HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 20 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jedinec hostincovsky:
cim sa zivi? ako spava? sprchuje sa rano alebo vecer? stiha ranajkovat ? vsetky tieto dolezite vedecke otazky  o tomto poddruhu homo fantastikus sa budeme snazit zodpovedat tu, takze smelo do toho.

Kedy chodievate spavat? sprchujete sa rano alebo vecer?stihate ranajky? co jedavate? vase udrzbove ritualy? morning wood?

ano toto je tema o praktickom zivote tvora fantastickeho nerdovskeho startrekovskeho

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
spavat chodievam tak o jedenastej. nie som nocny ftak. rano vstavam o siedmej a patrim k tym co na regeneraciu potrebuju presne osem hodin.
neranajkujem. nie ze by som nejak strasne nestihal ale nechce sa mi a hlavne aj ked som hladny tak mam poranu dost stiahnuty zaludok a nemam chut do neho nic davat. to ma prejde ak medzi osmou a deviatou.
sprchujem sa vacsinou rano, ale podla potreby aj vecer  :lol:
vsetci mi hovoria ze som v jedle dost priebercivi a nedoverujem experimentom.. ale moja gf vari vyborne takze som spokojny. najradsej mam asi maso a zemiaky na vsetky sposoby.
morning wood mam skoro kazde rano  :oops:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no sprchujem sa prevazne rano, neranajkujem prave kvoli tomu co popisal corvus, jednoducho mam tak stiahnuty zaludok ze nemam chut ani naladu,  hoci akurat dnes som spozoroval ze by som daco zbodol, a spat chodim medzi jedenastou a dvanastou obcas skor obcas neskor, morning wood -very random

a co sa jedla tyka moc, nejem, skor z lenivosti alebo zabudlivosti, alebo lebo k tomu pristupujem tak nejak liberalne, nejem ked je obedna pauza a vsetci jedia  lebo vtedy treba jest a podobne, zvacsa jem az po skole jedno vacsie jedlo a potom veceram nieco lahke (po skole to jest medzi 4 a siestou a lebo podla chuti a moznosti) , a zjem skoro vsetko

_________________
Blep


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
sprchujem sa vecer..nerad chodim potom spat taky spoteny, spinavy..
a chodim spat celkom skoro..
neranajkujem proste neni chut,ani cas
jem...a vela..a hlavne MASO!!!!!!!!!! mnam..velA masa..obedujem v skole a potom na veceru doma si dam to co mali ostatni na obed
a inak mimo hlavnych jedal si daco dam..


Hore
   

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sprchujem ked stiham a chcem, ale aspoň raz denne...
vstávam ked musím (3x tydenne o 6.00 prdele) a spať chodim... čim neskorej tym lepšie... nemam rad deň...všetko podstatné v mojom inner živote sa odohrava v noci... za tmy... tma je pre mňa ukludňujúca

rano nežeriem, lebo mam stahnuty žaludok...
ale pijem... musim nečo piť.
moj udržbový ritual denny je Earl Grey alebo nečo také sáčkové...celý deň...aj dva litre čaju... a X litrov vody..pijem fakt vela

papam... hm... brat je vyučený kuchár, mama varí tiež skvelo...ked som s GF tak varím buď ja alebo spolu...alebo si zohrejeme pizzu..
za posledný rok som sa neuveriteľne namotal na pizzu a cestoviny...
ale ostávam verný aj masku... nepovažujem obmedzovanie v jedle za nutné... tak papám na čo mam chuť (a keše)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
spavam a vstavam krizom krazom, ale skor neskor ako skor, jem co najdem v pohari z domu a co tety a ujovia v menze pripravia, sem tam albert parok posluzi, sprchovanie sa snazim spojit s plavanim alebo posilovnou, lebo ma to nebavi vychadzat mokry zo sprchy!


Hore
 Profil  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
väčšinou chodím spávať o jedenástej, často neskôr, ale nie naschvál, čo sa mi potom ráno pred tou siedmou odplatí...často neskorým príchodom do školy...

a ráno nejem...jednak neni čas a po druhé organizmus ešte nie je naštartovaný, aby normálne strávil jedlo...to ažtak hodinu po zobudení...čiže ak mám čo, tak jem až v škole...
pijem málo, čo dosť vadí, ale len zo zábudlivosti :oops:

no...obedujem poväčšine doma, aspoň jedno teplé jedlo za deň...a večer občas nič a občas dáky rohlík..
a sprchujem sa len a len večer...to je také príjemné zaliesť pod perinu čerstvo zo sprchy... :) a ráno na to neni čas :lol:
asi tak..


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spavat chodim ako kedy..vacsinou okolo polnoci. Sprchujem sa vecer. Ked nemusim skor tak vstavam okolo deviatej. Ranajkujem len nieco maleho. Jogurt, nejake tie cornflaky s mliekom alebo tak podobne. Pijem vela..hlavne mineralky a v zime caj. Obedy si robim bud svojpomocne, alebo s GF pripadne sa najem niekde vonku. Preferujem kuracie maso, cestoviny, ryzu,... proste skor lahke jedla.


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takmer nespím, žena a malé deti zo mňa zoderú kožu. Ona si proste zaspí a ja obskakujem capartov.

Sprchujem sa večer, ráno aj tak meškám do roboty. Celý deň som nervózny z ďalšej splátky hypotéky a ženy, ktorá večer nebude mať hotovú večeru a zase mi nedá.

Večeru si teda urobím sám - mám rád rožky, tak 2, ak nejaké uspejem vydolovať od deciek.
Vonku už nejem, dostal som vynadané že veľa míňam a málo sa venujem rodine.

Ranných 5 minút na záchode je jediný čas kľudu a oddychu, takže si ho užijem často až tak, že zabudnem splaviť drevo.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Takmer nespím, žena a malé deti zo mňa zoderú kožu. Ona si proste zaspí a ja obskakujem capartov.


ZOOT: Oh, you have suffered much. You are delirious!

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja chodievam spat tak o jedenastej alebo pol dvanastej....
sprchujem sa zasadne vecer ..rano by som nestihal

Kazde rano(7.00 am) si dam salku caju alebo kakao..
Jem kazde rano... chleba+sunka+syr+chutney+sweet chilli  ....proste pohoda...:)
obedujem resp. jem nieco vacsie az vecer ked pridem s prace(ale kedze si to musim spravit sam moc velke to neni...proste co kupim v obchode ) asi tak o 6.00 pm  


a samozrejme vecer si pozriem dobry serial...napr Red Dwarf ....a to je asi vsetko...

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 22.11.2006
Príspevky: 9
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chodim spat okolo polnoci az druhej. Sprchujem sa vecer. Ranajkovat nestiham kedze vstavam o 7:30 a musim rychlo utekat do skoly  :twisted:, vsetko vsak vynahradi desiata. Najcastejsie klasika rozky sunka alebo salama s uhorkou a salatom a potrete este nejakym maslom. Na obed hmm nejake maso. Na veceru viacmenej co pride  :).

_________________
Now the day has come
We are forsaken
There's no time any more
Life will pass us by
We are forsaken
We're the last of our kind


WT


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chodim spat po desiatej a vstavam o siedmej, na ranajky nejake 2 rozky s dzemom a kakafom  :) Obedujem v skole  :ikonka11: a veceriam zase nejake rozky so sunkou alebo salamou, z casu na cas mam teplu veceru (bud nejake maso s niecim pripadne cestoviny).Sprchujem sa kazdy den vecer, nikdy rano.A nikdy rano nemam stiahnuty zaludok praveze rano byvam hladny ako vlk.To cez pracovne dni
Cez vikendy chodim spat medzi jedenastou a dvanastou, vstavam okolo osmej, ranajky to co vzdy, teply obed a soboty sa nesprchujem  :ikonka01:


Hore
 Profil  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
chodim spat a vstavam - za posledny mesiac to bolo o 3:00 aj o 13:00, casto spim vecer
zijem na ovsenych vlockach, cheesburgeroch, obcas rozkoch, veceriach z jedalne, a co zlavy daju
ranajkujem vtedy, ak sa mi chce a jem v podstate tiez kedy sa mi chce, co sa mi moc nechce
a potrebujem trojdnovu prestavku od kavy

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spať idem večer. Niekolko krát sa ešte zobudím a idem spať. Zobudím sa ráno. Najesť sa stihnem, šak mi to neuteče.Rituáli moc nerobim, ale sprchujem sa :!: síce len večer.
Niekedy si pozrem :roll: čo všetko ste tu popisali.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 20 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun