali? Tvarili ste sa nezainteresovane? Alebo ste sa pustili do evanjelizacie a vysvetlovania, ze nie ste taki sialeni, ako vyzerate? Alebo ste nahodili vyraz svista po skonzumovani modreho klobucika (neviem sice ako vyzera taky vyraz, ale znie to dobre)?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja sa s tym stretavam pravidelne.
vacsinou "zizacov" ignorujem.
obcas zacneme s blbymi poznamkami na ich ucet  :twisted:


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pah! Muklov treba ignorovať. ale keď sú to fešné mukelky alebo keď prejavia záujem, treba pristúpiť k okamžitej agitačnej činnosti súdruhov komisárov :) .
Ja sa s tým stretávam posledne keď sbratom sa vraciame z Warpu (herne Warhammer 40.000) a v poloplnom buse pol hodinu (cesta do DNV) rozoberáme bitky. alebo checkujem panákov či kódex (pravidlá).
:roll: a pár mukeliek už som sa snažil pretiahnuť ( :lol: ) svojou sexi zvodnou agitáciou na fantazy a RPG. a svete div sa, niekedy sa mi to aj podarilo 8)  :zrudi:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ja som hraval magice v jednej krcme v bb so spoluziakom,tak barman sa chodieval na nas pozerat a smiat sa a celkovo ked debatim s niekym o adad a pocuva to niekto,kto nevie o co ide,pozera sa na nas ako na debilov  :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 54
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A nebol to náhodou Tartaros Belial??? Ten by mal aj atmosféru :)... My hráme dračáka raz za sto rokov a to sme potom kvalitní a komickí amatéri. Hráme poväčšinou iba na stanovačke a to sa pamätám, že strýko jedného člena party nám vždy opovržlivo hovoril, keď šiel okolo: "Tak čo zase zabíjate tých Krolov, frollov a trollov?" My sme na neho obvykle pozerali so strašným rehotom, hlavne preto, že jedného krolla máme v parte :wink: ...  Po mne pozerá ako po debilovi často aj samotný PJ- keď som mu povedal, že chcem byť barbarka alchymistka, myslel si, že si robím srandu :).


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Donar Tyr-nie,sice aj tam raz za cas zabehnem,ale hravali sme v Harleji

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tento typ reakcii poznam velmi dobre...A preto to v zasade riesim tak, ze sa o takychto veciach bavim s ludmi podobne nakazenymi naklonnostou k fantasy...
A ked uz tam su aj bezverci, tak ich vacsinou ignorujem,alebo odidem.

Ale musim sa priznat, ze niektori ludia ma uz aj celkom prijemne prekvapili, co sa tolerancie k tomuto druhu postihnutia tyka...Takze to snad nebude az take beznadejne  :)

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.....minule ked sme hrali dnd prisla k nam susedka a sa spytala ze co to tam robime. tak som jej povedal ze mame ciernu omsu....mali ste vydiet ten vylakany vyraz v jej tvari...buhehe :twisted:


Hore
 Profil ICQ  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som raz išla na jednu akciu v kostýme, keď som nastúpila do električky, všetky hlavy sa obrátili mojím smerom a hneď sa zase otočili a potomcelú cestu predstierali, že sa na mňa nepozerajú.
:lol:
a ja som sa iba pre seba usmievala.mala som čo robiť, aby som nedostala záchvat smiechu. :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
esk - to iste sa stalo aj mne! tusim v ten isty den!  :lol:  ale mne sa to stava pravidelne  :P

aha a minule sme s dedkom (!) v elektricke nahlas riesili, kde ma byt v meci tazisko... (a pravdu sme mali obaja  :P )


Hore
 Profil ICQ  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hééj, to bolo vtedy keď som išla temnto rok prvýkrát išla na kolibu.

haluz bola tiež ako som raz mame povedala na rodinnej oslave, že budem trpaslíčka (ale nepovedala som, že na Poslednom spojenectve).moji príbuzní si musia o mne myslieť zaujímavé veci.. :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano aj o mne si otec mysli vselico
"ociiii ja tu cez vikend nebudem lebo idem do Garramoru hladat suter vecneho zivota"
(pre nezainteresovanych - s eskarinou tocime o larpoch, larpoch a larpoch  :P )


Hore
 Profil ICQ  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a bojovke a kolibe :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:P fakt?
mne stačilo, ked sme v krčme hrali Vampire a nahlas poriadne rozprávali, čo robíme.
alebo ked som s brchom v buse riešil útoky terminátorov na obliterátorov, powefisting na eldarov a podobne :lol: Warhammer 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som bol s kamosom na bad boys chalenge s tym ze sme mali mat zabezpeceni odvoz a nebereme si ruksaky
lenze odvoz nemohol tak sa nad nami zlutovali a hodili nas autom do stredu petrzalky

takze sme sa pechoriliz petrzky do vajnor pekne poctivo namalovany uplne na zeleno, v maskacoch z vestami kalachom p90 kamuflaznou sietou a  prilbou a tonou dalsej vybavy

takze ak si myslite ze na vas divne pozerali skuste si to

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun