HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 312 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
Silverbow napísal:
Sak to ma uplne katastrofalnu grafiku, humus na entu, horsie ako tisicrocny Might&Magic 7 :!:

drugs are bad mkay?

Obrázok

:!: :!: :!:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Titanic som spomenul pretoze Cross dal priamo do suvisu kvalitu hry a jeho komercny uspech. Co je samozrejme hodne pochybny argument. Oscary podla mna rovnako o kvalite filmu hovoria len malo (Zlaty globus a dalsie ocenenia to je uz ina vec). Takze jeho argument bol rovnako sebecky nie?
Verim teda ze sa zhodneme ze posudzovat kvalitu niecoho podla poctu priaznivcov a podla poctu zarobenych $ je scestny sposob.

nepopieram... kazdy mame vlastne kriteria hodnotenia kvality

Aljen napísal:
WoW sa podla mna nehra najviac (9 mil predanych kopii. GW ma 5 milionov) pretoze by bol najlepsi ale preto lebo najviac vyhovuje potrebam nastrocnych a podnastrocnych hracov. Je (alebo bol) proste IN.

tu sa ukazuje nevedomost....
priemerny vek je vlastne podstatne vyssi ako by bolo mozne cakat.... vskutku
guilda ktorej som bol clenom bola ostatne skvelym pripadom... najmladsi clen mal 15 rokov najstarsi nieco cez 50 ( a vskutku mal aj funkcnu rodinu predstavte si...) a s tym ze najviac ludi sa pohybovalo vekom medzi 19- 28
tolko ku "nast rocnym".. i ked 19 do tej kategorie spada ale neni to celkom ono ze? :P
ze world of warcraft je a bol fenomen ktory je "in" nepopieram..je to pravda

Aljen napísal:
Zda sa ze su moje posty citane ako sa komu zachce a potm mi prisudzuje myslienky ktore som nikdy nezastaval..
Povedal som ze je WoW katastrofalna hra? Nie (tvrdim ale ze okrem komercneho uspechu to nieje nic svetaborne uzasne)
Povedal som ze by som nikdy za MMO neplatil mesacne? Nie (a prave preto som spomenul AoC a Huxley)

mno mne osobne pripada ze tvrdis ze ta hra je katastrofalna... mozno mam len zly dojem ale pripada mi to tak


Aljen napísal:
Co sa teda tyka herneho systemu tak by som rad vedel co je na WoW originalne, nieco co tu predtym nebolo?
A nepozeraj len na jednu z prvych MMO ktora je uz hooodne stara, nespomenul si everquest 1, anarchy online, neocron 1, Dark age of Camelot, Star Wars, Lineage a dalsie.
Sposob prevadzania akcii (klikanie na obrazky kuziel, skillov, utokov, spec pohybov a manevrovanie mysou), RvR kombat, mounty, group combat, raidy, ... to vsetko tu bolo davnejsie takze tymto sa naozaj nemoze WoW hrdit ako svojim prinosom hernemu svetu :),
Rozsah a napaditost sveta? Nic speci vynimocne podla mna.
Mozno farebnost ... hmmm beriem ze cartoonlike styl tu predtym asi nebol. Lineage 1 bolo animelike.

vatsinu z tychto hier som nehral... a v podstate vsetky su platene (ci uz stylom musis platit alebo ak chces plat a dostanes bonusy...stale su platene)
netvrdim a ani som netvrdil ze wow prinieslo neaku inovativnu myslienku... snad okrem komercializacie a pozdvyhnutia zanru :P
a napriek tomu ze som tieto hry nehral ... dovolim si tvrdit ze ziadna z nich neobsahuje VSETKO co warcraft... mozno nepriniesol nic nove... ale sklbil vsetko to co uz tu bolo do prijemneho balenia, pridal svet ktory sa ludim paci a poznaju ho.. rozviedol napad a myslienku "lore" sveta dalej a stale to robi
a to vsetko v graficky prijemnom prostredi a (na tu dobu) dobrej grafike


pochopitelne.. age of connan alebo warhamer budu mat grafiku na este vyssej urovni... z prosteho dovodu ze su technologicky novsie nez wowko ktore uz neaky ten rok na trhu predsa len je ..ze? :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Naposledy upravil forestmarko dňa So. 12. Apr 2008, 18:27, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
silver uvedom si ze rozne svety vidia rasy proste inak.. neviem co ti presne na dorfovy vadi (okrem toho ze je to fakt hnus ..ale z inych dovodov)
wowko ma komiksovu grafiku a nehra sa na "OOOH Realism !!1!1 "
deal with it ! :ikonka01:

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
silver uvedom si ze rozne svety vidia rasy proste inak.. neviem co ti presne na dorfovy vadi (okrem toho ze je to fakt hnus ..ale z inych dovodov)
wowko ma komiksovu grafiku a nehra sa na "OOOH Realism !!1!1 "
deal with it ! :ikonka01:

Lol sam si prave priznal, ze grafika je primitvna :ikonka01:

Detinska, hideous, kockata, squashed a papagayoidna.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
forestmarko napísal:
silver uvedom si ze rozne svety vidia rasy proste inak.. neviem co ti presne na dorfovy vadi (okrem toho ze je to fakt hnus ..ale z inych dovodov)
wowko ma komiksovu grafiku a nehra sa na "OOOH Realism !!1!1 "
deal with it ! :ikonka01:

Lol sam si prave priznal, ze grafika je primitvna :ikonka01:

Detinska, hideous, kockata, squashed a papagayoidna.

nic take som nenapisal...
povedal som ze ma komiksovu grafiku... neviem.. ja tam kocky nevidim, nepripada mi ani detinska a ani hideous...
ak pod pojmom papagayoidna (lol na to slovo) myslis farebna tak ano.. s tym suhlasim...
heh.. ale nie kazdemu sa paci cierna v kombinacii so sivou a dalsim odtienom ciernej :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak by niekto tvrdil ze to je uplne super megakuul grafika pre MMO ...
tak staci pozriet napriklad na everquest 2:
http://everquest2.station.sony.com/scre ... arge/1.jpg

Viem ze je WoW dost stare, ale tym padom sa naozaj nemoze hrdit grafikou (ako argument za kvalitu WoW to proste neobstoji). Tak ako to nemoze robit ani Ultima ani Anarchy ani DAoC ...
Ten model trpazlika je teda hodne kockaty a textury su velmi chudobne - na dnesnu dobu.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
tu sa ukazuje nevedomost....
priemerny vek je vlastne podstatne vyssi ako by bolo mozne cakat.... vskutku

Ano mas pravdu. Nepozrel som statistiky a tak som to posudil len podla toho ze WoW by ma pritiahol prave v teenage veku. Teraz uz hladam ine veci na hrach aby ma pritiahli.
podla americkych statistik je priemerny vek hraca 28 -muz a 31 -zena

forestmarko napísal:
netvrdim a ani som netvrdil ze wow prinieslo neaku inovativnu myslienku... snad okrem komercializacie a pozdvyhnutia zanru :P
a napriek tomu ze som tieto hry nehral ... dovolim si tvrdit ze ziadna z nich neobsahuje VSETKO co warcraft... mozno nepriniesol nic nove... ale sklbil vsetko to co uz tu bolo do prijemneho balenia, pridal svet ktory sa ludim paci a poznaju ho.. rozviedol napad a myslienku "lore" sveta dalej a stale to robi
a to vsetko v graficky prijemnom prostredi a (na tu dobu) dobrej grafike

Skor by som povedal ze WoW sice nijak nepozdvihol zaner (ako si uz so mnou suhlasil je to neoriginalny kompilat. Vacsina z tych hier co som spomenul mala veci co dnesny wow + plno dalsich casto aj zaujimavejsich ktore kompilat neprebral), ale urcite k tomuto zanru pritiahol viac ludi. Takze ja hodnotim WoW skor pozitivne. Je to pravdepodobne vrchol druhej generacie MMO. Vanguard ho mohol z tejto pozicie zosadit (urcite nie masovostou predaja - skor urovnou kompilacie + novych myslienok) ak by to nebola tak priserna a nedorobena hra.
Na tretiu generaciu sa vsak samozrejme nebude chytat (Age of Conan by mal byt prave prvym predstavitelom - kedze AoC poznas nemusim vraviet co nove prinesie, teda aspon podla mojich pol roka starych informacii. Teraz tuto sferu nesledujem)

forestmarko napísal:
pochopitelne.. age of connan alebo warhamer budu mat grafiku na este vyssej urovni... z prosteho dovodu ze su technologicky novsie nez wowko ktore uz neaky ten rok na trhu predsa len je ..ze? :P

Samozrejme ze WoW porovnavam len so sucasnymi hrami a to vyhradne s tymi za ktore sa plati mesacne + GW.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
presne tak forestmarko... aj mne sa paci ta rozpravkova grafika a nemam rad ked sa na niakom rpg snazia spravit vsetko co najostrejsie a potom to vizera divne


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
presne tak forestmarko... aj mne sa paci ta rozpravkova grafika a nemam rad ked sa na niakom rpg snazia spravit vsetko co najostrejsie a potom to vizera divne

moc rychlo vyvodzujes zavery.... nikdy som nepovedal "takto si predstavujem spravnu grafiku"...
na druhej strane mi pride grafika vhodna, priatelska a neako ma nerusi...
snad az na niekolko detailov ... predsa len... ruzove brnenie kde narameniky su polovicnej velkosti postavy uz je trochu gycovite aj na mna :D


co sa aljena tyka
v podstate sme sa zhodli ...
nikto netvrdi ze wow je uber hra... na druhej strane nikto nemoze popriet ze by to bola hra zla :P
ostava len otaznik do buducna
hovoril si ze na mmo tretej generacie sa nebude chytat
neviem... uprimne neviem
urcite poklesne pocet ludi ktory wowko hrat budu... otazka je na ako dlho
este nic z toho nie je vonku... a uprimne tazko povedat nakolko age of conan splni to co si tvrdi.. nebol prva hra ktora by podlahla vlastnemu hypu...a celkom isto ani posledna


uvidime

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
nic take som nenapisal...
povedal som ze ma komiksovu grafiku... neviem.. ja tam kocky nevidim, nepripada mi ani detinska a ani hideous...
ak pod pojmom papagayoidna (lol na to slovo) myslis farebna tak ano.. s tym suhlasim...
heh.. ale nie kazdemu sa paci cierna v kombinacii so sivou a dalsim odtienom ciernej :P

Komiksova = detinska

A ten trpaslik je hranaty jak fras, by mal ist do sutaze Mr.Polygon.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
forestmarko napísal:
nic take som nenapisal...
povedal som ze ma komiksovu grafiku... neviem.. ja tam kocky nevidim, nepripada mi ani detinska a ani hideous...
ak pod pojmom papagayoidna (lol na to slovo) myslis farebna tak ano.. s tym suhlasim...
heh.. ale nie kazdemu sa paci cierna v kombinacii so sivou a dalsim odtienom ciernej :P

Komiksova = detinska

A ten trpaslik je hranaty jak fras, by mal ist do sutaze Mr.Polygon.

je to tvoj nazor... ja ti ho neberiem
mne osobne to vyhovuje
a "kockaty ako fras" mi od teba nesedi... BG grafika ti nevadila? :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
a "kockaty ako fras" mi od teba nesedi...

vynimocne suhlasim so Silverom, ten trp je kockatejsi nez absolvent alejovej... :lol:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
a "kockaty ako fras" mi od teba nesedi... BG grafika ti nevadila? :P

BG je 2D a celkom logicky tak polygony a hranatost uplne absentuju. :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno to je fakt trochu rozdiel.
3D modely a textury su podla mna vo WoW dost biedne. Toz ale kedze nechcu spravit WoW 2 (ale pracuju na nejakom novom MMO) mozno pracuju na upgradnuti grafickeho enginu.
Alebo mozno ani nie. Podstatne je ze im ludia stale platia.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
forestmarko napísal:
nic take som nenapisal...
povedal som ze ma komiksovu grafiku... neviem.. ja tam kocky nevidim, nepripada mi ani detinska a ani hideous...
ak pod pojmom papagayoidna (lol na to slovo) myslis farebna tak ano.. s tym suhlasim...
heh.. ale nie kazdemu sa paci cierna v kombinacii so sivou a dalsim odtienom ciernej :P

Komiksova = detinska



Najtrápnejší argument v tejto téme. Komix = pre deti?
Čo napríklad tento jeden? - http://brloh.sk/komix.php?id_komix=1945
WoW má na atmosféru skvelú grafiku.
Zas sa mi mierne hnusia nové mmo, ktoré vlastne skopírujú wow a pridajú jednu dve nové myšlienky. Hlavne že majú super mega grafiku, z ktorej sa môže hráč pri monitore spraviť.
Kde sú tie časy, keď sme slintali pred diablom 2. To ide dobou.
Prečo si tam dal trpazlíka a nie napríklad NE warriora s T6 na sebe?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 312 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun