HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 7 ] 
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kedže som bol velmi neprijemne a netaktne upozorneny že na fora chodia aj nevinne deti  z lepšich rodin kde sa vulgarizmi nepouživaju, upravujem svoj prispevok aby vyhovoval dobrym mravom modernej krestanskej rodinke :)

Kto môže, ten vás oklame  

Oklamy na nebi ZRudi style

Oklamala ma banka, VUB
Oklamala ma banka, VUB 2x
Oklamala ma sporiteľňa Generali
Oklamala ma v Euroteli alebo jak sa ta spoločnosť vola dnes

Oklam Nr1.
V banke pri vybavovaní účtu sa ma milý pán uhrovatý kravatkový za pultom spýtal, či nechcem XYZ poistenie k účtu pre mladých...
"Ale nič o tom neviem"
"Nevadí, tu mi to podpíšte a o tyždeň k vam dojdu podrobnosti a po ich preštudovani sa rozhodnete"
I starý čestný človek podpísal.
I došli papiere. Ale o nejakom rozhodovani nebola reč. Že mi ďakuju za vstup.
I rozhodol som sa ignorovať žiadosť Generali aby som im šupol 500sk na učet... Haniť na systém riekol si človek.
I o mesiac došla druha žiadosť.
Na ďalší dalšia i papierik že ked nezaplatim 1500sk, bude zle. I papierik šiel tam kam patrí - smetný kôš  

to bolo minulé leto. Predvčerom som zaplatil nejakej advokátskej kancelárii 1647 SK (zaokruhlil som to na 1650 že som taký rozhadzovačný  )... čiže ma to stalo našťastie len 167sk naviac

Oklam Nr2.
Že napísali mi že ako možem prekročiť učet. Že napísali že do vyšky 15.000.
Ale zlí, zlí nespravia ti červené čísla ani inak ta neupovedomia že to že maš zrazu o 15000 viac je vlastne to, čo ty možeš prekročiť... A toto je v sulade s Tórou?
čiže ja som mal vela peňazi na učte. Hlupou zhodou okolnosti som prave v tej dobe nejake peniaze (vela) mal dostať na učet. Tak som si ich pomylil... Ale nikde, ani v internet bankingu ani v bankomate mi nepiše že to je ten limit od tych zlých, zlých nieeeee... to zistíte až vo výpise z účtu...
Toto je myslim veľmi nekresťanské od nich

Ojeb Nr3.
Tož donedávna som platil za tých par sekund hovoru (ahoj, skoč na ICQ) cez môj EASY program sotva 30 halierov. od istého času tá zlá, zlá firma odomňa chce 2.50 alebo kolko. Zlá zlá T-Mobile!!! ale ani papierik s VELKYMI pismenami o tom že sa niečo meni. a kedže ja na tie papiere vačšinou kašlem čo mi SPAM od tych zlých, zlých chodi, tak malými si to ani nefšimnem... Ešte že tá firma v TV davaj zavádzajúcu reklamu jak su lacný.
Takže ja mam aj poriadne zdvyhnute taxy. Lebo? lebo pán produktovy manažer a nove BMW
Ale PRECO?

Tak sa pýtam. Potrebuju tolko peňazí? Nemôžu a nevedia byť USER FRIENDLY? PRECO by som mal platiť velke peniaze za niečo čo je zadarmo? prečo za SMS 4 koruny, ked pre tu firmu SMS nestojí ani KORUNU. Oni maju CISTY ZISK na SMS 4! koruny!!!
Prečo ožobračovať uživatelov? a ešte im také nekvalitné programy davať?
Napriklad windows aj ked je drahy jak fras, aspoň je PRAKTICKY, FUNKČNY A JEDNODUCHY... čo sa o bankach, telekominikačnych operatoroch a poistovniach NEDA povedať.

No ešte mam boliestku na ST, ale to asi všetci tak to necham tak...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pekný podpis :P

ale k veci ... fakt je ze si viem dost dobre predstavit ako asi vyzeral tvoj povodny prispevok a fakt je ze moj by vezeral v podobnom duchovnom rozpolozeni este HORSIE...
dalsi fakt je, ze za mojho posobenia na hostinci som tu ziadne deti z " lepšich rodin kde sa vulgarizmi nepouživaju " nestretol :P
ale aby som odpovedal na tvoju otazku ze preco: mno su dve relevantne odpovede... a to
Nr.1 : Lebo medved na 4 je maco :P
Nr.2 : Lebo aj manazery ( a dalsich XYZ ludi co si z toho usosavaju) potrebuju nove auto a palzmove domace kino do obyvacky... o dalsich zovotu potrebných veciach ani nehovorím...

ale sklamal si ma ze si tam nesupol slovnaft :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak by si mal zaujem o originalny text, napiš PM :lol:

no ale bol som upozorneny že je tam vela vulgarizmov a kto som ja aby som sa hádal s vyššími mocnosťami? :lol:

1: ved toto
2: hehehe ale to neznamena že musia škriabať ostatných... myslim...
ved tie firmy by mali obrovske zisky aj keby dali ceny o polovicu nižšie... a keby sa k zakaznikom spravali korektne

napr viem že male firmy sa snažia, a to dost vyrazne, spravať slušne k zakaznikom... prečo to tie velke nezvladaju? to su si sebou tak iste? Classwar!

slovnaft... hm.. mir egal ja benzin netankujem... ale ked ti stupa cena ropy, napadlo ma že aj madari musia v SLOV( :lol: )nafte zvyšovať ceny

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak by dali ceny o polovicu nizsie, tak assistent assistenta hlavneho assistenta by nemal na all inclusive trojmesacnu dovolenku na kube a na najnovsi medak pre svoju dcerku ako preboha by si mohol nechat toto dopustit :D
hej originalny text my mozes poslat na PM tesim sa :D

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pekne pekne.. z toho vyplyva: nikdy sa nikde nepodpisovat

Ja som mal tiez zaujimavu prihodu s eurotelom. Pred dvoma rokmi, ked bola ta pekna vianocna akcia na pausal + 3000 volnych minut mesacne som samozrejme plny veselych myslienok pausal vzal. Koho by napadlo, ze o par mesiacov na to budem musiet zaplatit ucet na 17 tisic bubakov. RAZ som prekrocil tych 3000 minut (bol som zalubeny a vela som telefonoval, priznavam :oops: ) a par dni nato prisla pekna faktura s este krajsim listom, ze mi rusia megabalik a ze si ma vazia natolko, ze mi dovolia vyplatit fakturu v plnej vyske :P najhorsie na tom bolo, ze ani po porade s pravnikom som mudrejsi nebol a tak musel prist splatkovy kalendar...

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ad 1. Nepodpisuj nic o com si neni 100% presvadceny...
Ad 2. Stretol som sa aj ja s touto zvlastnostou...ale nastastie ja mam posielanie vypisu aj na e-mail... a Tatra banka tam vypisuje ...aktualny zostatok a potom disponibilny zostatok takze viem co to vsetko znamena....:)

Ad 3. Vsetko su to svine...a preto si treba citat aj tie male pismenka co su v reklamnom letaku alebo TV...

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chápem. Dnes mi prišla od Pomaranču SMS, citujem :

Vazeny zakaznik presvedcte teraz svojho znameho aby Vam obnovil kredit cez Pausal a my Vam za to darujeme 15% kreditu navyse. Viac bezplatne na 4443, Orange.

Tak ja debil tam zavolám, že raz sa to zíde, dozviem sa akurát hovno, odkazujú ma na ich stránku a keď vypnem, príde mi SMS od operátora a tie kurvy sprepačením komunistické si nahrabali z môjho kreditu. Bolo to len málo, no dosť ma to nasralo, takto koľko zarobia ked tam ludia budú volať...

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 7 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun