HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 186 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
farar_metod napísal:
Silverbow napísal:
Wahwahwah blahblahblah. Lotsa babble, no substance.



co dodat, ako obrana je to  chabe

pocuvas samy bullshit ja mam lepsie blah bla blah  je obsah kazdeho tretieho postu ktory si vrazil do temy hudba


Skoda, ze nie sme vsetci z Ke, tusim by som vas nejako vsetkych, hlavne farafa, sivera a warriora vytiahol na pivo, bud by ste sa zabili a bol by pokoj alebo uzmierili. :lol:  Inac vsimli ste si, ze prave naj hadky vznikaju medzi ludmi,co sa nazivo nevideli aelbo vidia minimalne?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 16.08.2004
Príspevky: 413
Body: 5
Bydlisko: taká útulná tôňka vo Fangorne
Pohlavie: Žena

Neprítomný
hej taka verejna bitka a ptom pitka by to cele mozno vyriesila  :ikonka01:

_________________
I will not move, yet
I'll stand still instead

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
shady napísal:
poznamka pre ZRudiho: Yu-Gi-Oh je anime


prave preto mu vravim yogurt :twisted:  :wink:

assassin: myslim že to tak vyzera že posthuntujem, ale mam ich tolko, že to nepotrebujem..ja len rad kecam (IRL vedia) a tak si pokecam aj tu

Citácia:
Ok,ok, len jedna vec ma zaujima, vadia ti trapne texty ale Hans-Ulrich Rudel ako titul Dragonlorda nie,ani avatar(to je on nie?mozno sa mylim). Ak uz on nebol nacek od kosti tak neviem.

Ok, bol super pilot, zajtra si dam ako titul a avatara Hitlera, bol to predsa starsne charizmaticky recnik.


:) dragon može, dragon si robi riť

atara hitlera som mal ja.dvarazy

Citácia:
K ZRudimu špeciálne: keď si tu už toľkokrát písal, že ťa nemáme brať vážne a aj napriek tomu ťa stále ľudia vážne berú, nenapadlo ťa, že chyba možno nie je v ostatných, ale v tebe?

ale hej je.. nedavam disclaimeri za každym postom...
alebo vela kecam
a bavim sa s blbcami

vyberte si

silwerbo :?: : ale ja ta neuražam moj... nepišem že ti smrdi z papule ani nič ine..  :)
zvyšok tvojich ziapačiek mi sice trošku zdvihol adrenalin, ale myslim že plpp.sk ešte stale má čo ponuknuť aj naročnemu hosťovi :D

jedine dobre čo si mi ty kedy dal a priniesol, bolo, že som si stiahol ArchEnemy... a že som zistil, že obhajovať niekoho (a nebolo to raz) koho nepoznam je nahovno... jo a ešte jedno si mi fajn priniesol... že hostinec mi dal toho velmi vela, ale len jedneho vola ako si ty:)
kludne to ber ako uražku, a kludne mi dajte ban
proste si vôl ya basta!

a ty smieško, na šecko čo hodime na teba chceš prooof?
poradim ti: Zoznam uživatelov, silwerbow, hladať prispevky a tam si najdi proofov zhruba 2185


hm s tou bitkou hm... a pitkou:)

som zaaaaaaaaaaa :twisted:

Citácia:
Inac vsimli ste si, ze prave naj hadky vznikaju medzi ludmi,co sa nazivo nevideli aelbo vidia minimalne?

všimli :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Vratko napísal:
Priklad. Warior uraza, nadava a odstrasuje slovnikom (lebo nazory ma na zamyslenie vhodne a lepsie ako mnoho inych tu-moj nazor) tak ho upozorni mod na to urceny a zaroven nastoli otazku na forum ci pravidlo ktore porusuje je treba zmenit. Ak medzitym warior neposlucha dostava prechodny ban s notifikaciou dovodov na email, kym sa dane pravidlo neprehodnoti. Nastava zaver a pravidlo sa modifikuje alebo nemodifikuje. Warior sa odblokuvava a dostava pmku s vysledkom a rozhodnutim o pravidle. Ak ho aj nadalej nedodrzuje dostava trvaly ban.

jednoduchy a zaroven jediny normalny sposob ako situaciu riesit.
lenze k tomu treba aj cosi viac u kompetentnych - rozhodnost a odvahu veci riesit. to tu avsak absentuje.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Erkenbrand napísal:
jednoduchy a zaroven jediny normalny sposob ako situaciu riesit.
lenze k tomu treba aj cosi viac u kompetentnych - rozhodnost a odvahu veci riesit. to tu avsak absentuje.


ako som už napisal, je to system totalitnej diktaury...
apokial ty obhajuješ krasnu slobodnu pravicovu demokraciu, neviem prečo sa takto k tomu staviaš... z toho slobodny obchod neplynie xixi

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Warrior napísal:
silwerbo :?: : ale ja ta neuražam moj... nepišem že ti smrdi z papule ani nič ine..  :)
zvyšok tvojich ziapačiek mi sice trošku zdvihol adrenalin, ale myslim že plpp.sk ešte stale má čo ponuknuť aj naročnemu hosťovi :D

jedine dobre čo si mi ty kedy dal a priniesol, bolo, že som si stiahol ArchEnemy... a že som zistil, že obhajovať niekoho (a nebolo to raz) koho nepoznam je nahovno... jo a ešte jedno si mi fajn priniesol... že hostinec mi dal toho velmi vela, ale len jedneho vola ako si ty:)
kludne to ber ako uražku, a kludne mi dajte ban
proste si vôl ya basta!

Vol mi nevadi.  :)

Vadi mi ten SilverboWoW a SilverLoL. A ak si dobre pamatam, tak som ta civilizovane a slusne uz hodne davno cez PMku poziadal, aby si s tym prestal (to vtedy ked si plakal, aby som si ta dal prec z podpisu)... :roll:

BTW inak skvele argumenty k proofu.  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Warrior napísal:
Erkenbrand napísal:
jednoduchy a zaroven jediny normalny sposob ako situaciu riesit.
lenze k tomu treba aj cosi viac u kompetentnych - rozhodnost a odvahu veci riesit. to tu avsak absentuje.


ako som už napisal, je to system totalitnej diktaury...
apokial ty obhajuješ krasnu slobodnu pravicovu demokraciu, neviem prečo sa takto k tomu staviaš... z toho slobodny obchod neplynie xixi

ja len tehnicka - nie je to princip totalitnej diktatury. Nielenze mas moznost zmenit pravidla a k nim sa vyjadrit ale ani ta nikto v priebehu daneho procesu do vezenia (ban) nedava ak si ochotny chvilku v tom procese tie pravidla respektovat....

ak sa vacsina dohodne ze toto nie a ty aj napriek tomu toto ano tak do vezenia pojdes - analogia napriklad na vrazdu.... :ikonka01:


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
problem ale je, že ja pravidla neporušujem...
aspoň ted ak hej, tak poprosim natfalla (ktory ma moje excessy určite napisane v memoary) alebo niekoh, aby mi poslal pmkou ktore...
lebo osobne priznam že som kreten a som často na hranici, ale... nemyslim si že ju porušujem

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Warrior napísal:
Erkenbrand napísal:
jednoduchy a zaroven jediny normalny sposob ako situaciu riesit.
lenze k tomu treba aj cosi viac u kompetentnych - rozhodnost a odvahu veci riesit. to tu avsak absentuje.


ako som už napisal, je to system totalitnej diktaury...
apokial ty obhajuješ krasnu slobodnu pravicovu demokraciu, neviem prečo sa takto k tomu staviaš... z toho slobodny obchod neplynie xixi

ked sud (admini) rozhoduje o odsudeni obcana (ban pre problematickeho uzivatela), tiez sa nepyta verejnosti, ci s tym suhlasi.
ja cele toto forum absolutne nema zmysel, pretoze sa tu zase raz dava vina vsetkym a nie konkretnym, za svoje ciny zodpovedajucim, jednotlivcom. a hlada sa nejake "mierove" riesenie.

Zrudy - Ty si aky si a tak skoro sa nezmenis (to mi vsetci). Ja nehovorim, ze si zly clovek, a ani si to nemyslim. Ale ked raz admini na tejto stranke zacnu mat dojem, ze si problematicky, tak to maju S TEBOU riesit, pripadne Ti dat ban, whatever.
a nie zakladat fora, kde sa filozoficky zamyslaju nad tym, ze "co sme zle mi admini a moderatori urobili, ze Zrudy (+ par dalsich uzivatelov) je zrazu problem?". Oni nie su vasi rodicia ani nic podobne. Vsetci tu sme za svoje ciny zodpovedni jedinci.

jedina vec, ktora je podla mojho nazoru hodna vycitky moderatorom a adminom je, ze tieto veci mali riesit uz davno.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Erkenbrand napísal:
ja cele toto forum absolutne nema zmysel, pretoze sa tu zase raz dava vina vsetkym a nie konkretnym, za svoje ciny zodpovedajucim, jednotlivcom. a hlada sa nejake "mierove" riesenie.

Vsetci tu sme za svoje ciny zodpovedni jedinci.


cela tato veta je jedna debilita, lebo v tom lietame šeci, len ja mam najvačšie kridla...alebo ty si nevinny a čisty jak lalia? to mi daj na papiery... najlešie takom pod jazyk

suhlasim. ale moje činy niesu zločiny a tak neviem čo tu operuješ so slovom ban
v podstate okrem dovodu že im lezem nanervy, nemaju mi prečo dať ban, lebo svate prikazania neporušujem...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Warrior napísal:
problem ale je, že ja pravidla neporušujem...
aspoň ted ak hej, tak poprosim natfalla (ktory ma moje excessy určite napisane v memoary) alebo niekoh, aby mi poslal pmkou ktore...
lebo osobne priznam že som kreten a som často na hranici, ale... nemyslim si že ju porušujem

opet technicka - ak neporusujes nemozu ta za to bit aky mas nazor ak ho prejavujes podla pravidiel. Ak je to nieco co im vadi natolko spolocne tak ja vidim opet postup v zasadeni diskusie o tom ci dat to do pravidla (napriklad prilisne sarkasticka a urazlivo arogantna diskusia alebo hocico) a potom ta uz mozu byt ak to prejde vacsinou. Uplne normalny demokraticky proces. Mozes sa aj k tomu v procese vyjadrovat. Potom vsak uplatnenie prava nastava nielen tvrde (ban) ale aj podla korektnych a TRANSPARENTNYCH pravidel. O ktorych vies a vies preco si dostal na prdel.


Naposledy upravil vratko dňa Št. 14. Dec 2006, 0:28, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
vratko napísal:
ak neporusujes nemozu ta za to bit aky mas nazor ak ho prejavujes podla pravidiel. Ak je to nieco co im vadi natolko spolocne tak ja vidim opet postup v zasadeni diskusie o tom ci dat to do pravidla (napriklad prilisne sarkasticka a urazlivo arogantna diskusia alebo hocico) a potom ta uz mozu byt ak to prejde vacsinou. Uplne normalny demokraticky proces. Mozes sa aj k tomu v procese vyjadrovat. Potom vsak uplatnenie prava nastava nielen tvrde (ban) ale aj podla korektnych a TRANSPARENTNYCH pravidel. O ktorych vies a vies preco si dostal na prdel.


hej.ked bude v pravidlach že žiaden sarkazmus a ironia (whoops alef0, žeby selfban?) a arogancia, tak hej..naučim sa spravať podla novych pravidiel...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
:(

Nevedel som, čo iné tu postnúť.

Kedy som mal snahu vypisovať siahodlhé posty, niečo vysvetľovať... dokonca sa mi zdá, že to aj trochu fungovalo.

Ale úprimne, už sa mi nechce.

Prečo by som sa mal stále snažiť vás vychovávať, kriste, veď niektorí z vás sú starší ako ja.

Hádajte sa, bite sa, do krvi.

Vyneste to odtiaľ preč, naháňajte sa po fórach ako deti, trúste za sebou sarkastické poznámky ako omrvinky chleba.

Tak. Veď na to má hostinec fóra. Presne na to.

Tu si aj tak nikto nik neprizná, tu sa nik nezamyslí nad tým, ako sa chová. Veď načo? Veď to je Internet, nie?

Alef0 založil túto tému, lebo už mal plné zuby toho večného ruvania sa a chcel vám to dať najavo. Spravil to šalamúnsky, lebo povedal, že tu sa môže všetko.

A čo ste vy spravili? Poruvali ste sa. :)

Gratulujem.

Nebudem ukazovať na nikoho prstom. Každý jeden človek, čo napísal do tejto témy a nielen sem, by sa mal nad sebou zamyslieť. Normálne si sadnúť a spýtať sa sám seba, čo by mohol zmeniť na svojom chovaní, aby zamedzil podobným excesom.

Ja osobne som tu ako moderátor v mnohých veciach zlyhal na plnej čiare. A ako som dnes povedal aj Alefovi, jediné východisko vidím v úplnej zmene vedenia. To bohužiaľ nie je možné, keďže tu nie je nik, kto by sa na túto pozíciu hodil.

Toľko z mojej strany.

Teraz prosím kľudne pokračujte v ruvaní, očividne vám to ide lepšie, ako čokoľvek iné.

Och a keby ste KEDYKOĽVEK mali pocit, že je načase prestať, prosím, spravte jediné. Postnite sem tohto smajla:  :oops:

LEN tohto smajla. A prípadne ho pošlite PMkou svojmu najväčšiemu nepriateľovi, alebo sa pozvite na pivo, alebo niečo.

Som to ja ale utopista, čo?

Heh.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
:oops:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
:oops:

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 186 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun