HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 61 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. Vsetci zucastneni budu mat rovnaku sancu ziskat vyhru
2. Vyhnes sa zlozitemu vysvetlovaniu preco si vybral tento clanok a nie tamten
3. Nestane sa, ze by cenu ziskaval jeden nadpriemerny autor pravidelne kazdy mesiac

ale samozrejme su tu aj vyhody pridelovania vyhry..ja len ze ci boli obe moznosti dokladne zvazene  :)


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
3. Nestane sa, ze by cenu ziskaval jeden nadpriemerny autor pravidelne kazdy mesiac

Ale veď o to v súťaži ide. Zlepšiť kvalitu článkov v Hostinci. Keď vyhrá viac krát za sebou, znamená to, že je asi fakt dobrý. A ostatní sa majú riadne snažiť.  :) Inak majú smolu. Veď aj v poviedkovej súťaži vyhrá ten najlepší, nie? A keď to ostatným nejde, tak čo? Tak smola, majú sa viac snažiť, nie?

Ale na druhej strane by možno bolo dobré dať pravidlo, že dvakrát po sebe nemôže vyhrať tá istá osoba. Ehm, šibe mi z práva. Proste nech je to tak, ako keď osoba nemôže byť dvakrát po sebe zvolená do funkcie. Viete predsa čo myslím. :)

A mimochodom: Alef, to by si potreboval aj prachy pre Annuna, aby robil update viac ako raz mesačne. :mrgreen: Haha.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Ale na druhej strane by možno bolo dobré dať pravidlo, že dvakrát po sebe nemôže vyhrať tá istá osoba. Ehm, šibe mi z práva. Proste nech je to tak, ako keď osoba nemôže byť dvakrát po sebe zvolená do funkcie. Viete predsa čo myslím. :)

Jasneee mysliš levy, že.
Inak aky clanok musim napisat, aby som sa dostal do Komisie a nevyhral cenu utechy vox  po papuli.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Do sutaze postupuje kazdy zverejneny clanok v nasledovnych oblastiach:
* RPG sekcia
* recenzie knizne, filmove a hudobne suvisiace s oblastou fantasy, sci-fi, a horror
* iny inteligentny clanok suvisiaci s uvedenymi troma oblastami (napr. historicke clanky)


Ja dodávam, že ten článok musí byť KVALITNÝ a na istej, pomerne vysokej, úrovni. Čiže dobrý alebo ako to vysvetliť.

P.S.: Daj už pokoj s tými levmi, lebo ťa uhryznem!  :twisted:

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:

Ja dodávam, že ten článok musí byť KVALITNÝ a na istej, pomerne vysokej, úrovni. Čiže dobrý alebo ako to vysvetliť.


to chces akoze selektovat co zaradit a co nie ... ???  :shock: , nie je toto subjektivny nazor :? ???, podla mna by malo byt do sutaze zaradene vsetko, a potom by mala KOMISIA(ak predpokladame ze ju tvoria dvaja a viac), ci hostincky lud vybrat co sa mu paci ...

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meatatron napísal:
to chces akoze selektovat co zaradit a co nie ... ???  :shock: , nie je toto subjektivny nazor :? ???, podla mna by malo byt do sutaze zaradene vsetko, a potom by mala KOMISIA(ak predpokladame ze ju tvoria dvaja a viac), ci hostincky lud vybrat co sa mu paci ...

On sa pýtal ako vyhrať.  :lol: Takže keď vyhráva najlepší článok, musí spĺňať podmienky uvedené vyššie. Veď sa neboj, zaradené do súťaže budú všetky.  :D Čo sa všetci trasiete, há? :ikonka55:

Inak som zvedavá, kto bude v Komisii. Ale predpokladám, že Rada Starších.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
njn, ja nic, ja som bol len zaskoceny ...  :)
nage napísal:
Inak som zvedavá, kto bude v Komisii. Ale predpokladám, že Rada Starších.
hmm, .. a asi aj sponzor :P , ci on sa pocita do rady strasich ... ???

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aby som ujasnil veci:

- do súťaže bude zaradený každý článok zverejnený v daný mesiac na stránkach hostinca (pričom články prechádzajú celekciou, teda ak mi niečo pošlete, neznamená to, že to bude automaticky zverejnené)

- do súťaže nebudú zaradené poviedky a básne

- víťazný článok bude vyberať Komisia zatiaľ zložená z Alefa0 a zo mňa. Zároveň bude vždy vytvorené na fórach aj hlasovanie o najlepší článok, na ktorého výsledky bude Komisia značne prihliadať, no nebudú pre ňu záväzné

Toť vsjo.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ad: zrebovanie
Predtym tato moznost nebola zvazovana, vdaka za pripomienku. Hodim slovko, dve s O Velkym. Ale sukromne zastavam nazor, ze potom mozu vznikat jednak ohovarania typu ,,preco Hotentot dostal cenu, ked jeho clanok je trikrat horsi ako Mantakov, navyse, aj v diskusii sa Lud hostincovsky na tom zhodol". Plus tiez nezabranis pripadnemu dvojvitazstvu  po sebe (nahoda je blbec).

Ad: opakovane vyhry
To je tiez dobry podnet do diskusie. Nagein napad je celkom dobry, mozno by som ho obmedzil na to, ze dvakrat po sebe ano, ale trikrat uz nie. Resp. po dvojitom vitazstve nejaka pauza. Ale, skor by som to bral volnejsie: proste, ked je niekto genius, tak nech si to zasluzi.

Ad: typy a kvalita clankov
Druhy, typy, odrody, rise, podrise, oddelenia, kmene atd su volne uvedene tam hore. Je na vas, a na pripadnej dalsej konzultacii, ako sa k tomu postavite (ked mate nahodou napad a nie ste si isti, skonzultujte cez ICQ).
A mozno by som upozornil: tym, ze prisli sponzorske peniaze, sa celkovy pristup k zverejnovaniu clankov nemeni. To neznamena, ze teraz Annun zostupil do vysav a bude  polovicu clankov zahadzovat s tym, ze to je hovadina jak Vinco bez brady.

Co sa tyka kvality clankov: clankov na Annunovi je pomerne dost a inteligentny pisatel a citatel asi vidi, ako to tam s nimi vyzera. Clanok je vasa vizitka a ak prejde Annunovou zakladnou kontrolou (ktora nebude rozna od tej, aka sa diala do teraz), tak ma volnu cestu k dalsiemu hodnoteniu Komisiou a narodom a teda aj k potencialnej vyhre.

Inak povedane, zhruba plati to, co ma na mysli Metatron: do sutaze postupuje vsetko, co sa zverejni na hlavnej stranke (a na hlavnej stranke sa zvyklo a zvykne zverejnovat temer vsetko, co ma hlavu a patu, a ma opravitelny pocet gramatickych chyb). Potom Komisia (a pripadne Lud) rozhodne.

A v Komisii je zatial Annun a ja, a tvorime Radu čo straší.

Ad: lev
Potom Annun vyskoci z lodicky na ladovu kryhu a uvidi leva. Bude s nim bojovat a zabije ho a potom nechame tiect krv Psssssssssssssssssssssssss v spomalenom zabere.

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Pi. 06. Jan 2006, 13:32, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:

A v Komisii je zatial Annun a ja, a tvorime Radu čo Straší.

myslim ze si teraz riadne schladin Nage :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ad: zrebovanie
Predtym tato moznost nebola zvazovana, vdaka za pripomienku. Hodim slovko, dve s O Velkym. Ale sukromne zastavam nazor, ze potom mozu vznikat jednak ohovarania typu ,,preco Hotentot dostal cenu, ked jeho clanok je trikrat horsi ako Mantakov, navyse, aj v diskusii sa Lud hostincovsky na tom zhodol". Plus tiez nezabranis pripadnemu dvojvitazstvu  po sebe (nahoda je blbec).

Mne sa žrebovanie nepáči, bol by som radšej, keby sa oceňovala kvalita článkov. Ale posledné slovo má v tomto Alef.
alef0 napísal:
Ad: opakovane vyhry
To je tiez dobry podnet do diskusie. Nagein napad je celkom dobry, mozno by som ho obmedzil na to, ze dvakrat po sebe ano, ale trikrat uz nie. Resp. po dvojitom vitazstve nejaka pauza. Ale, skor by som to bral volnejsie: proste, ked je niekto genius, tak nech si to zasluzi.

Ja by som možno bral to, že trikrát po sebe nie. Je to myslím celkom pekný kompromis.
alef0 napísal:
A mozno by som upozornil: tym, ze prisli sponzorske peniaze, sa celkovy pristup k zverejnovaniu clankov nemeni. To neznamena, ze teraz Annun zostupil do vysav a bude  polovicu clankov zahadzovat s tym, ze to je hovadina jak Vinco bez brady.

Co sa tyka kvality clankov: clankov na Annunovi je pomerne dost a inteligentny pisatel a citatel asi vidi, ako to tam s nimi vyzera. Clanok je vasa vizitka a ak prejde Annunovou zakladnou kontrolou (ktora nebude rozna od tej, aka sa diala do teraz), tak ma volnu cestu k dalsiemu hodnoteniu Komisiou a narodom a teda aj k potencialnej vyhre.

Toto môžem len potvrdiť. Laťka pre zverejňované články sa nezvíši, stále to musí prejsť cezomňa.
alef0 napísal:
Ad: lev
Potom Annun vyskoci z lodicky na ladovu kryhu a uvidi leva. Bude s nim bojovat a zabije ho a potom nechame tiect krv Psssssssssssssssssssssssss v spomalenom zabere.

A kedy zachránim krásnu a spanilú Alefu z veže?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
alef0 napísal:
A v Komisii je zatial Annun a ja, a tvorime Radu čo Straší.
myslim ze si teraz riadne schladin Nage :lol:

Blbosť.  8) ja články PÍŠEM, takže ja NECHCEM byť v Rade, čo jej Straší vo Veži.  :twisted:

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cize zda sa, ze zrebovanie pre tuto fazu zavrhneme.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inak myslim ze je to vyborny napad lebo to donuti pana hostinskeho robit viac updateov stranky jak raz do mesiaca :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
inak myslim ze je to vyborny napad lebo to donuti pana hostinskeho robit viac updateov stranky jak raz do mesiaca :lol:

Pochybujem.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 61 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun