HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 230 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia

Kto podla vas vladne svetu???
a)svetu vladne amerika 11%  11%  [ 4 ]
b) svet je samostatny ale USA sa ho snazi ovladnut, planete je to jedno 36%  36%  [ 13 ]
c)USA vladne ale svet sa buri 6%  6%  [ 2 ]
d)USA chce vladnut ale svet sa buri 22%  22%  [ 8 ]
e)svetu nevladne nikto a nikto ho nechce ovladnut 25%  25%  [ 9 ]
Celkový počet hlasov : 36
Autor Správa

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
a ano, ako si napísal, MALI po teroristoch vyhlásiť pátranie...

no jasne. USA po 11.9.01 mali proste vyhlasit nieco ako policajne patranie po tych teroristoch a proste poziadat vsetky krajiny, cize aj Saddama v Iraku a Usamu v Afganistane, aby im pomohli v hladani tych teroristov. Ja osobne som presvedceny, ze Saddam a Usama by im tych teroristov ochotne hned pomohli najst.
ze to tych americanov hned nenapadlo, ech.

Warrior napísal:
a nie ísť a zbombardovať DVE krajiny, OBSADIŤ (hahaha... nepodarilo sa) dve krajiny a zasiať nenávisť voči CELÉMU západu...

Zapad nenavideli uz davno.

Warrior napísal:
teroristi je iba trošku iný názov pre národno-oslobodzovaciu armádu (aspoň v afagnistane a iraku určite)... spomeň si ako krásne sa odboj a partizáni správali vo WW2... SNP a podobne... vyhadzovanie vlakov do luftu, vraždenie kolaborantov, sabotáže lietadiel ešte na výrobných linkách...

je zvlastne ak niekto ma "nalepku" NARODNO-oslobodzujuci partizan, a pritom jeho praca spociva v odpalovani sa v co najvacsom dave, kde zabija svojich vlastnych ludi. a to len preto aby zabil jedneho ci dvoch americkych vojakov. naozaj, zaujimavy sposob ako oslobodit narod. mame sa este co to od arabov ucit. pravda.

PS: staroveke vzdelanie sa nedochovalo iba v arabskom svete ale aj v Irsku a inych mensich okrajovych statoch, odkial sme cerpali. Nevdacime za renesanciu iba arabom.
a ja osobne nemam chut cakat kedy nas podrzia arabi, pretoze momentalne to co mi chceme uchovat do buducna oni usilovne rucaju. lietadlami, bombami, v metre, v budovach a podobne.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Erkenbrand napísal:
no jasne. USA po 11.9.01 mali proste vyhlasit nieco ako policajne patranie po tych teroristoch a proste poziadat vsetky krajiny...

Zapad nenavideli uz davno.

je zvlastne ak niekto ma "nalepku" NARODNO-oslobodzujuci partizan, a pritom jeho praca spociva v odpalovani sa...

PS: staroveke vzdelanie sa nedochovalo iba v arabskom svete ale aj v Irsku a inych mensich okrajovych statoch, odkial sme cerpali...


pokial viem, sadám neukrýval teroristov... a šli tam kôli zbraniam hromadného ničenia (ach kde sú...)
keby tak dobre neboli vycvičili AlKaidú v 80tych rokoch, nemuseli by teraz plakať...
Ja som zasa presvedčený, že keď slovák pokúše brita, briti by nám mali vyhlásiť vojnu predsa nie? alebo čo je to za nápad kôli pár extrémistom zničiť dve krajiny :roll: ?
USA pokial viem majú celkom efektívne tajné služby a útočné týmy, ktoré dokážu operovať aj na nepriateľskom území a šlohnúť odtial nepohodlné osoby (Noriega v Paname ehm ehm... ) aj keď mi je jasné, že nie vždy sa to podarí.... Irán a  piesok vs vrtuľníky back in 80´s či kedy... Mohli čeknúť aj Mossad, oni tiež čo to vedia (Eichman)

to je dobrý dôvod prečo v nich tú nenávisť podporovať.. keď ta bolí brucho, lekár ťa do neho kopne, alebo dá lieky?

volí také zbrane, na aké má prostriedky...
Napríklad VietCong tiež nebol civilisti friendly... a vyhrali... ale aby sme šli k niekomu pre teba simpatickému, čo robil Francúzky odboj? tiež len nemeckých vojakov odstreloval?  :D

Fíííha v tom Írsku žil aj Aviscena a mnohí iní... samozrejme sa tam zachovali prepisy gréckych filozofov... ale ale... a aj cameru obscuru (tmavú komoru) vymysleli írski mnísi...
v čase kedy sa po írsku preháňali obri, Cuchulain a Vikingovia, Arabské kalifáty prekvitali vedomosťami a kultúrov...
hm.. aj my sme rúcali. V Jeruzaléme, Konštantýnopole a v mnohých iných mestách...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior:
Citácia:
pokial viem, sadám neukrýval teroristov...

nie, "iba" ich podporoval.
Citácia:
keby tak dobre neboli vycvičili AlKaidú v 80tych rokoch, nemuseli by teraz plakať...

to ze ja niekoho vycvicim, a v momente ked ho uz nepotrebujem sa obrati proti mne, nie je moja chyba.
Citácia:
Ja som zasa presvedčený, že keď slovák pokúše brita, briti by nám mali vyhlásiť vojnu predsa nie?

no mne sa nezda ze tych 3000 mrtvych ludi v NY bolo iba pokusanych...
Citácia:
to je dobrý dôvod prečo v nich tú nenávisť podporovať.. keď ta bolí brucho, lekár ťa do neho kopne, alebo dá lieky?

no hej, amici kvoli tomu aby si nepohnevali arabou, ktori im zabili 3000 ludi, nemali ich este viac drazdit. mali zostat doma a cakat na dalsi 11. september.
Citácia:
Napríklad VietCong tiež nebol civilisti friendly... a vyhrali... ale aby sme šli k niekomu pre teba simpatickému, čo robil Francúzky odboj? tiež len nemeckých vojakov odstreloval?  Štastný

Vietcong hehe.. komunisticky odboj by som nepovazoval za oslobodzovaci odboj.
Partizani vseobecne boli prasata a robili bordel, ale myslim, ze urcite nemali pravidlo "20 mrtvych nasich (z civilov) a 1 mrtvy nemec = dobry pomer". nerobili co najviac atentatov aby ludia nesli k volbam a neodpalovali posvatne miesta aby znepriatelili jednotlive nabozenske komunity.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Erkenbrand napísal:
nie, "iba" ich podporoval.

dôkazy o tom istoiste existujú... nehovoriac o tom, že keď ROVNAKÝCH teroristov podporovali USA, bolo to košér...

Erkenbrand napísal:
to ze ja niekoho vycvicim, a v momente ked ho uz nepotrebujem sa obrati proti mne, nie je moja chyba.

a koho? Starej Blažkovej? Učiteľ je zodpovedný za svojho žiaka, rodič za syna...

Erkenbrand napísal:
no mne sa nezda ze tych 3000 mrtvych ludi v NY bolo iba pokusanych...

detailista... kde je hranica medzi nutnosťou vyhlásiť vojnu a iba mávnutím rukou? u jedného mrtvého? dvoch?? desiatich? sto? tisíc?

Erkenbrand napísal:
no hej, amici kvoli tomu aby si nepohnevali arabou, ktori im zabili 3000 ludi, nemali ich este viac drazdit. mali zostat doma a cakat na dalsi 11. september.

v prvom rade 11.9. vôbec nemusel byť... a ako som načrtol v mojom príspevku, USA má silové zložky SCHOPNÉ odchytiť tieto osoby na cudzom území... Keď so ZSSR vedeli bojovať potichu, nemôžu aj s teroristami?

Erkenbrand napísal:
Vietcong hehe.. komunisticky odboj by som nepovazoval za oslobodzovaci odboj.
Partizani vseobecne boli prasata a robili bordel, ale myslim, ze urcite nemali pravidlo "20 mrtvych nasich (z civilov) a 1 mrtvy nemec = dobry pomer". nerobili co najviac atentatov aby ludia nesli k volbam a neodpalovali posvatne miesta aby znepriatelili jednotlive nabozenske komunity.

no to či je komunistický odboj oslobodzovací alebo nie je už tvoja osobná vec... pokial viem na samotnom SNP sa komunisti podielali... ale tak... vec názoru a politickej orientácie...
určite že pre frantíka a iného odbojára hento nebol košér pomer... ale zabúdaš na to, že to bola trošku iná doba (aj ked to je vlastne jedno) a hlavne HLAVNE iná kultúra/mentalita/situácia...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Erkenbrand napísal:
nie, "iba" ich podporoval.

dôkazy o tom istoiste existujú... nehovoriac o tom, že keď ROVNAKÝCH teroristov podporovali USA, bolo to košér...

Erkenbrand napísal:
to ze ja niekoho vycvicim, a v momente ked ho uz nepotrebujem sa obrati proti mne, nie je moja chyba.

a koho? Starej Blažkovej? Učiteľ je zodpovedný za svojho žiaka, rodič za syna...

Erkenbrand napísal:
no mne sa nezda ze tych 3000 mrtvych ludi v NY bolo iba pokusanych...

detailista... kde je hranica medzi nutnosťou vyhlásiť vojnu a iba mávnutím rukou? u jedného mrtvého? dvoch?? desiatich? sto? tisíc?

Erkenbrand napísal:
no hej, amici kvoli tomu aby si nepohnevali arabou, ktori im zabili 3000 ludi, nemali ich este viac drazdit. mali zostat doma a cakat na dalsi 11. september.

v prvom rade 11.9. vôbec nemusel byť... a ako som načrtol v mojom príspevku, USA má silové zložky SCHOPNÉ odchytiť tieto osoby na cudzom území... Keď so ZSSR vedeli bojovať potichu, nemôžu aj s teroristami?

Erkenbrand napísal:
Vietcong hehe.. komunisticky odboj by som nepovazoval za oslobodzovaci odboj.
Partizani vseobecne boli prasata a robili bordel, ale myslim, ze urcite nemali pravidlo "20 mrtvych nasich (z civilov) a 1 mrtvy nemec = dobry pomer". nerobili co najviac atentatov aby ludia nesli k volbam a neodpalovali posvatne miesta aby znepriatelili jednotlive nabozenske komunity.

no to či je komunistický odboj oslobodzovací alebo nie je už tvoja osobná vec... pokial viem na samotnom SNP sa komunisti podielali... ale tak... vec názoru a politickej orientácie...
určite že pre frantíka a iného odbojára hento nebol košér pomer... ale zabúdaš na to, že to bola trošku iná doba (aj ked to je vlastne jedno) a hlavne HLAVNE iná kultúra/mentalita/situácia...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zrudy:
Citácia:
a koho? Starej Blažkovej? Učiteľ je zodpovedný za svojho žiaka, rodič za syna...

skusim to inak :) prikladom. Mam stado oviec (USA zaujmy (nie, nie obcania USA :) )) a chcem ho chranit pred vlkmi (nepriatelia, vtedy ZSSR) ale sam na to nestacim (resp. chcem usetrit na lacnej pracovnej sile). Tak si najdem chlapika (arabi), ktoreho naucim narabat so zbranou aby mi pomohol so strazenim stada. Davam mu za to plat. Po nejakej dobe ho prepustim lebo ho uz nepotrebujem. On sa nastve alebo sa necha nejakym islamistickym ajatolahom sfanatizovat a jedneho dna ma zastreli.
moja chyba ?
moze sa povedat, ze mam si davat pozor koho si vyberam za spolocnika. Ale kto z nas vidi tomu druhemu do duse ? kto z nas vie co bude o 10 rokov, kto vie ci vsetci moji kamarati budu o 10 rokov este stale moji kamarati ?

Citácia:
v prvom rade 11.9. vôbec nemusel byť... a ako som načrtol v mojom príspevku, USA má silové zložky SCHOPNÉ odchytiť tieto osoby na cudzom území... Keď so ZSSR vedeli bojovať potichu, nemôžu aj s teroristami?

tajne sluzby (aj tie americke) nie su vsemocne. nedokazu zabranit tomu, aby cela siet teroristov, ktora je napichnuta na zdroje isteho statu (Irak, Iran, Afganistan, ...), bola zlikvidovana a prestala zneuzivat zdroje statu.
a ani ZSSR nebolo nakoniec porazene tajnymi sluzbami. i ked tam hrali dolezitu rolu, kedze fyzicka vojna bola vylucena.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ze ja tuto temu vobec otvaram, erken ako sa zda  vsetko vyriesil uz za nas

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:ikonka42: erken dufam že skončíš ako lesník-drevorubač...
lebo tvoj pohlad na svet je ešte hlupejší, naivnejši a srandovnejší než mojeho kamarata anarchistu...
:D
fakt lol...
myslim že je poprdeli uplne super fasa moralne na špinavu pracu, najať bandu arabov...
a ked su nepotrebny, osrať ich... ty važne uvažuješ tak humanisticky a ludsky jak Eichman :D
tvoj posledny prispevok bol užasnym prikladom človeka... velkeho človeka.... skutočneho človeka...

dufam že ked umreš jak nejaky politruk, ehm politik, tak nad tvojim hrobom bude mať nejaky papalaš reči o tvojej velkosti...  :lol:

ale dosť uražok je to nedôstojné...

Erkenbrand napísal:
moja chyba ?
moze sa povedat, ze mam si davat pozor koho si vyberam za spolocnika. Ale kto z nas vidi tomu druhemu do duse ? kto z nas vie co bude o 10 rokov, kto vie ci vsetci moji kamarati budu o 10 rokov este stale moji kamarati ?

tajne sluzby (aj tie americke) nie su vsemocne. nedokazu zabranit tomu, aby cela siet teroristov, ktora je napichnuta na zdroje isteho statu (Irak, Iran, Afganistan, ...), bola zlikvidovana a prestala zneuzivat zdroje statu.
.


ano,je to tvoja chyba.. maš armadu ludi na PR, vedcov, historikov, poradcov... nemožeš spraviťhluposť.. a ked ju spraviš, musiš ju odčiniť...ale nie tak, že na to zomrie X nevinnych :)

jasne že niesu všemocne... je lepšie bombardovať, vraždíť, znasilňovať, vykradať, mučiť národ...vždy som to považoval za lepší nápad a riešenie než než likvidácia jednotlivca

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior:
Citácia:
myslim že je poprdeli uplne super fasa moralne na špinavu pracu, najať bandu arabov...
a ked su nepotrebny, osrať ich... ty važne uvažuješ tak humanisticky a ludsky jak Eichman Štastný

:) co je na tom prist niekam a verbovat vojakov ? to je ako v beznom podniku, ked zamestnavatel hlada zamestnancov. len hold tu je napln prace zabijat inych ludi. Tych arabov do toho nikto nenutil. nikto. oni sami sa rozhodli bojovat za prachy. Je to take nemoralne podla Teba od Ameriky?
a ze ich potom prestala podporovat ked ich uz nepotrebovala ? co je take nehumanisticke alebo nemoralne na prepusteni zamestnanca ?
jake "a ked su nepotrebny, osrat ich" ? Americka armada musi kazdeho vojaka co vycvici platit do konca zivota ? americka armada nie je humanitarna organizacia ani ziaden socialny ustav ani nic podobne.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mercenary never die 8)

je rozdiel medzi zamestnaní pre Dell a pre US Army, nie? alebo v tom vidíš nebodaj rovnítko? predávať kompy = vraždiť a musči ľudí? terorizovať? hm... interesting...
Pochopitelne že arabov nikto nenútil... Ved ani Palacha nikto nenútil... ani SNP nikto nenútil...
Erkenbrand napísal:
Americka armada musi kazdeho vojaka co vycvici platit do konca zivota ? americka armada nie je humanitarna organizacia ani ziaden socialny ustav ani nic podobne.


hehehe... v prvom rade neboli JEJ vojaci... a mohli vedieť čo sa stane po tom, ked ich prepustia...
ale ano, americka armada často figuruje ako socialny ustav pre američanov...

inak ešte stará téma: odkial máš, že arabi nenávidia západ už dlhý čas? aký dlhý, upresnil by si???

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior: no kedze sme boli premazany pravdepodobne kvoli tym arabom, neodpoviem na otazku ale iba na tu prvu.
Citácia:
je rozdiel medzi zamestnaní pre Dell a pre US Army, nie? alebo v tom vidíš nebodaj rovnítko?

vojna je ako som pisal zla vec. pretoze tam umieraju ludia a deju sa tam okrem toho hrozne veci. Ale vojny boli a vojny budu, pokial sa clovek nejak hlbkovo nezmeni.
ale ked sa bavime o samotnom fakte "najimanie vojakov" tak to je normalny vztah ako zamestnanec - zamestnavatel. Jeden aj druhy to robi dobrovolne.

samozrejme su pri tom vynimky. Uplne normalne to nie je ak by som tam verboval napriklad 14 rocne deti a podobne.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
do riti, poriadne rozpisanu temu io araboch drbnete na dvor? temu kde som žhavil jak mozog tak wikinu? vy už nieste normalny...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
bojovať za mier vojnou je ako trtkať za panenstvo či ako to bolo??? :roll:

Myslieť si, že niekto má na mier právo a nič pre to nemusí robiť, je rovnako naivné ako dúfať, že sa stačí Al KAide ospravedlniť a slušne ju poprosiť a teroristi prestanú útočiť. Mier je veľký dar, ktorý si treba chrániť.
Okrem toho nemožno od rôznych fundamentalistických skupín očakávať, že budú mať na mier rovnaký názor ako západná spoločnosť. Možno vyhlasovať mier Západu (ideálny stav, keď sú zbrane a vojaci nepotrebné) za ten istý ako mier predmoderných spoločností (oddych pred vojnov)? Nemožno.
Za mier treba bojovať rovnako ako musíš pracovať ak chceš ísť na dovolenku alebo ako treba odumretú nohu amputovať, ak nechceš zomrieť na sepsu.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Twoflower

Zapadu , ako kazdej urcitej spolocnosti ide hlavne o zabezpecenie co najbeztarostnejsieho zivota , mier je daleko za poziadavkamy jednotlivca aj spolocnosti.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslíš? Skúsme si vypočítať o čo ide spoločnosti. Povedal si bezstarostný život - čo to je? Dostatok jedla, pohodlné bývanie, pracovať koľko vládzeš za primeranú mzdu, zdravotná starostlivosť, dostupnosť kultúry (kino, divadlo, literatúra...), spoločnosť ľudí s podobnými názormi / priatelia... zabudol som niečo? Všetko sú to veci, ktoré sa v stave mieru dosahujú oveľa ľahšie než vo vojne (vtedy sú často úplne nedostupné).

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 230 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun