HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 312 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Od naj ( opakujem naj ) animácii, ktoré sme mohli zhliadnuť v hrách

nemyslis hadam vazne. WoW nieje graficky nijak vynimocne.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
E´lune napísal:
Od naj ( opakujem naj ) animácii, ktoré sme mohli zhliadnuť v hrách

nemyslis hadam vazne. WoW nieje graficky nijak vynimocne.

asi tak... viac ma graficky oslovilo guild wars.. pricom na obe som mal len zbezny kuk, kedze nie som fanda mmorpg

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Megalol, ludia oznacuju grafiku WoW za dobru. :ikonka01:

Sak to ma uplne katastrofalnu grafiku, humus na entu, horsie ako tisicrocny Might&Magic 7 :!:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som hral wowko na offiku, asi tak tri mesiace, potom som rezignoval, nemal som na to proste cas....

o grafike si myslim ze je skvela a splnuje svoj ucel, engine je perfektne optimalizovany, takze slape takmer na kazdej masine a vyzera to krasne imho

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslel som animácie... :D


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Myslel som animácie... :D

samozrejme. Zahrnul som ich do kategorie grafika.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale tak musí sa uznať, že intrá majú Blizzardi na top úrovni. myslím, že to bolo myslené tými "animáciami".

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak tym myslel CGI filmiky tak u mna je to to posledne co ma zaujima na hre. Specialne pri takej ktoru platim mesacne.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prave som sam pre seba nominoval aljena za mega dementa.... "za ktoru musim platit"... platis za net, televizor, elektrinu, cigarety, plyn, alkohol, kruzok spevu, autobus, benzin, verejny zachod.... v tejto dobe musis platit za vsetko... skus free... uz vidim jak napises- free je blbost... wow si hral mozno raz v zivote takze nemozes o tej hre tolko vediet... mam rad ludi co nevedia a hubuju... jak keby ja teraz zacnem nadavat na planetu X ze sa mi nepaci lebo zivot co na nej existuje je zle vyvinuty


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross pre druhy krat si odpusti invektiva.

1. nepouzil som slovo musim
Su veci ktore nutne potrebujes k zivotu a ktore nie. Z nejakeho dovodu si vsetko od cigariet a televizora po elektrinu a plyn zhrnul do jednej mnoziny. pocitacove hry naozaj NEMUSIS platit.
Ked vsak CHCES hrat MMO - tak az na Guild Wars (mozno aj dalsie) ich platit MUSIS (tzv Free MMOs niesu az tak free)

Povedal som ze WoW grafika nieje ani nahodou taka uzasna a jedinecna ako tu niekto spominal. Dodam ze herny system je originalny asi ako bolo koleso v 19 storoci. To tiez nemozes popriet (staci sa pozriet na MMORPG ktore vznikli a hrali sa davno pred WoW)

Je to kompilat - ci dobry alebo zly to necham na hracov (z ktorych maju niektori zvlastne WoW otlaky na mozgu a tak vyskakuju pri kazdom nesuhlase s ich nazormi na WoW).
Je to v kazdom pripade komercne velmi uspesna hra (co samo o sebe o jej kvalite nehovori vobec nic) ktora pritahuje miliony ludi.

Ja ked sa v buducnosti rozhodnem opat hrat PC hry tak ju pravdepodobne obidem (podla toho co som videl mi nema co dat) a vyberiem si napriklad
Age of Conan alebo mozno Huxley.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pozri ako je dlho wow, ako dlho sa drzi a kolko ludi to hra :wink: a wow aj dlho bude... len ty si to nehral tak len vidis niekde a uz hovoris jaka to je blbost


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano ved to som povedal aj ja.
Je to vsak len znak toho ze je to komercne uspesna hra. NIC to nehovori o jej kvalite :)

Alebo chces povedat ze Titanic je najlepsi a najkvalitnejsi film vsetkych cias?
http://www.the-numbers.com/movies/records/

Alebo ze DnD je najdokonalejsi a najlepsi system na hranie RPG vsetkych cias?

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Sak to ma uplne katastrofalnu grafiku, humus na entu, horsie ako tisicrocny Might&Magic 7 :!:

drugs are bad mkay?

Aljen napísal:
1. nepouzil som slovo musim
pocitacove hry naozaj NEMUSIS platit.
Ked vsak CHCES hrat MMO - tak az na Guild Wars (mozno aj dalsie) ich platit MUSIS (tzv Free MMOs niesu az tak free)

mno... z tohto hladiska... ak sa tuto hru rozhodnes hrat tak ju platis.... ak sa ju rozhodnes nehrat tak neplatis... simple as that
navyse... ja vskustku televizor alebo cigarety k zivotu nepotrebujem... a beztak za to platim :P

Aljen napísal:
Povedal som ze WoW grafika nieje ani nahodou taka uzasna a jedinecna ako tu niekto spominal. Dodam ze herny system je originalny asi ako bolo koleso v 19 storoci. To tiez nemozes popriet (staci sa pozriet na MMORPG ktore vznikli a hrali sa davno pred WoW)

ehm... right...
vskutku MEridian 59 alebo ultima online mali prepracovany raid system.... vskutku
rad by som sa opytal co PRESNE na hernom systeme je PODLA TEBA neoriginalne... ono je to ttiz viac ako siroky pojem, tak by som vedel na co konkretne narazas...

Aljen napísal:
Je to kompilat - ci dobry alebo zly to necham na hracov (z ktorych maju niektori zvlastne WoW otlaky na mozgu a tak vyskakuju pri kazdom nesuhlase s ich nazormi na WoW).
Je to v kazdom pripade komercne velmi uspesna hra (co samo o sebe o jej kvalite nehovori vobec nic) ktora pritahuje miliony ludi.

sort of...
ak by to bola taka katastrofalna hra, tak by ju tie miliony ludi asi uz davno nehrali ze? :P

Aljen napísal:
Ja ked sa v buducnosti rozhodnem opat hrat PC hry tak ju pravdepodobne obidem (podla toho co som videl mi nema co dat) a vyberiem si napriklad
Age of Conan alebo mozno Huxley.

kazdeho jeho nazor
a uprimne povedane na age of conan som zvedavy aj ja... a dokonca aj velka cast online sveta wow... rovnako aj na ten warhammer online
ale to tiez nemusia byt "dobre" hry... ukaze az cas... mimochodom ... tam ti nebude vadit za to platit? :ikonka01:
Aljen napísal:
Ak tym myslel CGI filmiky tak u mna je to to posledne co ma zaujima na hre. Specialne pri takej ktoru platim mesacne.


opet kazdeho osobna vec... bezohladu na to ze blizzard ma hadam najlepsie spravene videa... povedal by som ze lepsie ako diela z Final fantasy....ale to uz je len moj nazor
a suhlasim... ak za to platim tak uvodne video ma az tak nezaujima.. rozhodne menej ako ine casti hry
bat)R(flaj napísal:
ja som hral wowko na offiku, asi tak tri mesiace, potom som rezignoval, nemal som na to proste cas....

o grafike si myslim ze je skvela a splnuje svoj ucel, engine je perfektne optimalizovany, takze slape takmer na kazdej masine a vyzera to krasne imho

suhlas.. zo vsetkym

thats it for now :)

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Ano ved to som povedal aj ja.
Je to vsak len znak toho ze je to komercne uspesna hra. NIC to nehovori o jej kvalite :)

Alebo chces povedat ze Titanic je najlepsi a najkvalitnejsi film vsetkych cias?
http://www.the-numbers.com/movies/records/

Alebo ze DnD je najdokonalejsi a najlepsi system na hranie RPG vsetkych cias?


toto su trosku sebecke argumenty

titanik je PODLA MOJHO nazoru film maximalne tak na hovno (bez pardonu modi )
ovsem fakt je ze dostal tych 7 oskarov a fakt je ze stale ma fanbase ktory ho za dobry povazuju... je to len tvoj nazor...a tym padom to nie je argument ktory sa da vseobecne pouzit :P
to iste plati myslim o dnd....

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Titanic som spomenul pretoze Cross dal priamo do suvisu kvalitu hry a jeho komercny uspech. Co je samozrejme hodne pochybny argument. Oscary podla mna rovnako o kvalite filmu hovoria len malo (Zlaty globus a dalsie ocenenia to je uz ina vec). Takze jeho argument bol rovnako sebecky nie?
Verim teda ze sa zhodneme ze posudzovat kvalitu niecoho podla poctu priaznivcov a podla poctu zarobenych $ je scestny sposob.

WoW sa podla mna nehra najviac (9 mil predanych kopii. GW ma 5 milionov) pretoze by bol najlepsi ale preto lebo najviac vyhovuje potrebam nastrocnych a podnastrocnych hracov. Je (alebo bol) proste IN.

Zda sa ze su moje posty citane ako sa komu zachce a potm mi prisudzuje myslienky ktore som nikdy nezastaval..
Povedal som ze je WoW katastrofalna hra? Nie (tvrdim ale ze okrem komercneho uspechu to nieje nic svetaborne uzasne)
Povedal som ze by som nikdy za MMO neplatil mesacne? Nie (a prave preto som spomenul AoC a Huxley)

Co sa teda tyka herneho systemu tak by som rad vedel co je na WoW originalne, nieco co tu predtym nebolo?
A nepozeraj len na jednu z prvych MMO ktora je uz hooodne stara, nespomenul si everquest 1, anarchy online, neocron 1, Dark age of Camelot, Star Wars, Lineage a dalsie.
Sposob prevadzania akcii (klikanie na obrazky kuziel, skillov, utokov, spec pohybov a manevrovanie mysou), RvR kombat, mounty, group combat, raidy, ... to vsetko tu bolo davnejsie takze tymto sa naozaj nemoze WoW hrdit ako svojim prinosom hernemu svetu :),
Rozsah a napaditost sveta? Nic speci vynimocne podla mna.
Mozno farebnost ... hmmm beriem ze cartoonlike styl tu predtym asi nebol. Lineage 1 bolo animelike.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 312 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun