HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 156 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Co si myslite o snoch?
Predvidaju buducnost 0%  0%  [ 0 ]
Su len odrazom nasej mysle,nepredpovedaju nic 48%  48%  [ 20 ]
Oboje je pravda,casto predvidaju,aj ukazuju,co nas trapi ci zamestnava 52%  52%  [ 22 ]
Celkový počet hlasov : 42
Autor Správa

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Nage: no he jmas pravdu... Aj tie najzaujimavejsie sny co ma interesovali cely den som si na druhy den uz voebc nepamatal... ale azs neviem preco si ich zapisovat... ved predsa len su to len sny :)

Sú to len sny... Ale tie sny zanechajú nejaký pocit. A ak je ten pocit celkom fajn, tak prečo si ho nezapísať, aby si si to neskôr prečítal a vybavil si, aký sranda sen si mal? Napríklad.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmm z vlastnych skusenosti viem, ze ked si sen hned po zobudeni zapises, celkom presne si ho zapamatas a nepotrebujes si to (vacsinou) ani citat

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gurthnar napísal:
hmm z vlastnych skusenosti viem, ze ked si sen hned po zobudeni zapises, celkom presne si ho zapamatas a nepotrebujes si to (vacsinou) ani citat

zaujímavé je, že ak sa po zobudení pozrieš z okna, sen si zaručene nezaametáš... (maximálne fragmenty), zaujímavý fakt...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Gurthnar napísal:
hmm z vlastnych skusenosti viem, ze ked si sen hned po zobudeni zapises, celkom presne si ho zapamatas a nepotrebujes si to (vacsinou) ani citat

zaujímavé je, že ak sa po zobudení pozrieš z okna, sen si zaručene nezaametáš... (maximálne fragmenty), zaujímavý fakt...

A ak sa zobudíš na zvonenie budíka alebo iný šialený rámus, nebudeš si mať čo zapisovať.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
VINCENT napísal:
Gurthnar napísal:
hmm z vlastnych skusenosti viem, ze ked si sen hned po zobudeni zapises, celkom presne si ho zapamatas a nepotrebujes si to (vacsinou) ani citat

zaujímavé je, že ak sa po zobudení pozrieš z okna, sen si zaručene nezaametáš... (maximálne fragmenty), zaujímavý fakt...

A ak sa zobudíš na zvonenie budíka alebo iný šialený rámus, nebudeš si mať čo zapisovať.

no, vskutku, lebo zvonenie budíka je pre čerstvo zobudeného silnejší podnet, ako zapametávanie si sna

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 08.11.2006
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Dotovce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Sú to len sny... Ale tie sny zanechajú nejaký pocit. A ak je ten pocit celkom fajn, tak prečo si ho nezapísať, aby si si to neskôr prečítal a vybavil si, aký sranda sen si mal? Napríklad.

Ja mam dennicek do ktroeho si zapisujem kazdy sen.. a napriklad vcera som snival o vysportovanom cyklistovi ktory ma potencional stat sa zmrzlinarom (proste ze by utiahol na bicykli aj familyfrost) a hned som si ho zapisal.. a proste uz teraz sa tesim jak si budem o rok citat o com som snival 7.11.2006 ><

_________________
Obrázok
Obrázok
At all u cant be as DARK as HIM / RASMUS is ><


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 156 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun