HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nage a Grey v iných témach podnietili moju zvedavosť a tak sa musím opýtať, ako listujete témy a ako ich čítate. Myslím tu u Annuna, keďže sem chodíte často a nie je to len náhodne nájdená diskusia o niečom na internete. Či ide v jednej téme o debatu väčšej skupiny, o debatu pár jednotlivcov, alebo o rad nasledujúcich debát menších skupín.

To že niektorí nečítajú nič pred ich príspevkom, som si už všimol (ma dorazilo v jednej diskusii, kde som sa ja a MicktheMage debatovali o slovanskej mytológii na štyroch stranách, Finrod zvrtol na galskú a niekto sa na ďalšej opýtal, či vieme aj niečo o slovanskej  :) ).
Preto, ak sa zaujímam o tému a chcem sa aj niečo dozvedieť, prípadne vedieť názory ostatných na danú vec, tak je zrejme vhodné čítať celú tému. Ak sa chcem zapojiť aktívne do témy, zrejme by tiež bolo vhodné vedieť, čo sa už povedalo a čo nie, aby som sa neopakoval.
Pokiaľ sa niekto nechce zapojiť do témy, tak len podľa nadpisu témy napíše, čo si myslí. No prečo? Zrejme chce, aby ostatní poznali jeho názor, no o to ide pravdepodobne aj ostatným, ktorí prispejú do témy a je preto fér ponúkať ostatným svoj názor a nezaujímať sa o ich názory?

Nechápte ma prosím v zlom, nechcem nikoho kritizovať, len som zvedavý. Osobne pokiaľ ma diskusia zaujme, tak ju prečítam a prípadne sa aj zapojím. Keď sa zapojím, tak si prečítam aj ako na to reagujú ďalej, alebo sa zapojím viac aktívne. Pokiaľ ma nezaujme, tak ju nečítam, ale ani do nej nepíšem.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
čítam večšinu tém, no témy o AD&Dčku som vypustil už...
čitam teda všetko ostatné a prispevam/hádam/whatever len do tém o ktorých dačo viem... ked vidím nejaku tému čo som nečítal a má 8 strán, najprv si ich prelistujem/prečítam, a až potom sa vyjadrujem... respektíve neprečítam a nevyjadrím :)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corwin: Asi sa urazím, lebo viem na čo narážaš, keď ma spomínaš. Ja som psoledný mesiac a pol takmer nemala prístup k netu, čiže ani na Hostinec. A keď sa na net dostanem, nemám toľko času, aby som v každej téme čítala 5 alebo 15 strán textu. Keď ma zaujme ten názov, tak prihodím svoj názor do hrnca a idem ďalej. miešajte si ako chcete. Jednoducho nestíham, vy ste všetci strašne rýchli. Takže tak. Čiže to neberte ako úplnú blbosť, keď nepridám niečo k vašej téme, ktorú istý čas rozoberáte. Berte ma ako externého spolupracovníka. :mrgreen:

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a inac:
"niektori" maju potrebu pisat pomaly kazdy druhy post v jednom topicu  .... to uz je troshka moc ne?!

ja citam asi ako kazde forum-citam len co chcem a postujem len obcas a ked uz postujem tak do temy ktoru som precital celu (nevravim ze celu tesne pred tym ako som postol new post).

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa snazim citat vsetky temy s vynimkou Dvora, ktory citam len vynimocne. A ked niekam prispievam tak si vzdy precitam aj predchadzajucu diskusiu. Uznavam, ze u dlhsich tem, ktore maju cez 10 stranok to moze byt problem, ale v najhorsich pripadoch si predchadzajuce prispevky aspon zbezne preletim.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2006
Príspevky: 135
Body: 5
Bydlisko: Madain Sari (TO/NR)

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
precitam si len temy ktore ma zaujimaju alebo ktore ma zaujmu nazvom...precitam, obcas daco napisem, a tak :lol: ...keby som mala citat uplne vsetko tak by ma asi trafilo na mieste  :ikonka31:  :ikonka37:  :ikonka38:

_________________
Obrázok
Obrázok
http://eowyn13.deviantart.com/gallery/


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pozrem ake su nove temy, co sa uz napisalo a (ne)pridam sa


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Corwin: Asi sa urazím, lebo viem na čo narážaš, keď ma spomínaš.


Neurážaj sa drahá, nemyslel som to v zlom. Túto tému som plánoval založiť už dávnejšie, keď som čítal nejakú štatistiku o tom, že dosť vysoké percento užívateľov internetu len potrebuje komunikovať a nezaujíma sa príliš o obsah toho, čo chatuje, diskutuje, mailuje (brané s rezervou). Potom som na to zabudol a to čo spomínaš mi to len pripomenulo. Ak som ťa omylom urazil, tak sorry (vážne).

Týmto som myslel len serióznejšie témy, jasné že na dvore vípky nebudem celé čítať ani ja a pozriem si ich len zopár. Proste sa zaujímam o to, ako vnímate diskusie. Diskusia (rozumná) podľa mňa  obohacuje o nové myšlienky. Netreba sa hádať, len proste vysvetľovať, ak ma niekto preargumentuje, tak viem aj zmeniť názor.
Niektorí sa tu už poznáte osobne a tá diskusia je už trochu na inej úrovni. Niektorí dosť aktívne argumentujú svoje názory (napr. Zrudi a ja vs. cirkev  :wink: ). Niektorí sa hádajú, čo je síce dosť zbytočné, ale to je ich vec. no vidno tam tú účasť a tak som bol proste zvedavý, ako to beriete.


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nuz ja si vzdy len pozriem tie najnovsie pridane diskusie na hlavnej stranke a ak ma zaujme nazov tak tam zajdem...inak stare diskusie neprezeram, len ked ma na ne upozorni mail

diskusie je dobre citat od zaciatku, aby som nepisal cosik co uz dakto povedal

cize preto mam tak malo postov

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citam a odpovedam len na tie temy, ktore mna osobne zaujimaju.. drzim sa zasady, ze pokial nemozem dodat nieco inteligentne a konstruktivne, radsej mlcim.

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja si pozriem nazov temy, a ak ma zaujme, tak si ju aj precitam, a to celu, lebo by som nechcel napisat daco co uz dakto predomnou napisal. Taktiez neprispievam do tem o ktorych nic neviem, alebo su len na to aby sa ludia pohadali(vid vacsinu "politickych tem"), to sa odraza aj na mojich prispevkoch. A to sem chodim pomaly kazdy den posledneho pol roka.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja neviem ako som robil pred rokom, ale viem ako robim teraz.
Pridem chceknem co je nove a ak je nieco na poslednej strane do coho sa oplati zarypat alebo sa ohlasit tak napisem.
Do poloserioznych tem prispievam az po precitani predchadzajucich stran.
Temy, ktorych diskusia je nanajvys zaujimava (napr. Biblia) si pravidelne citam, ale nechcem rusit ani sa hadat A ked napisem tak si to moyete vsimnut ye vacsinou su tie posty dlhsie... A su temy do ktorych nemam co povedat ...

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prispievam zväčša až po prečítaní predchádzajúcej diskusie - to však znamená aj to, že ak v téme "cez noc pribudne desať strán" zvyčajne ju prestanem sledovať, lebo nemám čas to celé čítať.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citam vsetko a az potom (ne)reagujem...  aj ked prispevky od urcitych ludi preskakujem.  :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Citam vsetko a az potom (ne)reagujem...  aj ked prispevky od urcitych ludi preskakujem.  :P


:twisted: mňa, že?

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun