HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 44 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Autor Správa

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja s rodicmi vychadzam vyborne, nemohol som si priat inych :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm!  Myslím, že po príspevku od Ayaki na predchádzajúcej strane, môžeme tému o vychádzaní s rodičmi ZABALIŤ. To bol PRÍSPEVOK !!!
Nemám čo dodať, okrem toho, že držím palce.

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
revolta proti rodicom je sucast dospievania. a tak ju treba brat.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
revolta proti rodicom je sucast dospievania. a tak ju treba brat.


...a uvedomenie si faktu, že vaši rodičia nie sú hodní úcty, je vec triezveho úsudku.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak to bolo fakt tvrde....ale dost poucne....

mas pravdu neoplati sa povedat ...odstahujem sa a o rodicoch nic nechcem pocut....pretoze ako si spravne povedala ....ked sa niekde nieco stane za kam pojdes???? za susedom?....priatelom??? mozno ....ale toto neni nic trvale....a hlavne ked mas taky problem ze dieta....tak to je dlhodoba vec a sama sa starat o dieta je moc...

Ja sa nehadam s rodicmi...nemam dovod.....aj ked som momentalne mimo domu(odisiel som ale mal som na to ine dovody/peniaze samozrejme/ ) viem ze ak niekomu na mne zalezi tak jedine im...

Takze asi tak...

Ponaucenie...Nehadajte sa s rodicmi pretoze to nemusi byt dobre...a hlavne nerobte take blbosti ze ododete z domu....

Tot vse..

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tjn Ayaki ale osobne ja nemam ziadny problem o reciach / vychovnych metodach pretoze nad to sa dokazem povzniest.

Asi vazne budem musiet otca opisat aj ked som sa tomu chcel vyhnut....
Takze zacnem tym co mi najviac vadi. Robi neporiadok (ale takyto ste este nevideli). Lenze nie normalny. On napriklad vecer pride domov, topanky necha uprostred predsiene. Nohavice a koselu zahodi na gauc. Ide sa osprchovat. Necha pouzite palicky do usi na pracke , zostane otvoreny sprchovy gel, ostrieka celu dlazku ktora zostane mokra.Nezhasne za sebou svetlo. Ide do kuchyne kde si spravi kavu, preleje a necha kavovy flak zaschnut na linke. Odlomi si polku keksu odtrhne z chleba a necha zvysok oboch lezat na stole spolu s omrvinkami. Po ceste do spalne mu odkvapne kavy na koberec. Lahne si na postel, kde travi 90% (vazne, neprehanam) casu co je doma, zacne listovat teletext. V tej posteli aj jedava taka vec ako stol a stolicky mu nic nehovori. Precita si noviny (4 denne) a vsetky zahodi vedla postele a necha tam lezat.
To bola mala ukazka.
Potom robi take hovadiny akoze nechce mi dovolit daco pozerat unho na velkom televizore, lebo vraj chce pozerat nieco ine tak pokrcim ramenami a idem k sebe cumiet do mojho malickeho. Za pol hodinu sa idem pozriet co robi a on pozera presne to co ja.
Vsade VZDY rozsvecuje svetla AJ ZA BIELEHO DNA.
A proste taketo veci. Celkovo 90% vlastnosti ktore ma su presne opacne od mojich.

Preto s nim nerad travim dlhsie nez par sekund ked okolo neho prechadzam a tak... :?

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
heh z toho co si vymenoval robim niektore veci casto aj ja :oops:

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
lenze on robi VSETKO a VZDY. a to bola iba mala ukazka.....skus s takym prasatom zit cely zivot v miniaturnom bytiku kde sa tomu bordelu nemozes vyhnut a este si predstav ze si poriadkumilovny clovek...

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gurthnar, byval si niekedy na intraku? ak ano musel si byvat asi s mojsejom, ak budes tak trenuj trenuj :lol:  :lol:


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Akoze nic v zlom, ale toto su akoze strasne veci? Jak napisal Wlacho, normalna intrakovina.  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Potom napriklad ked nieco poviem ja je to automaticky [vymazané] ale ked to povie jeho kolega je to ta najgenialnejsi napad (aj v pripade ze je to NAOZAJ hovadina).

Je to ten najvacsi sebec s akym som sa stretol. Hocikedy ked aj uplne cudzich ludi o nieco poprosim tak su mi ochotnejsi pomoct ako on a to len na zaklade sympatii (pricom ja som JEHO syn)

potom rozhadzuje. Neuveritelne rozhadzuje peniaze. Nebude z tohto bodu rozpisovat dtaily ale verte tomu ze nekecam

Donese nejaku uplnu brecku na zranie, on si z toho ledva uzdibne a ostane o hlade ale ja to musim zrat lebo je to teple

nepouci sa. Mozem mu nieco povedat 1000krat a on sa vzdy tvari ako keby to pocul prvykrat. a vzapati na to zabudne

ma neprijemny zlozvyk ze vzdy ked mu hovorim nieco s cim nesuhlasi tak ma odpinkne s tym ze otrvujem, nemam frflat a mam vypadnut.

prejavuje absolutnu neochotu robit cokolvek okolo bytu. Ak ide o to nieco navrtat, nieco poskladat, proste muzske prace tak v tomto som ja ( a aj moja matka) vacsi chlap jak on a to mam s prepacenim o 30 rokov menej

uz staci?

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
G: ci pana tak todle mam doma tiez... akoze total suhlas

pre ostatnych: hej intrakovina ale je rozdiel mat takeho spolubyvajuceho a mat takeho otca ktory ti ma byt akoze osobnym vzorom a idealom... moj otec ma vychovaval ehm... vozil ma na hudobku a myslim ze to je asi tak vsetko... a to zijeme v jednej doamcnosti...

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja s rodicmi vychadzam dobre i ked ma obcas,najma mama naseru ale cez to sa dokazem po case preniest.S otcom vychadzam vyborne, i ked mozno aj preto ze ho tak casto nevidam..neviem.
Nestazujem sa.Aj najmensie problemy s rodicmi ma/mal zrejme kazdy


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jasne že otcovia nejsu najlepši... su to konec koncov, muži :)

"Neexistuje asi hroznejší okamih ako ten, kedy zistíte, že váš otec je iba človek - človek z mäsa a kostí."

:wink:
aj napriek tomu zisteniu sa nam vodí dobre...

i ked odkedy hrava GTA San Andreas, som radšej ked riadi auto mama

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 44 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun