HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 32 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cyric napísal:
nemal som na mysli len studentov :D

Ani ja  :P
(zhodou okolnosti mam suseda, co tam je profesor)

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Venujte sa kopacom, nie studentom *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cyric napísal:
Cudoval by si sa, no na Slovensku mame pomerne vysoky pocet kvalifikovanych banskych pracovnikov a expertov na geologiu, mineralurgiu a dalsie obory s nimi spojene. Mame velku bannicku fakultu v Kosiciach. Tazobna spolocnost uz vedie rokovania aj s tou fakultou a verim tomu, ze akonahle bude povolenie na svete, zacne sa nabor. Prirodzene istu cast pracovnikov budu tvorit kanadania, no dojde aj na nasich.


Co to ma spolocne s tym, ze spolocnost po sebe zanecha uplny mess? Nechapes priklad z Rumunska? Nehladia na prostredie a je uplne irelevantne kolko kvalifikovanych banikov z Kosic tam zamestnas. Ti na to tiez nebudu brat ohlad ked ich za to nikto nezaplati.

Kto tu prosimta rozprava o o tom ci zamestnaju banikov z Kosic alebo nie? Dovod protestov je v spravani sa tej firmy k prostrediu a ignorovanie akychkolvek enviromentalnych zakonov a nariadeni.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Co to ma spolocne s tym, ze spolocnost po sebe zanecha uplny mess? Nechapes priklad z Rumunska? Nehladia na prostredie a je uplne irelevantne kolko kvalifikovanych banikov z Kosic tam zamestnas. Ti na to tiez nebudu brat ohlad ked ich za to nikto nezaplati.

Kto tu prosimta rozprava o o tom ci zamestnaju banikov z Kosic alebo nie? Dovod protestov je v spravani sa tej firmy k prostrediu a ignorovanie akychkolvek enviromentalnych zakonov a nariadeni.

Inak mam pocit, ze maju pocit (sic!), ze je tu tiez nejaka krajina tretieho sveta ala Rumunsko, kde si mozu robit, co sa im zachce.

:?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Cyric napísal:
Cudoval by si sa, no na Slovensku mame pomerne vysoky pocet kvalifikovanych banskych pracovnikov a expertov na geologiu, mineralurgiu a dalsie obory s nimi spojene. Mame velku bannicku fakultu v Kosiciach. Tazobna spolocnost uz vedie rokovania aj s tou fakultou a verim tomu, ze akonahle bude povolenie na svete, zacne sa nabor. Prirodzene istu cast pracovnikov budu tvorit kanadania, no dojde aj na nasich.


Co to ma spolocne s tym, ze spolocnost po sebe zanecha uplny mess? Nechapes priklad z Rumunska? Nehladia na prostredie a je uplne irelevantne kolko kvalifikovanych banikov z Kosic tam zamestnas. Ti na to tiez nebudu brat ohlad ked ich za to nikto nezaplati.

Kto tu prosimta rozprava o o tom ci zamestnaju banikov z Kosic alebo nie? Dovod protestov je v spravani sa tej firmy k prostrediu a ignorovanie akychkolvek enviromentalnych zakonov a nariadeni.

mne osobne je jedno, co sa stalo v Rumunsku :) Slovensko moze z pritomnosti tej firmy prosperovat. Vdaka nej moze dojst k oziveniu banskeho priemyslu. To, ze sa trochu zdevastuje par stvorcovych kilometrov je len cena za prosperitu.

Nechcem, aby ma niekto chapal zle. Ja viem, ze to bude zasah do prirody a ze teoreticky moze dojst aj k velkemu znecisteniu okolia Kremnice. Uvedomujem si ale, ze tazba prinesie pracovne miesta a rozvoj ekonomiky nie len Kremnice, ale celeho regionu.

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Cyric napísal:
nemal som na mysli len studentov :D

Ani ja  :P
(zhodou okolnosti mam suseda, co tam je profesor)

zhodou okolnosti som tam studoval :D

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cyric napísal:
mne osobne je jedno, co sa stalo v Rumunsku :) Slovensko moze z pritomnosti tej firmy prosperovat. Vdaka nej moze dojst k oziveniu banskeho priemyslu. To, ze sa trochu zdevastuje par stvorcovych kilometrov je len cena za prosperitu.

Nechcem, aby ma niekto chapal zle. Ja viem, ze to bude zasah do prirody a ze teoreticky moze dojst aj k velkemu znecisteniu okolia Kremnice. Uvedomujem si ale, ze tazba prinesie pracovne miesta a rozvoj ekonomiky nie len Kremnice, ale celeho regionu.


Cyricov recept na prosperitu:
Zhoďte tam atómku, až sa to bude upratovať zamestnáme celé národy.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Twoflower napísal:
Cyricov recept na prosperitu:
Zhoďte tam atómku, až sa to bude upratovať zamestnáme celé národy.

Ak si to tak vezmes, je to brilantny napad ako dat ludom pracu :) Samozrejme za predpokladu, ze sa najde niekto, kto by upratovacim masam platil

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cyric> naozaj genialny. Zaroven kopa ludi zahynie pri vybuchu a este viac ich zomrie na zbytkovu radiaciu. Zamestname ludi a este sa aj zbavime problemu preludnenia. Navrhujem zhodit aspon 5 atomiek naraz nech to je rovnovazne na vsetkych kontinentoch a jednu uplne malu na tvoj dom.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Cyric> naozaj genialny. Zaroven kopa ludi zahynie pri vybuchu a este viac ich zomrie na zbytkovu radiaciu. Zamestname ludi a este sa aj zbavime problemu preludnenia. Navrhujem zhodit aspon 5 atomiek naraz nech to je rovnovazne na vsetkych kontinentoch a jednu uplne malu na tvoj dom.


s tym domom nie, byva v petržalke myslim...

ale inak dobry napad jasom za...

any miesta kam to zhodiť?
hm? blizky vychod? iran? USA? :))))

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior> taku malinku iba jemu do okna :D

A ako hovorim na kazdy kontinent aspon jednu :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
A ako hovorim na kazdy kontinent aspon jednu :ikonka01:


za slávu Cisárovu!

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dakujem dakujem :D

Ja si za svojim nazorom stojim a dufam, ze sa tazba zacne. Ako niekto, kto studoval na FBERGu (sice informatizaciu procesov a nie bannictvo) a robi pre tu spolocnost web, v tom vidim aj prilezitost a nie len ekologicku hrozbu.

eof

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cyric> prilezitost vidime vsetci ale kedze mame vystudovany management zaujima nas celkovy proces od pripravy az po stav prostredia po skonceni tazby.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Cyric> prilezitost vidime vsetci ale kedze mame vystudovany management zaujima nas celkovy proces od pripravy az po stav prostredia po skonceni tazby.

bez dostatku informacii sa da k problematike vyjadrit len neobjektivne (ja netvrdim, ze by som objektivny bol)

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 32 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun